sobota, 18 maja 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Fotograf na Slub

Czesc Wszyskim,

Czy ktos bylby tak mily mi poradzic dobrego fotografa na sesje zdjeciowa. Potrzebuje nazwe zakladu z numerem telefonu (w Lomzy).

Z gory wielkie dzieki

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Fotograf na Slub

Chaberek jest świetny, w MDK na pewno go znajdziesz.

www.bogunow.com też robi niezłe fotki

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Fotograf na Slub

Zdecydowanie
www.bogunow.com

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Fotograf na Slub

Spójrz tutaj:
http://www.4lomza.pl/index.php?wiad=8197

Osobiście polecam tego Pana. Robił zdjęcia mojemu dziecku z okazji roczku - byłam bardziej niż zadowolona :) Zresztą jego zdjęcia świadczą same za siebie.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Fotograf na Slub

Polecam Adama Babiela.
Znajdziesz go w zakładce fotogalerie na 4lomza. Są tam tez przykłady zdjęć. Bardzo miły i fachowy. Robił mi zdjęcia we wrześniu ze ślubu. Za 180 zdjęć dałam 900,00 zł.

szyszunia

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Fotograf na Slub

Przy siedzibie ŁSM na Legionów za 400 zł (wywołanie 60 zdjęć, i ok 200 na płycie) tel . jak się niemyle 862180000 lub 862160000

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Fotograf na Slub

"Czy ktos bylby tak mily mi poradzic dobrego fotografa na sesje zdjeciowa. Potrzebuje nazwe zakladu z numerem telefonu (w Lomzy)."

Napisz ile możesz pieniędzy na fotografa przeznaczyć, bo za niewiele większę pieniądze niż życzą sobie co niektórzy fotografowie w Łomży możesz zatrudnić świetnego fotografa z Polski. A dwa zobacz jakie zdjęcia Ci się podobają, czy raczej szablonowe kadry, czy też raczej zdjęcia typu jak są na przykład na tej stronie http://www.jeffascough.net/main.html

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Fotograf na Slub

Dla mnie syrenka z dworca pks jest najelpszy.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Fotograf na Slub

Nie mam pojecia ile kosztuje dobry fotograf, szczegolnie ten ktory robi sesje slubna. Strona, ktora mi podales(as) jest fantastyczna, zdjecia bardzo mi sie podobaja aczkolwiek niekoniecznie chcialabym czarno-biale. Myslama o sesji w Nowogrodzie. Slub jest w lipcu tego roku wiec mam nadzieje, ze pogoda i zielen dopisze:)
Jesli masz jakies namiary to jak najbardziej prosze o nie.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Fotograf na Slub

Adam Babiel - solidny, pomysłowy na pewno się dogadasz:

http://www.4lomza.pl/index.php?k=986

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Fotograf na Slub

Przecież w gabsie robią też niezle.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Fotograf na Slub

GABS najlepszy w Łomży. Profesjonalne studio i operatorzy!

http://www.fotogabs.pl/

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Fotograf na Slub

GABS - najdrozszy na pewno,ale czy najlepszy :) ?

osobiscie polecam Michala Hoffmana
www.hoffman.fotolomza.pl <-- sa tam jakies przykladowe fotki

najprosciej zadzwonic i pogadac, najlepsza droga do znalezienia odpowiedniej osoby

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Fotograf na Slub

hoffman michal on cos tam klikal... napewno z ciebie nie zerznie a i zdjecia do obejrzenia na jakiejs jego stronie... nie pamietam

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Fotograf na Slub

http://fotolomza.pl/hoffman/

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Fotograf na Slub

to ja juz bardziej polecal bym tego pierwszego pana Bogunow bodajrze

... PIENIADZ TO WLADZA, SUKCES TO WIEDZA ...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Fotograf na Slub

http://www.serav.type.pl/

Dla mnie Mistrzostwo

-------------------------------------------------------------------------------------------
Jestem jedną z tych osób , które potrafią manipoluwać twoim czasem.
Wiesz dlaczego?Bo tracisz go czytając mój podpis , który nie ma wogóle sensu.
1:0 dla Mnie

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Fotograf na Slub

Syrenka z Dworca?????????? dziewczyno chociaż się tam nie wybieraj.

Jedyny profesjonalny zakład fotograficzny w Łomży to GABSfoto na Starym Rynku, ale radzę poszukać w necie jakiegoś fotografa z Polski, jest wielu zdolnych z ciekawszymi pomysłami na zdjęcia:)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Fotograf na Slub

Uważam, że nie jest dobrym rozwiązaniem szukanie fotografa poza Łomżą. Wybierz lokalnego fotografa, który pozostawi podatki w naszym rejonie. Może kiedyś zatrudni kilka osób, utrzyma parę rodzin. Pomysły na zdjęcia są podobne, po latach i tak ważne jest jaki był nastrój dnia, a nie wydumany kadr (wtedy juz na pewno niemodny) . Profesjonalizm jest potrzebny i myślę, że większość osób posiadających swoje firmy fotograficzne posiada zarówno niezbędny sprzęt, ma już doświadczenie ( nie robi od kilku tygodni) i potrafi spełnić oczekiwania klienta. Należy jedynie wybrać rodzaj usługi : reportaż, zdjęcia studyjne, zdjęcia plenerowe i ustalić satysfakcjonujacą obie strony cenę. Ostatnio na forum pojawiły się anonse z cyklu : "Szukam ....." . Myślę, że warto zasięgać języka wszędzie, jednak najlepszą metodą jest obejrzeć "dzieła" kilku twórców i wybrać tego, którego praca nam się podoba. Nie ma co liczyc na wskazania forumowiczów. Każdy z nas ma inny gust. Wystarczy dać pytanie " Które dziewczęta są piękniejsze, brunetki czy blondynki ? " a okaże się ,że nie ma odpowiedzi. Podobnie jest z takimi pytaniami. Moja rada : polecam łomżyńskie firmy. GABS, Kodak na dmowskiego, ArtMuz (chyba mają swojego fotografa oprócz kamerzystów) , na małachowskiego jest zakład chyba Fotojoker..nr. telefonów to już niestety internet albo książka telefoniczna

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Fotograf na Slub

Gizmo...dzieki za rade. Oczywiscie, ze nie kieruje sie gustami forumowiczow. Ostatnio malo przebywam w Polsce a tak wiele sie w naszym kraju dzieje. Likwiduja i otwieraja nowe firmy, w tym byc moze rowniez uslugi foto. Dlategotez korzystam (poraz pierwszy) z pomocy ludzi, ktorzy sa tak mili i podaja strony internetowe, nazwy fotolab... znam kilka z nich Gabs, kodak na dmowskiego ale nie ze wszystkich korzystalam wiec czasem warto jest zapytac o zdanie innych. Decyzja i tak nalezy do mnie, nieprawdaz?
Wszyskim bardzo dziekuje za pomoc, zowniez "koniu", ktory tak bardzo polecal mi syrenke:))

Milego dnia

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Fotograf na Slub

Akurat, jeśli chodzi o fotografów, to się tak wszystko szybko zmienia, że nie mam pojęcia, jaki jest najlepszy, jednak chciałbym poradzić, że skoro już tyle kasy inwestuje się w tego fotografa i profesjonalne zdjęcia, to warto pomyśleć o tym, żeby je jakoś ciekawie oprawić i mieć pamiątkę na całe życie. My z żoną niestety nic takiego nie mamy, jednak syn, jak brał ślub, to zorganizował sobie naprawdę świetny album, jest to coś takiego http://www.happyalbums.pl/fotoalbum/malowane-maki i ma wspaniałą pamiątkę, która zachwyca każdego, kto ten album ogląda.

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org