poniedziałek, 20 maja 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Mieszkania w Łomży.

Witam.Chcę kupić mieszkanie w Łomży.Co sądzicie o cenach mieszkań w Łomży?Czy cena 3000-3500zł za m2 w starym budownictwie to nie przesada? Widziałam też ogłoszenia po 4500zł za m2...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Mieszkania w Łomży.

heh pisać se można ale prawda jest taka, że ceny są o 1 tys od podanych powyzej niższe
z resztą był taki artykuł na 4lomza i opinie fachowców

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Mieszkania w Łomży.

Za 2500 już możesz znależć

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Mieszkania w Łomży.

ceny mieszkań już trochę spadły i spadną, nie ma co się spieszyć, a cena 4000-4500zl/m2 to przesada, fakt faktem, że w nowym budownictwie trzeba dać ponad 3000zł za metr, ale taniej też znajdziesz, tylko w starszych blokach.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Mieszkania w Łomży.

Jakich fachowców ??? a takich jak ty , co za brednie piszesz.

Ceny sa takie Od 2800 do 3200 m2. Za mieszkanie w stanie "do zamieszkania" Wiem bo sam sprzedałem ostatnio za 3040 zł i znam zarówno ceny jak i standardzy mieszkań ktore są/były do sprzedanai w Łomzy.

Za 2500 to możesz kupić w bloku obok browaru na poznańskiej i zyć w smordzie, lub w jakiejś kamiennicy rozpadającej się na dwornej

Do końca roku ceny mogą spasc o jakieś 10% jeszcze maksymalnie, ale od nowego roku pójda znowu w góre o tyle samo zobaczysz.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Mieszkania w Łomży.

CO do cen to jest tak jak pisał koleszka wcześniej ok 2500 stare budownictwo i bloki z płyty 15-20 lat wiem bo sam kupowałem nowe 2900- partery a wyżej 3100-3400 ja postanowiłem kupić nowe i wykończyć jak mi się podoba , nie " gotowe do zamieszkania" i wpadasz na chate z boazerią własnej roboty i przedpotopowe łazienki. - zrobisz jak ci się podoba ale uważaj bo jest wielu cwaniaków co to niby po okazyjnej cenie a potem ????-pozdrawiam.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Mieszkania w Łomży.

No dobra <greko> to powiedz mi gdzie mam się zgłosić żeby kupić po 2900?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Mieszkania w Łomży.

ja ci powiem internautko wejdz na strone nieruchomosci tytan albo nieruchomosci meritum w lomzy

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Mieszkania w Łomży.

JA kupiłem 2 piętro nie będe pisał gdzie i za ile bo niebęde im robił reklamy a może opciachu. ale rozmawiałem z koleszką i nabijał się ze mie ze przepłaciłem bo za gotówke w blokach obok biedronki można wynegocjować takie ceny albo odkupić od kogoś kto się wycofuje bo podobno tacy terz się znajdują- poprostu polataj po spółdzialniach,deweloperach itp.no i ostra negocjacja bo mało kto się porywa teraz na chate za gotówkę..powodzenia!!!!!!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Mieszkania w Łomży.

Mi się wydaje, że łomżyńskiego rynku nieruchomości nie dotknęła jeszcze żadna korekta. Ceny mieszkań spadną w skali kraju to będzie około 10% natomiast nasze tereny to może troszkę więcej. O cenach 2 czy 2200m2 można raczej zapomnieć chyba, ze właśnie browar albo jakieś naprawdę pierwsze łomżyńskie bloki i na pewno "nie do zamieszkania" o cenach z pseudospekulanckiejgórki (pamiętam nawet ogłoszenie za 5 000m2) czyli około 4000 raczej też. Średnia wychodzi koło 3. Czy to dużo czy mało? dla każdego inaczej. Natomiast jeżeli miasto będzie się rozwijało i coś ciekawego się tutaj stworzy i nie będzie olbrzymich problemów z pracą to młodzi ludzie przestaną z niego uciekać i może zdecydują się zostać, założyć rodzinę i kupić mieszkanie... A obecne ceny? W moim przekonaniu zawyżone.

A to jest przecież proste: sprzedający chce zarobić jak najwięcej a kupujący dać jak najmniej.

Globetrotter .... raz na piechotę raz autostopem

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Mieszkania w Łomży.

Łomża, jest jednym z najtańszych miast w regionie jeśli chodzi o ceny nowych mieszkań, drożej jest nawet w Grajewie, drożej jest w miasteczkach w warmińsko - mazurskim, nie ma co liczyć na znaczny spadek cen nowych mieszkań, perspektywa zapisuje po wyższych cenach niż poprzednio i chętni są, za to u deweloperów można potargować



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Mieszkania w Łomży.

drożej w Grajewie żartujesz heh ostatnio kolega kupił mieszkanie 60m2 za 100tyś!

a na meritum czy w tytanie można wyrwać za cenę 2.700 już łącznie z marżą agencji--i jeszcze do negocjacji.

Ostatnio było nowe m za 2.700!

i wcale nie na poznańskiej tylko na konstytucji, kazańskiej,łagody

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Mieszkania w Łomży.

http://finanse.wp.pl/kat,102634,title,Do-konca-roku-ceny-mieszkan-beda-spadac,wid,10869667,wiadomosc.html?ticaid=17f67

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Mieszkania w Łomży.

W Ełku m2 prosto od developera chodzi już od 2800.

Globetrotter .... raz na piechotę raz autostopem

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Mieszkania w Łomży.

ja pisałem o nowych mieszkaniach, więc po co jakieś przykłady z Grajewa za 100 tys., "Ostatnio było nowe m za 2.700!

i wcale nie na poznańskiej tylko na konstytucji, kazańskiej,łagody" To znaczy że było nowe czy były nowe bo jedno mieszkanie na trzech ulicach nie może stać, poza tym to daj link do takiej oferty nowe po 2700, obecnie najtańsze oferty to Negresko od 3000 i na Mickiewicza po 3000. Warto jeszcze wiedzieć co oznacza "od 3000" bo u pewnego dewelopera oznacza to że taka bedzie cena jeśli weźmiemy pow. 80 m. To są oczywiście ceny ofertowe ale na miejscu można zejść trochę niżej.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Mieszkania w Łomży.

PS. szakal pisze bzdety bo sam szuka jelenia ogłasza się że kupi mieszkanie za 2200--2400 i straszy kryzysem -" sprzedawaj jak najszypciej bo jeszcze spadną" a ja wam mówię że 3000 to nie za drogo , pewnie można trafić taniej ale ilu się uda?? ja obawiam się że jednak niedługo zaczną drażeć bo o kryzysie to jusz chyba tylko szakal pamięta--ale to tylko moje zdanie ...ps nie mieszajcie Ełku czy Grajewa nam chodzi o ceny w Łomży!!!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Mieszkania w Łomży.

"ja obawiam się że jednak niedługo zaczną drażeć bo o kryzysie to jusz chyba tylko szakal pamięta--ale to tylko moje zdanie "

A co ma kryzys do Łomży? Jakaś fabryka przez niego upadła? Czy jak się skończy powstanie kilkanaście nowych? Widzisz jakieś racjonalne powody dlaczego w przeciągu 4 lat mieszkania podrożały w Łomży prawie dwukrotnie? Pamiętam jeszcze ogłoszenia z cenami po 1,5-2tys za m2. Podniósł się standard tych mieszkań? Może bloki stały się młodsze? A może pensje w Łomży poszły tak samo w górę?


"Do końca roku ceny mogą spasc o jakieś 10% jeszcze maksymalnie, ale od nowego roku pójda znowu w góre o tyle samo zobaczysz."

A czemu nie o 20%, albo 30%?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Mieszkania w Łomży.

A niby to że większośc tych co kupowali mieszkania to wyskokowa emigracja , zarabiali za granicą i kupowali mieszkanie w kraju jak wyskoczył kryzys w europie to i dóżo ludzi potraciło prace i dlatego siadło wszystko ,ale powoli wszystko się odbija . a co do pamięci to i ja pamiętam szynke za 8 zł a teraz 18 zł i wytłumacz mi czym się różni ta za 8 z tą za 18 ??? Co do łomży to poprostu przechowalnia masz kase jest ok. nie masz to ****!! Bo majątku to tu się nie dorobisz...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Mieszkania w Łomży.

napisz na maila misiap79@wp.pl odpowiem

azaxxx

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Mieszkania w Łomży.

2700 za m2 na konstytucji hehehe i tylko okna wymienione reszta do roboty ciekawe jak bys nosila to wszystko z 4 pietra bo windy tam nie ma chyba ze wezmiesz ekipe a ta 50 tysiaków to moze by i zrobila

azaxxx

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Mieszkania w Łomży.

Ile może być warte M3 (48m2) I piętro, osiedle Południe, blok ocieplony wyremontowany, przed blokiem plac zabaw dla dzieci ogrodzony. Mieszkanie 2 lata po remoncie (całkowitym od podłóg po sufit), z pełnym wyposarzeniem. Zabieram tylko ubrania no i swojego kompa. Ile cenić ?????

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Mieszkania w Łomży.

190 000 jesli wszystko zostawiasz w b.dobrym stanie,widzialam też wyzsze ceny

azaxxx

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Mieszkania w Łomży.

Zabki pod Warszawa: 2.8-3tys/m, Piastow: 3-3.5, Ursus - 3.5-4

w Lomzy bym nie dal wiecej jak 2.5 - oczywiscie na rynku pierwotnym, polowa blokuw na os. Poludniu byla robiona z "zywotnoscia" ~40-50 lat, minelo juz prawie 20-30 lat, jeszcze chwila i te bloki beda sie sypac, czekac bedzie rozbiorka. i niby trzeba placic 3tys za starocia? na 20lat mieszkania, i co dalej? na starosc po 50-60 latach na bruk?
kto kupuje samochody gdy 2/3 ich rzycia ma za sobo w cenie nowego? nikt zdrowy na umysle

jedyny prawdziwy jasio :}

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Mieszkania w Łomży.

bład jaki popelniają ludzie przy kupnie :

napalają się na nowe bloki które : sa wykonane tandetnie oraz w standardzie powierzchniowym otoczenia bloku przypominającym fawele lub studencką komunę ( odległośc blok -blok to jakieś 15 metrów) - nowe bloki tez sa wykonane z płyty a opinie o jakości wykonania były juz poruszane na forum ( zapraszam na por łagody -z nowego bloku sypie sie tynk a właściwie nie sypie tylko odchodzi płatami meble trzeba nosic z 40metrów do klatki bo samochód pod klatke nie wjedzie tak wąsko)

u posredników jest drogo więc ozostaje codzienne sledzenie ogłoszeń . Co jakis czas sa fajne okazje np dziś 72 m2 za 200 000 - blok przy szkole przedszkolu jest parking zieleń . za tę cene w nowym bud to tylko M3

Za 20 000 to można w tym M5 zrobic cuda na kiju łącznie z burzeniem ścian i urządzeniem rozstawu jak sie chce ( zakładam że kupujący nie jest melepetą która nie wie jak pomalowac ścianę )

Aha żeby kupić coś niestety trzeba poświęcić trochę czasu .szybko się nie da .Wiem z doświadczenia

Aha jak ostatnio byłem w nowych blokach (sybiraków .łagody) to na okolicznych parkingach przeważały samochody z rejestracja BLM , BKL- to też daje dużo do myślenia o jakości mieszkania tam . W starszych blokach co by nie mówić duża część to emeryci a ci jak wiadomo muzyki głośno nie słuchaja , po nocach nie krzyczą i nie maja gromadki uroczych rozwrzeszczanych maluchów

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Mieszkania w Łomży.

Autor: jasiu_smietana (---.internetdsl.tpnet.pl)
Data: 06-05-09 09:13

Zabki pod Warszawa: 2.8-3tys/m, Piastow: 3-3.5, Ursus - 3.5-4

w Lomzy bym nie dal wiecej jak 2.5 - oczywiscie na rynku pierwotnym, polowa blokuw na os. Poludniu byla robiona z "zywotnoscia" ~40-50 lat, minelo juz prawie 20-30 lat, jeszcze chwila i te bloki beda sie sypac, czekac bedzie rozbiorka. i niby trzeba placic 3tys za starocia? na 20lat mieszkania, i co dalej? na starosc po 50-60 latach na bruk?
kto kupuje samochody gdy 2/3 ich rzycia ma za sobo w cenie nowego? nikt zdrowy na umysle


Jasiu ma rację, ciekawe co później robić z takimi blokami, czy kogoś to w ogóle będzie interesowało?



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Mieszkania w Łomży.

tak ,tak to zycze szczescia w szukaniu chetnego za te pieniadze!!!
pomyslcie sami co piszecie. kazdy z nas ma inny gust-jeden lubi biel drugi lubi czern.jeden lubi parkiet inny woli wykladziny.
czasy kiedy ludzie kupowali mieszkanie i jedyne co zmieniali po poprzednim wlascicielu to firanki juz dawno sie skonczyly.
teraz wielu chce przynajmniej troche "odswiezyc" mieszkanie i nie mam tu na mysli tylko malowania.
ja widzialam 63m2 za 190 000 i nie bylo chetnego( chociaz po remoncie bylo i nowe okna wstawione-kazdy z nas a przynajmniej wieksza czesc woli "wlasny" remont ) i dopiero za 175 000 poszlo.i bylo na poludniu na Ks.Anny.
wieksza czesc tych mieszkan z cena 3500m2 ktore od okolo roku "bujaja" sie po ogloszeniach dalej jest niesprzedana i predko to sie nie zmieni.
a jedno sie nie zmieni napewno-sprzedajacy bedzie chcial jak najwiecej dostac a kupujacy jak najmniej dac i trzeba znalezc kompromis a wtedy obie strony sie dogadaja!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Mieszkania w Łomży.

to co napisalam odnioslam do wypowiedzi --- "48m2 za 190 000zl ".

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Mieszkania w Łomży.

no widze niektórzy głupoty wypisują, w Ząbkach 2800-3000 za m2? poproszę link do oferty, co do nowych bloków to fakt, że stoją na kupie i można sobie w okna zaglądać ale takie są realia, trzeba wybierać pomiędzy tym a starym blokiem. Na Łagody nie odpada tynk tylko coś innego, zawalili robotę bo robilil w złych temperaturach, jeśli chodzi o tandetę to bez przesady są pewne standardy które muszą być przestrzegane, były jakieś zarzuty co do instalacji w jednym z bloków to odbioru technicznego nie przeszedł i to zostało poprawione, niedoróbki wynikają nie z techniki tylko terminów, wszyscy chcą szybko. Kilka rejestracji BLM i BKL rzeczywiście jest ale jest dużo ludzi młodych z Łomży, zresztą jak ktoś widzi w tym problem to jego sprawa



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Mieszkania w Łomży.

jak szukasz w internecie to pewnie rze bedziesz widzial tylko oferty po 5k, to najlepsze medium na znalezienie jelenia. ruszysz dupsko z Lomzy i osobiscie popatrzysz to zdziwilbys sie jakie sa ceny

jedyny prawdziwy jasio :}

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Mieszkania w Łomży.

może kogoś zainteresuje
http://www.lsm.lomza.pl/kollataja1a.htm

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Mieszkania w Łomży.

to jest paranoja dac 3000 zl za m na polowej lub na dmowskiego jeszcze 5 do 10 lat i nadzor budowlany wyda decyzje o wysiedleniu i rozebraniu blokow poniewaz zagrazaja zdrowiu i zyciu mieszkancow i co wtedy rozpacz i lament ci lokatorzy ktorzy posiadaja mieszkania komunalne badz lokatorskie dostana lokale zastepcze a wlasciciele wlasnosciowek pod most piatnicki

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Mieszkania w Łomży.

co myślicie o mieszkaniach od developera

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Mieszkania w Łomży.

po ile teraz metr u Zacharzewskiego ?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Mieszkania w Łomży.

szukam od dłuzszego czasu mieszkania na parterze lub na pierwszym pietrze 60-72 metrowego.Nic nie moge znalesc.Jedno takie znalazlam,cena byla przyzwoita(upustu 5000zl),wlascicielka zawarla ze mna ustna umowe przez telefon,bo mieszka 150 km.od Łomży.Mielismy dzis podpisywac umowe u notariusza.Kobieta wycofala sie,bo przebito moja oferte.Nie wiem gdzie mam jeszcze szukac ofert mieszkan.Prosze o pomoc

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Mieszkania w Łomży.

ustą umowę prze telefon to mozna sobie dupę podetrzeć.

Pamiętaj : Nic na mordę ....wszystko na papier !!!!!!!!!!!!!!!!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Mieszkania w Łomży.

szaakal posiada mieszkanie odkąd pamięcią sięga heh

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Mieszkania w Łomży.

ps znam osoby które myślały ze kupią i się nachapią a tu lipa heh
ich miny jak czytają ogłoszenia w necie bezcenne wrażenie :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Mieszkania w Łomży.

jasiu smietana popieram

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Mieszkania w Łomży.

Kaska to mieszkanie na kołątaja jest na parterze

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Mieszkania w Łomży.

niektorzy w ogloszeniach wstydza sie podac cene

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Mieszkania w Łomży.

Cyt
"minelo juz prawie 20-30 lat, jeszcze chwila i te bloki beda sie sypac, czekac bedzie rozbiorka. i niby trzeba placic 3tys za starocia? na 20lat mieszkania, i co dalej? na starosc po 50-60 latach na bruk?"

No czad . A czemu niby te bloki miałyby się rozsypać .Te bloki to to bunkry beda stac i za 1000 lat . Jak nie wierzysz to weź wiertarkę i wywierć w bloku dziurę a najlepiej spróbuj coś wykuć w ścianie . Lepianki w krakowie stoją już po 400 lat

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Mieszkania w Łomży.

jedna twarda sciana bunkrem bloku nie czyni

jedyny prawdziwy jasio :}

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Mieszkania w Łomży.

na szczęście sa cztery no i sufit i podłoga tak samo zajebiscie mocne .Widząc budownictwo amerykańskie ( lekki wicherek i nie ma miasta a samochodem bez zatrzymywania przejedziesz przez kilka domków) ciagle się zastanawiam jaki cel przyświecał konstruktorom tych bunkrów .Chyba tylko wizja wojny atomowej.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Mieszkania w Łomży.

jasiu weż rozbieg i pieprznij z baranka w ściane nośną bloku . Może wróci znajomośc ortografii.

Czemu te bloki miąłyby się sypac ? co w ikonstrukcji tych bynkrów jest słabego ? wg mnie do wojny atomowej nawet za 200 lat jeszcze posłużą

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Mieszkania w Łomży.

jesli masz na mysli kalifornie owszem tam sa takie domki, ale powud jest inny - drewno jest elastyczne, lekkie tszesienia kilka razy dziennie, mocniejsze praktycznie co dzien. a jak przyjdzie tornado - no coz, nie ma mocnych na to. mysle ze z polskich blokuw jeszcze mniej by zostalo po takich warunkach - jak tu wystarczy kilka tirow by prawie caly blok popekal, a o mocniejszych wstrzasach - rzendu 3 stopni to juz tynki leca ze scian. a moze tak nie bylo w Lomzy nie tak dawno temu? (3/4 lata temu?) druga strona medalu - upaly - ugotowalbys sie w ciezkim budynku - lekki i cienki budynek latwiej schlodzic w ciongu dnia. ot masz porownanie budownictw.

jedyny prawdziwy jasio :}

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Mieszkania w Łomży.

Jasiu - postaw sobie namiot. Same plusy. Wytrzyma każde trzęsienie ziemi (ewentualnie ktoryś śledź puści). Zimo łatwo ogrzać bo niewielka powierzchnia (tylko trzeba przestrzegać przepisów ppoż). Latem otwierasz klapę i w ciągu kilku minut masz przewietrzone pomieszczenie.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Mieszkania w Łomży.

jasiu weż nie pierd.....kalifornia ...całe stany sa tak pobudowane i nie trzesienie jest powodem ale zwyczajnie patyki sa tańsze .

O wytrzymałości bloków niech świedczy fakt jeden . Pamietacie może jakieś 20 lat temu wybuch gazu w jednym z wieżowców na wybrzeżu? tam w wierzowcu wywaliło cały parter - normalnie nie było go .Siła była tak duża .Jednak blok spadł na pierwsze pietro a konstrukcja jak stała tak stała.

Mówię ci jasiu bukry . A wojna w jugosławi ?/ napieprzali z dział i czego tylko a to dziadostwo z żelbetu stało i sie nie rozsypalo

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Mieszkania w Łomży.

http://www.4lomza.pl/index.php?wiad=18767


a nie mówiłem :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Mieszkania w Łomży.

eee glupoty piszecie ja w tamtym roku kupilam mieszkanie w nowym budownictwie, nowiutki blok za kauflandem za 200tys zl 60m kwadratowych, wiiec nie piszcie ze w starych blokach ponad 300tys bo padne

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Mieszkania w Łomży.

szaakal czekaj dalej na oferty po 2400 w nowym budownictwie, poszukaj w Kazachstanie, powodzenia

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Mieszkania w Łomży.

he he he widać ze nie znasz tematu heh

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Mieszkania w Łomży.

w lomzy jest bardzo duzo nowo wybudowanych mieszkan przeznaczonych do sprzedazy

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Mieszkania w Łomży.

Znam temat bardzo dobrze, a Ty jeżeli sądzisz, że dając te żenujące ogłoszenia wpłyniesz na kogokolwiek to jesteś w potężnym błędzie. Proponuje kierunek- Wschód.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Mieszkania w Łomży.

march nie tylko ja pisałem te ogłoszenia heh

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Mieszkania w Łomży.

a podawane ceny są realistyczne heh
no tak pewnie nabyłeś M w celu zarobku a tu nici i teraz nerwy puszczają wyluzuj :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Mieszkania w Łomży.

Z tego co wiem koszt budowy bloku w Białymstoku wynosi 1800 netto plus vat bez działki, jest to bardzo niska cena za jaką już firmy budują , oczywiście w tym wliczona jest robocizna , zarobek i wszystkie koszty.Niestety Łomża jako mniejsze miasto na pewno te koszta ma mniejsze prawdopodobnie spadły by do okolic 1500 netto czyli z 1830 brutto plus koszt działki jakieś 300 zł.Czyli za metr nowego mieszkania wychodzi jakieś 2100 . A że ceny są powyżej 3000 tysięcy to już inna sprawa , każdy musi zarobić i dla siebie i na swoich pracowników i na swoje samochody i domy sami rozumiecie to jest biznes.Ogólnie wracając do sedna , nowe mieszkania cztery lata temu były w okolicach 2000 zł i to jest cena ile takie mieszkanie w Łomży jest warte, takie jest moje zdanie .

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Mieszkania w Łomży.

i taka wlasnie jest prawda

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Mieszkania w Łomży.

niedlugo za 2000 beda szukac nabywcow i beda cieszyli sie jak glupie jak ktos bedzie chcial wziasc za ta cene niestety kupiliscie mieszkania na samej gorce cenowej i watpie zebyscie znalezli kogos kto odkupi je od was po tej samej cenie

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Mieszkania w Łomży.

:)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Mieszkania w Łomży.

Też tak myślę. Niektórymi zakupami po kilka mieszkań na kredyt kierowała tylko chęć zysku:))))
No, ale nie każdemu się udało haha.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Mieszkania w Łomży.

zamiast pisać bzdury pokażcie te nowe mieszkania za 2400, koszt wybudowania w Łomży to tochę powyżej 2600 zł/metr, perspektywa zapisuje po 3600, nie twierdze że jest tanio ale zapomnijcie o cenie 2 tys



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Mieszkania w Łomży.

dede uwierz, są mieszkania poniżej 3000 i nie są to bzdury tylko real...



________
Malachit



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Mieszkania w Łomży.

Prawda jak zawsze leży pośrodku. Cena 2000za m2 w nowym bloku jest nie realna ale cena 3200 czy jak ktoś tu pisze 3600 w tej chwili z tym co to miasto proponuje jest zdecydowanie za wysoka. Za 3600 ludzie się zapisują?? Jak zwykle kilka znanych nazwisk w naszym mieście robi kasę. Ceny mieszkań w Łomży rosną, materiałów budowlanych tanieją to o co tutaj chodzi?? Jak nie wiadomo o co chodzi to chodzi oczywiście o pieniądze.

Globetrotter .... raz na piechotę raz autostopem

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Mieszkania w Łomży.

a czy ja nie napisałem że nie można kupić poniżej 3000, można wytargować po 2800 parter lub ostatnie lub duży metraż od jednego z deweloperów, jeśli znacie jakieś konkretne oferty to proszę podać bo pisać można wszystko



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Mieszkania w Łomży.

szakal mam dla Ciebie propozycję- zapłacę Ci za pośrednictwo jeżeli znajdziesz M w nowym budownictwie w cenie jaką oferujesz w ogłoszeniach czyli 2400 za metr. Do roboty szakal kasa czeka.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Mieszkania w Łomży.

Pojawiają się ogłoszenia po 4600, 4800 PLN/m2. Normalnie masakra. Wystawiający tego typu ogłoszenia mają niezły tupet szukając głupszych od siebie.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Mieszkania w Łomży.

Już spadają:) Spadną dużo niżej.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Mieszkania w Łomży.

ale nie w Łomży, bo tu są i tak w przystępnych cenach...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Mieszkania w Łomży.

temat odgrzebany z 2009 roku, tylu zapowiadało wtedy spadnięcie cen nieruchomości w Łomży i co??? trzymają się dobrze...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Mieszkania w Łomży.

nowe może drogie ale starsze tanieją

sport to zdrowie

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Mieszkania w Łomży.

https://www.facebook.com/swiecsie/app_386474028102368

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Mieszkania w Łomży.

hehe kazdy niech szuka mieszkania/domu takiego na jaki go stac. Śmieszna jest sytuacja ze ktos z kasa stoi srednio a chce nie wiadomo co.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Mieszkania w Łomży.

Ceny nieruchomości jednak spadły moja kuzynka sprzedaje mieszkanie i z tego co wiem to cena nie jest wygórowana mieszkanko fajne ciekawie urzadzone a ci co dzwonią z ogłoszenia to najlepiej za pol darmo bo szukam mieszkania trzy pokojowego do 110 tys chyba lekka przesada.

***************

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Mieszkania w Łomży.

Jeden chce kupić tanio, drugi sprzedać drogo.
Ciekawe urządzenie? Dla kupca ma to drugorzędne znaczenie. Sprzedający może uważać je za ciekawie urządzone, a kupiec nie. Wolę kupić tanio mieszkanie do remontu niż drogo po remoncie bo sobie urządzę jak ja chcę a nie jak ktoś sobie chciał. Tak czy siak czeka mnie remont, kwestia tylko zakresu. A oferty w których jako wyremontowane mieszkanie uważa się panele na podłodze i pomalowane równe ściany są po prostu śmieszne.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Mieszkania w Łomży.

Wiadomo ten kto sprzedaje chce jak nawiecej wziasc a ten kto kupuje najmniej zaplacic normalna rzecz. A co do remontu kazdy ma swój gust.A ze ktos ma rowne i pomalowane sciany i panele na podłodze to dla niego tez moze był remont wiec nie wiem co cie śmieszy to według ciebie jak ma wygladać po remoncie wyłozone pewnie banknotami :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Mieszkania w Łomży.

Namiary - https://tabelaofert.pl Akurat wolnych mieszkań to jest bardzo dużo, pytanie czy dysponujecie odpowiednim kapitałem. Wkład własny jest wymagany na wysokim poziomie, tak więc akurat teraz wejście w temat nie będzie należało do najprostszych.

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org