sobota, 18 maja 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Kto uleczy służbę zdrowia

Witajcie, mąż mojej koleżanki jest uzależniony od alkoholu. Ona niedawno postawiła mu ultimatum, że albo alkohol, albo rodzina. Gość teraz jest w trakcie terapii w Prywatnym Ośrodku Uzależnień Oaza. Niestety państwowa służba zdrowia tak jak na wielu innych, tak na uzależnionych czasu nie znajduje. Ciekawe czy teraz po zmianie rządu zmieni się cokolwiek poza głowami pracowników z uwczesnej władzy? Oby.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kto uleczy służbę zdrowia

Droga Pani uzależnienie od alkoholu to psychiczne uzależnienie, jeśli nie chce to nie rzuci tego. Jeśli jest słaby nie da rady! Jak ma \"ja*ja to by rzucił dawno! Bo pić to trzeba umieć!! Czas to powinna znaleźć żona wcześniej zanim się rozpił, a nie teraz stawiać wymagania innym i najlepiej mieć żal, że nic nie robią, haha! Poza tym SŁUŻBY ZDROWIA NIE MA!!!! TO JEST OCHRONA ZDROWIA! HA

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kto uleczy służbę zdrowia

Służba zdrowia to się skończyła razem ze służbą bezpieczeństwa. Teraz to jest jeden wielki biznes, który ma przede wszystkim przynosić dochód. A każdy lekarz to przedsiębiorca prowadzący działalność gospodarczą. Tu nie ma mowy o powołaniu, czy służeniu chorym, są tylko intratne kontrakty! Dla lekarzy oczywiście! Całą resztę traktuje się dzisiaj jak personel czwartej kategorii...



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kto uleczy służbę zdrowia

Ja mam wrażenie, że państwowa służba zdrowia robi łaskę, że świadczy ludziom usługi, co innego prywatne wizyty...

http://tytani.pl

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org