sobota, 18 maja 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Mały Płock Proboszcz

https://www.facebook.com/UWAGATVN/videos/10153378375671167/?fref=nf



Jak Batman zbiera na nowy Bat-Mobil :)



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Mały Płock Proboszcz

przez lata karmili ludzi sola drogowa i skutki tego wiadac plebs nie mysli samodzielnie

Choćbym ciemną doliną kroczył zła się nie ulęknę

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Mały Płock Proboszcz

CZARNA MAFIA OD ZAWSZE BYŁA UWIKŁANA W WOJNY ALBO BYŁA MASZYNKĄ DO ROBIENIA PIENIĘDZY. I TO DZIWNE? KSIĘŻA TO PSYCHOLODZY KTÓRZY SĄ SZKOLENI JAK Z DEBILI WYCIĄGNĄĆ HAJS- NAJLEPSZY PRZYKŁAD T.RYDZYK. ALE JAK LUDZIE MAJĄ WE ŁBACH GÓWNO I NIE MYŚLĄ TO NIECH PŁACĄ!! JA MAM NA NICH WYRĄBANE I JAK BY PRZYSZLI PO HAJS DO MNIE TO BY W RYJ DOSTALI!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Mały Płock Proboszcz

TEZEZWY jak wyciągniesz kopyta do przodu to twoja rodzinka będzie pierwsza u księdza z prośbą o pochowanie takiego idioty

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Mały Płock Proboszcz

Samo życie

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Mały Płock Proboszcz

1basienka tepa pało będę pochowany na cmentarzu komunalnym, bo nie mam i nigdy nie będę miał związku z czarną mafią!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Mały Płock Proboszcz

@1basienka Ty nadal żyjesz w średniowieczu, teraz żeby pochować człowieka nie potrzeba księdza i kościoła - wy googluj sobie pochówek świecki ;)



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Mały Płock Proboszcz

basienka a klecha bedzie im dziekowal ze przyszli z koperta
icalowal po stopach bedzie
u tych kur.......w mozna kupic wszystko jak pisalem w innym poscie



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Mały Płock Proboszcz

link do całego materialu?

---------------------------------------------




Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Mały Płock Proboszcz

http://uwaga.tvn.pl/reportaze,2671,n/co-laska-czy-haracz,190859.html

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Mały Płock Proboszcz

wklej jak mozesz tak zeby kliknac bo na tel tego nie moge skopjowac.
Prosze



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Mały Płock Proboszcz

wklej jak mozesz tak zeby kliknac bo na tel tego nie moge skopjowac.
Prosze



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Mały Płock Proboszcz

http://uwaga.tvn.pl/reportaze,2671,n/co-laska-czy-haracz,190859.html



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Mały Płock Proboszcz

Trochę pokory u tej wytapetowanej podstarzałej autorki /agitatorki/ z Rogienic by się przydało.Cóż, rozumku w tej rudej główce to raczej nie uświadczysz. Zaznaczam, że nie jest to pierwsze i zapewne nie ostatnie wystąpienie tej pani w roli celebrytki. Jakiś czas temu w Obiektywie uskarżała się razem z mamusią na wyrok sądu, który ją niby bardzo skrzywdził. Celebrytka Agatka chyba jest obrażona na cały świat i lubi być medialna. Wkrótce może wystąpi w jakiejś telenoweli lub w playboy-u z tego samouwielbienia. Agatka znalazła sobie chyba sposób na lans i godną sobie stację telewizyjną. A że w życiu pewnie jej nie wyszło to kompleksów też nie mało. A pro po kościoła to naprawdę powinien być remontowany, bo niedawno był w opłakanym stanie . I dzięki inicjatywie księdza i dzięki pomocy /zaznaczam pomocy/ sołtysów i ludzi dobrej woli remont trwa. Brawo mieszkańcy , brawo ksiądz. Ludzie odejdą a Kościół pozostanie dla kolejnych pokoleń. Trwa nagonka na Kościoły i księży na całym świecie, niestety. Szacun -dla Jarka Gałązki -sołtysa z Rogienic, przy okazji pozdrawiam ;) A pani Agacie radzę poczytać Pismo Święte, udać się jak najszybciej do najbliższej placówki NFZ najlepiej z przychodnią psychiatryczną, zadbać o stan zdrowia, oby nie potrzebna była dla pani pomoc ze strony księdza.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Mały Płock Proboszcz

W następnym programie w jakim zobaczymy tę panią będzie taniec z gwiazdami hehe. A swoją drogą to wnętrze mieszkania w którym przeprowadzany był wywiad a tym bardziej wyglad tej pani nie przypominał osoby która jak sama zainteresowana podkreśliła \"ledwo wiąże koniec z końcem\".

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Mały Płock Proboszcz

Dokładnie sama wychowuje dwójkę dzieci i ledwo wiąże koniec z końcem. Nie widać tego problemu wiązania końca z końcem. A tak na marginesie to fajnie ze cis takiego ukazało światło dzienne o takich kasjera powinno się mówić głośno.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Mały Płock Proboszcz

Placic kuzwa za co ?
Ja jestem wierzacy i modle sie tam gdzie jestem, bardzo czesto
w lesie. Bóg jest wszedzie a jak Kowalska powie cos np dlaczego
nie chodze do kosciola to jej nic nie odpowiem. A powinienemodp.
A .......ci do tego :)



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Mały Płock Proboszcz

Placic kuzwa za co ?
Ja jestem wierzacy i modle sie tam gdzie jestem, bardzo czesto
w lesie. Bóg jest wszedzie a jak Kowalska powie cos np dlaczego
nie chodze do kosciola to jej nic nie odpowiem. A powinienemodp.
A .......ci do tego :)



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Mały Płock Proboszcz

kobiecyinstynkt - Żal Ciebie czytać ! ! ! to Ty się ukrywasz pod osłoną loginu a tak naprawde pewnie żadna tapeta by Ci nie pomogła. Jak Ci nie wstyd obrażać KOBIETĘ która już na pierwszy rzut oka widać walczy w słusznej sprawie dla dobra swoich dzieci. Ta kobieta jest zadbana i co z tego że ładnie ma w domu ? jak to napisał inny użytkownik fora.. jesli coś się zmieniło w jej życiu straciła prace lub cos innego wpłyneło na to iż sytuacja się pogorszyła to ma zerwać kamienie ze ściany i sprzedać czy może dzieci nimi karmic ? lub do plecaka wsadzić zamiast książek.. ZASTANÓWCIE SIE 10 razy zanim cos głupiego napiszecie bo nie wierze własnym oczom jak czytam to że ktoś potrafi być taki bezczelny i obrażać innych a sam pewnie nic sobą nie reprezentuje.

Apropo składek zbieranych na kościół - owszem powinny byc ale podkreslam ze tylko dla tych którzy sami chcą ofiarować, Ksiądz , sołtys może jedynie podpowiedzieć , poprosić ale nie wymagać!
Skoro kościół jest w takim złym stanie należy szukać pomocy np. w innych bogatszych parafiach z tego co mi wiadomo niedaleko w jakiejś parafii jest ogromny przepych więc czemu tamta parafia nie moze akurat pomoc tej tylko z kosztami mają sie borykać mieszkańcy tej parafii ? Co jak co Ale nie każdego stać na płacenie 200 zl rocznie bo są tez inne ważne rzeczy dzieci samą wiarą nie przeżyją tylko do garnka trzeba cos wrzucic na boso nie będą chodzić tylko trzeba im buty kupić. Ciekaw jestem czy jakby ktoś potrzebował pomocy i poszedłby poprosić księdza o datek bo potrzebuje na buty dla dziecka czy ksiądz z własnych pieniędzy by wyjął i dał ? A nie raz się słyszy jak to ksiądz chodzi w spodniach za kilkaset złotych.. i czy wybierając drogę kapłaństwa nie powinni żyć skromnie i nieść pomoc wiernym ? W telewizji było głośno o bardzo drogich remontach w watykanie.. skoro w którejś parafii z kościołem jest aż tak żle to moze warto tam szukać pomocy , nie kupią tam jednego żyrandola a tu caly kościół się wyremontuje. Bo ile te rodziny z tej parafii by nie płacili to i tak będzie mało.
także kończę me wywody i Ciebie kobiecy instynkt proszę o pokazanie na forum swojego oblicza abysmy my mogli ocenić stan twojej młodości oraz zapewne piękny makijaż.

Z Bogiem

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Mały Płock Proboszcz

meski kilka zdan przeczytalem na tel trudno sie czyta
ale sopko gosc jestes
pozdrawiam



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Mały Płock Proboszcz

Kolniak87 ---- bardzo wesoły jesteś chłoptaś i podobno niedługo staniesz się celebrytą słyszałem iż W następnym programie w jakim Ciebie zobaczymy kolniak87 bedzie taniec z widłami hehe.

A swoją drogą to do szkoły chyba miałeś pod wielką górę nawet większą niż mamucia skocznia skoro nie nauczyli Ciebie słuchania ze zrozumieniem

WIĄZANIE LEDWO KOŃCA Z KOŃCEM - nie znaczy bycie zaniedbanym i życie w brudzie. Ludzie którzy ledwo wiążą koniec z końcem nie rozwalają pieniędzy na lewo i prawą muszą ekonomicznie myslec aby starczylo od 1 do 1 i wystarczyło na wszystkie podstawowe rzeczy potrzebne do życia i czasem gluie 50 zl jest znaczące dla takiej osoby badz rodziny. Nie ma tu mowy o żadnych drogich wakacjach luksusie ale to nie znaczy że taka osoba chodzi zaniedbana brudna i glodna oraz mieszka w norze.
Zatem Kolniaczku zastanów sie nad swoimi slowami i nastepnym razem jak bedziesz mial zamiar pisac głupoty i obrażać kogos to przemilcz bądz weź długopisik w rękę i na ścianie sobie napisz to co masz do powiedzenia.
Chyba że potrzebujesz jakiejs pomocy to zgłoś siędo damskiego instynktu ona cos wspominala o jakichs zaprzyjaznionych placówkach NFZ- jak pochejtujecie troche na siebie razem to może weźmie Ciebie ze sobą na leczenie :)

Zbychu również pozdrawiam :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Mały Płock Proboszcz

najlepiej by bylo zeby wyszla osrana i z wiadrem na glowie
ja jak bylem maly tez nie mielismy kasy ale mama
sie starala i chodzilem czysto i ladnie ubrany

jego moze zapoznac z Bandziorkiem i reszta ekipy
chlopakow do wziecia :)



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Mały Płock Proboszcz

Wstyd, wstyd, jeszcze raz wstyd ! Medialna kobieta walczy w pojedynkę z księdzem , który chce coś zdziałać przy pomocy przychylnych mu parafian . Gdzie te tłumy popierające tą bohaterkę. Czyżby to tylko jej uczyniono jej jakąś krzywdę, bo nie zauważyłam więcej nikogo w programie kto by ją popierał.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Mały Płock Proboszcz

poczytaj sobie na temat tej mafii w temacie o protescie co zalozyl
Infol znam ta sekte od podszewki
tak on dziala ale zeby utrzymac chyba kochanke i syna
jak juz to tylko Kapucyni



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Mały Płock Proboszcz

No widzę , ze masz doświadczenie , znasz sektę i mafię od podszewki (?), a czy chociaż wiesz na temat jakiej sekty się wypowiadasz (?), bo chyba trawka jeszcze działa :D



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Mały Płock Proboszcz

jak pan ksiondz zacznie przytulac Twoja coreczke lub bic synka to tez ich
poznasz od podszewki



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Mały Płock Proboszcz

a jesli chodz o trawke to chyba juz nie sprobuje skoro do
tej pory nie bralem zadnych narkotykow a mam 43 lata
to nie bede zaczynal
wiecej dla Ciebie beNdzie :)
trawke to ja lubie jak posadze d...na kosiarce i napie.....



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Mały Płock Proboszcz

To wszystko prawda o haraczu , bo tak otwarcie się powinno o tym mówić. Niby dobrowolna ofiara , a tylko nie zapłać to przy pierwszej wizycie u księdza będzię kazał uregulować zaległą kwotę. Jeśli się tego nie zrobi to można zapomnieć o zaświadczeniu , ślubie czy pogrzebie. W końcu po dwóch latach ktoś się odważył zaprotestować. Brawo dla tej pani. Bo to czarna mafia. Szkoda tylko ,że nie liczni chcą zrobić z tym porządek. Remonty pożal się Boże z 2-letnich haraczy tylko tyle a gdzie reszta? Całe szczęscie nie należę już do tej parafi , bo wstyd mi za tych parafian za to że się protestują. Bo to nie jest ksiądz tylko biznesmen w czarnej pelerynie, który nie pyta się czy masz , czy cię stać tylko dlaczego tak późno i dlaczego tak mało. Ludzie obudźcie się i zróbcie z tym poządek.

młoda_mama

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Mały Płock Proboszcz

Nakładanie na sołtysów obowiązków na rzecz księdza-kościoła jest niezgodne z prawem albowiem mamy formalny rozdział kościoła od państwa. Taka zbiórka dokonywana przez organy administracji samorządowej, mająca znamiona obowiązkowych wpłat, wykracza poza zwykłe darowizny na rzecz kultu religijnego i podpada pod przepisy, wg których wymagana jest na to zgoda odpowiedniego ministerstwa. Gdyby w Polsce był dziś normalny rząd pewnie mogłoby być wszczęte postępowanie, albo administracyjne, albo prokuratorskie.

Religia jest jak płciowy męski organ: jest całkiem w porządku, gdy ktoś go ma i jest z niego dumny, ale jeśli ktoś wyciąga go na zewnątrz i macha nam przed nosem, to już mamy pewien problem.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Mały Płock Proboszcz

Otoz to. Paplik ma100% racji. Nie wiem co takiego luksusowego widzieliscie w domu tej pani. Sciane z piaskowca? Ciekawe jak ksiadz urzadzil sobie plebanie za ten haracz, bo z tego co mowia jego parafianie, to tam zaszly najwieksze zmiany.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Mały Płock Proboszcz

Jak w filmie,tyle ze ten zorro lupi wszystkich bez wyjatku czy biedny czy bogaty.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Mały Płock Proboszcz

tak... prawda jest taka że ani 4lomza ani naszalomza pary nie puścili nic w tym temacie, na info może też są już rządowe?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Mały Płock Proboszcz

98 proc panow w sukienkach to kur.....i zlodzieje
tylko kasa zrobili sobie biznes z kosciola pod przykrywka kosciola i wiary
ja dawalem tylko dlatego ze moja ex to moher i nie chodzi tu o 5 zl
tylko o duzo wieksza kase
jak bym nie dal to bym mial jazde w domu, no musielismy sie pokazac
co to nie my tacy dobrzy i hojni
ja wolalem kupic wegiel do domu samotnej matki w Laskach k/Zbojnej
czy kupic cos do domu dziecka w Elku
i moge podziekowac panu ksiedzu co mi kiedys wpier..kijem
bo teraz kosciol i sekte omijam szerokim lukiem
tak kosciol ale nigdy Boga bo go Kocham i wierze

fajnie ze jest jak jest ze nie jestem moherowym fanatykiem typu jak terrorysta z isis
ze zjeb.... Lbem
banda debili z lepszego sortu



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Mały Płock Proboszcz

Slaby z Ciebie zUbek.

Teraz doniosles na siebie ,ze jestes po rozstaniu z zona .A potem bedziesz pisal o danych osobowych

Echch ,zUBychu....

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Mały Płock Proboszcz

nazwiskami nie jade tak wiec spoko luz nikogo bezposrednio
nie obrazam a jak chca np. ci z kolka zebym im powiedzial co o
nich mysle to im powiem w twarz.
Wiem ze czytali i ze wiedza kim jestem bo jako jedyny nie slinilem
sie pizdu mizdu we wzajemnej adoracji.
I nie rabalem nikomu d...za plecami mam na tyle odwagi zeby
powiedziec komus w twarz jak mnie wkur....
I tego samego oczekuje....
A ta ich szefowa non stop byla na jezykach,
tyle tylko ze jak sie spotykali przed msza to podchodzili do niej
i pieprzyli jak sie masz kochanie,, pieknie wygladasz itd
fakt faktem ze ona jest naprawde piekna ale tu chodzilo
o podlizywanie sie
zaklamana banda falszywych moherow



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Mały Płock Proboszcz

Jak rozstał się z żoną to zrobił uczynek dobry, wszak kobiety wolne być powinne..

Religia jest jak płciowy męski organ: jest całkiem w porządku, gdy ktoś go ma i jest z niego dumny, ale jeśli ktoś wyciąga go na zewnątrz i macha nam przed nosem, to już mamy pewien problem.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Mały Płock Proboszcz

paplik dokladnie tak jak piszesz tyle tylko ze te wolne nie powinny wskakiwac
do lozka tym zonatym :)
z wyjatkiem tych ze wzajemnej adoracji
nie pisze tu o ex tylko o....... :)



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Mały Płock Proboszcz

O ocenę stworzonego przez proboszcza z Małego Płocka systemu poboru datków poprosiliśmy eksperta z Uniwersytetu Warszawskiego. - To jest działanie noszące znamiona bezprawności. Sołtys jest funkcjonariuszem publicznym, który może ściągać jedynie te daniny publiczne, do których jest upoważniony na mocy ustawy – komentuje dr hab. Paweł Borecki, specjalista prawa wyznaniowego. Sytuację nazywa krótko: to ewidentne nadużycie. – Zakrawa to wręcz o wymuszenie. Dochodzi do przemieszania roli państwa i kościoła. A zgodnie z Konstytucją państwo oraz związki wyznaniowe są niezależne i autonomiczne rozdzielone - http://onet.tv/i/dowiedzsie/co-laska-czy-haracz-ksiadz-posyla-soltysow-zeby-zbierali-poglowne-na-rzecz-parafii/eesme0

Religia jest jak płciowy męski organ: jest całkiem w porządku, gdy ktoś go ma i jest z niego dumny, ale jeśli ktoś wyciąga go na zewnątrz i macha nam przed nosem, to już mamy pewien problem.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Mały Płock Proboszcz

Kobiecyinstynkt pokory to tobie brakuje. Kobieta ma100% racji. Proboszcz za wiele sobie pozwala. Niedługo kościoły będą stały puste jak tak będzie postępował Kościół. Tak jak na zachodzie. Ludzie odwrócą się od czarnych sukienek. Młodzież nie jest zachęcana ale zmuszana do nauk kościoła.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Mały Płock Proboszcz

ja z kosciolem juz sie dawno pozegnalem bo 35 lat temu
w 2009 r chcialem jeszcze sprobowac a sie okazalo
ze jest to samo co wtedy jak mialem 8 lat
nadal boje sie ludzi kosciola
najwazniejsze jest to ze Kocham Boga :)

i bedzie tak jak piszesz beda puste



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Mały Płock Proboszcz

a ja mam domek w samym Małym Płocku i nic nie wiedziałem o tym podatku do teraz.
a też bym dał dobrowolnie bo trzeba ten kościół wyremontować .

.........................................................................

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Mały Płock Proboszcz

ty to sie nie wypowiadaj bo to jest temat dla osob obcych
a nie dla rodziny a ty przeciez jestes synem tego ksiedza

i moze nic nie wiesz o tym bo jaki ojciec by sciagal haracz od syna



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Mały Płock Proboszcz

To dobrze, że się ujawniłeś. Wiesz, że masz 400 stówy zaległego haraczu.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Mały Płock Proboszcz

dajta, bo lody trzeba na czymś kręcić ,
a jak ludzie piszą , to tam nie ma ŻADNEJ kontroli nad wydatkami

trzy dni temu na myl... był artykuł : Proboszcz z Małego Płocka wprowadził swoje podatki.

--- skasowano ! błąd 404 !
CENZURA kk DZIAŁA! czego się wstydzą ?


https://www.facebook.com/UWAGATVN/videos/10153378375671167/?fref=nf

Do byka nie podchodż z przodu,
do konia z tyłu,
a do IDIOTY - w ogóle!


Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Mały Płock Proboszcz

skaka plus odsetki niech menda desperacka placi a przewiduje
ze tylko pier...zeby dal a sam na chleb nie ma a neta przez
wi fi kradnie od sasiada bo mu dawno odcieli

vox je..ba..c skur... wy... synow

zlodzieje i kur.... W sukienkach



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Mały Płock Proboszcz

baranie łby nie kumają ,
że ksiundz to poda zawsze rękę ----- panu ,
a chłopu, tylko do pocałowania

Do byka nie podchodż z przodu,
do konia z tyłu,
a do IDIOTY - w ogóle!


Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Mały Płock Proboszcz

kuzwa 17 zl na miesiac nie majatek chlop3 piwa w miesiacu mniej wypije pod sklepem nie przesadzajcie a koscil podrematuje i drugie 150 lat postoi

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Mały Płock Proboszcz

lomzyk pewnie dac ksiedzu zeby lepsza dziwke poruchal
po co ma posuwac Zoske za 100 zl ja moze posuwac
Monike za 200 zl
Kur...35 lat ich obserwuje wiem co robia.
Chcesz poznac ksiedza i jego kochanke co ma z nim dwojke
fajnych blizniakow ?
Piekna du... Z niej :)
na ich temat to nie wiesz nawet 5 proc tego co ja
zranily mnie mendy za dzieciaka i im twgo nie zapomne
jak zbiore wiecej materialow to w tv bedzie fajny program
zaplaca mi mendy za moja krzywde



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Mały Płock Proboszcz

... i za 50 lat tam będzie dyskoteka lub magazyny , a KK kaskę za sprzedaż majątku weżmie

już na zachodzie wyprzedaż idzie pełną gębą , figurki świętych za krasnali ogrodowych robią

Do byka nie podchodż z przodu,
do konia z tyłu,
a do IDIOTY - w ogóle!


Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Mały Płock Proboszcz

CIEKAWE , DLACZEGO Z PORTALU my l... WYKASOWALI DZIESIĄTKI POSTÓW/WYPOWIEDZI OSÓB BEZPOŚREDNIO TYM I TAM ZAINTERESOWANYCH ?

a pisały tam osoby z tzw terenu, znające z autopsji sprawę ,

Do byka nie podchodż z przodu,
do konia z tyłu,
a do IDIOTY - w ogóle!


Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Mały Płock Proboszcz

vox i do tego te mendy doprowadza, ja osobiscie
mam to gdzies
nie chodze do kosciola chociaz bardzo mi sie
podobala kiedys msza u Ambroziaka o 12 tej w niedziele
polecam jest tak jak we Wloszech
gra zespol Gloriosy a nie jakis skacowany organista
co pieje jak kogut
nie lubie mszy sztywnych bo powinnismy sie cieszyc
klaskac ze jestesmy z Bogiem
w Afryce tancza ja jak chodzilem na msze katekumenalną
we Wloszech tez tanczyli i klaskali wszyscy.
A te pier....mohery to nawet jak ktos kichnie to juz sie na niego
patrza tak jak by sie zesral
Banda pojebow zakompleksionych fanatykow zjejacych jade

normalnie debile :)



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Mały Płock Proboszcz

katopojeby w moherach nie wieżą w prawdziwego Boga,
dla nich ksiundz - polityk zamiast celebrować Eucharystię polityką z ambony ich karmi,

dla moheru i pislamu słowo ksiundza święte,
jak głosować, ect ...

90% nawet nie znało kandydatów , ale ksiundz tak na ambonie kazał hahaha

Do byka nie podchodż z przodu,
do konia z tyłu,
a do IDIOTY - w ogóle!


Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Mały Płock Proboszcz

do ambroziaka na godz 12 co odbywala sie msza taka fajna jego narzeczona przychodzila z dziecmi popatrzec na tate

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Mały Płock Proboszcz

vox popieram i mam nadzieje ze kiedys do mnie w Biesy przyjedziesz
mozesz z dziewczyna, zona :) i zostaniesz ile bedziesz chcial
gosc w domu Bóg w domu

lomzyk akurat nie o tą parafie chodzi akurat tam
pod tym wzgledem jest ok



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Mały Płock Proboszcz

huk z tymi batmanami ,ale kosciol kosciolem sam sie nie wyremontuje powinni ksiedza za jaja zlapac i rozliczac co kwartal na co pieniadz idzie co zrobione zostalo

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Mały Płock Proboszcz

dzięki Zbychu za dobre słowo,
z chęcią i z babą hahaha niestety nie trunkowa, ale ja zawsze mogę ,

sorrki, serio to tak może w wakacje, jak znajdziesz łoże dla dwojga,
a i to nie liczę na krzywy ryj, coś tam zawsze przywieziemy z podlasia , sękacz , pół świniaka w bagażniku i antałek księżycówki

Do byka nie podchodż z przodu,
do konia z tyłu,
a do IDIOTY - w ogóle!


Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Mały Płock Proboszcz

lomzyk,
trzeba było wcześniej czytać jak to ludzie się z tej parafii wypowiadali,
ŻADNEGO tłumaczenia i sprawozdania z zebranej kasy ,
katabas nie miał ŻADNEJ kontroli i zapowiedział, że nie musi się nikomu tłumaczyć z wpływów i wydatków !
... a barany muszą kasę dać , studnia bez dna !

sam pisałeś : do ambroziaka na godz 12 co odbywala sie msza taka fajna jego narzeczona przychodzila z dziecmi popatrzec na tate

Do byka nie podchodż z przodu,
do konia z tyłu,
a do IDIOTY - w ogóle!


Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Mały Płock Proboszcz

http://wiadomosci.onet.pl/bialystok/co-laska-czy-haracz-ksiadz-posyla-soltysow-zeby-zbierali-poglowne-na-rzecz-parafii/jheplg

http://www.fakt.pl/polska/-co-laska-czy-haracz-dziwne-praktyki-ksiezy-,film,603986.html

...jak zbiera to jest dobrze, ale jak ma powiedzieć na co wydał , to ... :)

Do byka nie podchodż z przodu,
do konia z tyłu,
a do IDIOTY - w ogóle!


Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Mały Płock Proboszcz

oj. Nie róbta z tego sensacji,

.........................................................................

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Mały Płock Proboszcz

pod dywan ?

Do byka nie podchodż z przodu,
do konia z tyłu,
a do IDIOTY - w ogóle!


Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Mały Płock Proboszcz

To nie byl przymus placenia. Kto chcial to dawal
A TVN jak zwykle glupoty opowiada.

.........................................................................

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Mały Płock Proboszcz

Kto chciał dawał!!!!
a reszta wyrówna przy ślubie, pogrzebie, chrzcinach .
Na taczkę i poooooooszedł kibić macieru.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Mały Płock Proboszcz

kfz

Masz ludzi za idiotów...? Oficjalnie przymusu nie było, ale sposób zbiórki (bezprawne posłużenie się funkcjonariuszami państwowymi), jej ewidencja oraz naliczanie i egzekwowanie zaległości poprzez uzależnienie spłaty długu od wykonania kapłańskiej posługi to chyba dość zastosowanych presji obliczonych na przymusowość ofiary.

Religia jest jak płciowy męski organ: jest całkiem w porządku, gdy ktoś go ma i jest z niego dumny, ale jeśli ktoś wyciąga go na zewnątrz i macha nam przed nosem, to już mamy pewien problem.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Mały Płock Proboszcz

Może i proboszcz troche przesadził ale i TVN
Mowi co im wygodniejsze by tylko afere zrobic.

.........................................................................

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Mały Płock Proboszcz

vox nic nie musisz przywozic no ptawie nic :)
przywiez siebie i swoka kobiete zarcia jest full
i jestem pasjonata pedzenie whisky tak wiec spoko luz

a kiennndza wyjebac zlodzieja w piz dziet
skur.... Je..bany :))))



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Mały Płock Proboszcz

kfz

Do tego dochodzi kolejny, być może najważniejszy aspekt tej sprawy, oto bowiem obciążeni podatkiem parafianie muszą przyjmować rzetelność i uczciwość wydatkowania tych pieniędzy na wiarę, jak zresztą wszystko w tym kościele. Jeżeli zatem ksiądz najpierw remontuje i luksusowo wyposaża plebanię, czyli swoje mieszkanie, a roboty przy kościele są ledwie zaczęte, brak kwitów dokumentujących wydatki...., to na obronę tego procederu nie ma żadnych sensownych argumentów.

Religia jest jak płciowy męski organ: jest całkiem w porządku, gdy ktoś go ma i jest z niego dumny, ale jeśli ktoś wyciąga go na zewnątrz i macha nam przed nosem, to już mamy pewien problem.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Mały Płock Proboszcz

palik tam gdzie sie bawilem w performera tzn Radymnk k/Jaroslawia
podkarpackie co dostalem pod kosciolem 1.45 zl to parafia
byla jak hotel dla dwustu bezdomnych i dwie sekretarki na dole
zapewne byly tez kucharki i sprzataczki
skad kur..... maja kase na to te skur....pasozyty jeb...ane



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Mały Płock Proboszcz

Datki od wiernych to najmniejsza chyba część dochodów koscioła, bo najwięcej doi z budżetu państwa i samorządów oraz z posiadanych majątków. Np. mało kto zdaje sobie sprawę z tego, że kościół jest olbrzymim posiadaczem ziemi rolnej i łyka ogromne sumy dopłat Unijnych do tych hektarów. Czyni to też w większości bezprawnie, bo te grunty są przecież dzierżawione, a dopłaty należą się nie właścicielowi, tylko temu, kto w danym roku ziemią włada, czyli ją uprawia rolniczo.

Religia jest jak płciowy męski organ: jest całkiem w porządku, gdy ktoś go ma i jest z niego dumny, ale jeśli ktoś wyciąga go na zewnątrz i macha nam przed nosem, to już mamy pewien problem.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Mały Płock Proboszcz

paplik o tym tez wiem ale kazdy pan ksiondz ma super pralke
do prania kasy to sa mendy i mafia



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Mały Płock Proboszcz

zafże maszyłem o takim ałdi a osiem jakiem ma ten ksiundz

Tempiem głópote na foróm



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Mały Płock Proboszcz

pierw za pieniadze wiernych wyremontowal sobie plebanie a teraz niby za kosciol sie wzial ale cos dlugo go robi hehe

Gienia_Smoliwąsowa

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Mały Płock Proboszcz

Księży z powołania jest bardzo niewielu. Ten zdecydowanie do nich nie należy.

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org