piątek, 03 maja 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
sąsiad i jego gołębie

Witam, mam problem, sąsiad na osiedlu hoduje gołebie, kilkadziesiąt sztuk. To dość uciążliwa sprawa ponieważ zanieczyszczają balkon, zapach jest przykry. Co mozna zrobić z tym problemem tak by nie popaśc w konflikt z sąsiadem ? :)
Prosze o poważne odpowiedzi.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: sąsiad i jego gołębie

dobra wiatrówka

Żyj tak,aby pod koniec życia móc powiedzieć: ku*wa fajnie było!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: sąsiad i jego gołębie

Nie radzę z wiatrówki bo za to można mieć kłopoty.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: sąsiad i jego gołębie

no właśnie znajomy ma podobny problem czy można w mieśćie hodować gołębie gdy są uciążliwe?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: sąsiad i jego gołębie

4pokoje a jak sąsiad i sąsiedzi widzą twoją twarz codziennie to co mają zrobić?kupić wiatrówke czy wynająć killera?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: sąsiad i jego gołębie

Powiadomić sanepid. Nie widziałem, aby ludzie byli lokatorami gołębnika więc gołębie nie mogą być hodowane na balkonie. Mam ten sam problem i właśnie wybieram się po pomoc do sanepidu, bo ŁSM ma to gdzieś. Brudne zasr...ne balkony syf na klatkach a opłatę za sprzątanie się pobiera. Powód jest jeden kierownictwo ŁSM olewa lokatorów.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: sąsiad i jego gołębie

najlepsze sa koty , muszą być łowne i muszą pochodzić z centralnej Polski , wpuść ze dwa do gołębnika na noc i problem z bani :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: sąsiad i jego gołębie

Tylko zatrutej pszenicy nie nasyp bo wszystkie zdechną.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: sąsiad i jego gołębie

zacznij hodować jastrzębia..proste, skoro LSM nic do tego nie ma

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: sąsiad i jego gołębie

Sprzedam ci patent studentów medycyny - weź trochę ziarna (obojętnie czy pszenica czy żyto) do garnka, zalej to spirytem (koniecznie czysty alkohol - żaden denaturat czy inny metylak), zostaw na jakiś czas do nasiąknięcia.
Na następny dzień rozsyp ziarno dla latających szczurów.

Obserwuj, jak naprute gołębie nie mogą fruwać, pozbieraj do worka i wywieź w cholerę.

Zawsze możesz zrobić z nich rosół :D

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org