piątek, 24 maja 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Koncerty na Starym Rynku

Czy ?
- Jakie lato - takie pożegnanie ?
- Jakie miasto - taki koncert ?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Koncerty na Starym Rynku

jaka publiczność, tacy wykonawcy , jak za darmo, to ciemny lud to kupi
igrzyska dla ludu są ? - są !

a miasto dalej się zadłuża ,
- chleba ( pracy) dalej nie ma, nie każdy na dostęp do SMSów , nawet osobiście teraz trudniej \"przypadkiem \" przechodząc koło urzędu wstąpić i zapytać o robotę, bo pokój zabezpieczony zamkiem szyfrowym - tak to urzędnik odgrodził się od interesantów ,
Osobiście nie znałem wcześniej pana Mariusza Daniluka, który przyszedł do mnie na dyżur i powiedział, że poszukuje pracy, więc pomyślałem, że ze swoim doświadczeniem będzie w mojej pracy przydatny.
i pochodzący ( w Łomży był na spacerze ? :))) z okolic Bielska Podlaskiego 33-letni Grzegorz Daniluk dostał robotę .

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Koncerty na Starym Rynku

wielkie gwiazdy wystąpiły haha

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Koncerty na Starym Rynku

Dodałbym !
- jaki sponsor - taka zabawa ?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Koncerty na Starym Rynku

15 sierpnia był świetny koncert na Starym Rynku, dobra muzyka, i malutko ludzi jak na 60tys miasto. I gdzie wtedy byli ci poszukiwacze dobrego smaku?

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org