sobota, 25 maja 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Oklejanie samochodu

Witam serdecznie,
może ktoś wie gdzie w Łomży lub w Białymstoku jest możliwość oklejenia samochodu folią carbon/ mat i jakie są mniej więcej koszta? Może być ktoś kto okleja prywatnie...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Oklejanie samochodu

napisz na maila szczegóły: lemonstudio@o2.pl

Rutki Koksy !!!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Oklejanie samochodu

Chlopie, zostaw ty tez zabawy, złoma sie nie opłaca foliowac ,a lepszego samochodu strach.Jak pojedziesz do firmy to tez sie zainteresuj ile czasu robią takie coś, bo jak ja jezdzilem za uslugami do serwisow, to fachofcy nie wiedzieli jak sie zabrac.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Oklejanie samochodu

może się nie opłaca, wolę jednak zafoliować niż pomalowac. okazyjnie kupiłem samochod, zrobilem go, a już dośc mam niebieskich fur, a ze oryginalu nie oplaca sie przemalowywac, bo i tak wszedzie ten niebieski wylezie to wole okleić



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Oklejanie samochodu

Polecam

http://www.xxl-format.pl/

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Oklejanie samochodu

napisz w emailu do mnie tel to zadzwonie.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Oklejanie samochodu

Na skrzyżowaniu Alei legionów i Piłsudskiego jest agencja reklamowa, która okleja auta. Swego czasu interesowałem się tym tematem i wiem, że co do cen to zależy od rodzaju i jakości folii a rozpiętość była spora.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Oklejanie samochodu

też jestem tym zainteresowany, ale chodzi mi o projekt, która z tych firm(osób) zrobi najlepszy projekt, nie chodzi mi o zdjęcie produktu i napis buła i spóła tel... itp tylko coś od siebie bez szablonu.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Oklejanie samochodu

muchatestes - odezwij sie na emaila to ci pomoge :)

k4t - kup folie to ci okleje za niewielka opłata :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Oklejanie samochodu

Oklejanie samochodu, oklejanie szyb i inne tego rodzaju usługi realizuje firma Zakstudio.net.pl Korzystałem z ich usług już dwukrotnie i za każdym razem byłem bardzo zadowolony.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Oklejanie samochodu

NoertO idioto przestań reklamować te swoje stronki. Derbil wrzuca reklamę dopostu sprrzed 2 lat.do tego dotyczy to firmy z Poznania. Troll kompletny a admin ma to w *****.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Oklejanie samochodu

Tutaj http://www.oznakujbiuro.pl jest tego typu oferta. Zajmują się profesjonalnym oklejaniem samochodów. Mają też inne usługi. Jeśli nawet nie skorzystamy z propozycji, to warto porównać ceny i sprawdzić, gdzie jest najkorzystniej. W tym przypadku liczy się również profesjonalizm.

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org