sobota, 25 maja 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
odzież używana

Mam pytanie,może ktoś by mógł podać mi jakiś kontakt na zakup odzieży używanej w hurcie,dobry towar i w rozsądnej cenie. Mam zamiar otworzyć sklep z odzieżą używaną poza Łomżą. Tylko poważne oferty i z góry dziękuję. Proszę oferty kierować na e-mail- kasia30.79@o2.pl

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: odzież używana

Na Piłsudskiego za torami jest hurtownia, przejdź się i sprawdź.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: odzież używana

następny biznes na skalę łomżyńską

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: odzież używana

Kolejny używak?fajnie-moje ulubione miejsce zakupów-a daleko od łomży? -bo czasami bym wpadła na jakieś zakupki:)))a jak byłby to jakis super towarek-to wcale rewelacja

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: odzież używana

Kończy się plaga Kebabów zaczyna się era ciucholandów...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: odzież używana

http://taniaodziez.com.pl/?page_id=15

Jestem jaka jestem! Nie dbam o opinie ludzi mi Obcych.Milcze, kiedy cierpie. Zamykam drzwi, kiedy chce byc sama. Zawsze sie smieje. Marze o swiecie bez granic. Musze... ja nic nie musze.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: odzież używana

typowo łomżyńska złośliwość! jak ktoś chce otworzyć własny biznes to od razu z góry uważacie, ze jest fe i be. bo najlepiej to na zasiłku lub garnuszku rodziców siedzieć.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: odzież używana

dziecko, myśl realnie , Łomża szmateksami stoi , niedługo wszyscy tu będą śmigać w odpadach z importu , to co inni wystawiają na wystawkach czy wyrzucają na śmietniki, to u nas jest szczytem marzeń i elegancji,

biznes na szmatach, tak rozumiany rozwój przedsiębiorczości w Łomży ?

już lepiej otworzyć nową kebabownię czy inną tanią jatkę, w tym jesteśmy dobrzy

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: odzież używana

Era ciuchlandów już dawno w Łomży się zaczęła a przy łomżyńskich zarobkach to chyba najpewniejszy interes!


www.abantonino.blog.onet.pl zobacz wszystko i zarabiaj
-tu również propozycja przepis na walentynkę!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: odzież używana

wysłałem Ci kontakt na meila i powodzenia życzę, popieram ludzi co chcą coś zdziałać w życiu a nie siedzieć i narzekać jak mi źle jaki ten świat jest be



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: odzież używana

bo ci co na wystawki oddaja badz wrzycaja na smieci nie zarabiaja marnego tysiaka na miesiac tak jak my biedni polacy, a ty zezowaty slepaku jka masz grubo w portfelu to sie ciesz i nie wtysmiewaj tych biedniejszych

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: odzież używana

zezowaty tylko to potrafi!





www.abantonino.blog.onet.pl zobacz wszystko i zarabiaj
-tu również propozycja przepis na walentynkę!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: odzież używana

lauracrow1

jak już dostałaś ten zasiłek z PUP po który "3 razy jedzilam do pupu aby sie zarejestrowac, o 6.00 bylam 39 w kolejce," i mendo ci wypłacili wdowi grosz, to, zrób shopping na grzebaku i ubierz się jak szmaciana laleczka, ale zostaw i coś na zakupy w Biedronce

" Mendy jedne gdybym nie wiedziala to by mnie oszukala i zasilku bym nie dostala o swoje trzeba nie dosc, ze stac pol nocy to jeszcze sie kłócić"

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: odzież używana

Polecam Ci hurtownię odzieży używanej Angora http://www.angora-odziez.pl/. Dostarczają ubrania m.in. z Anglii, Holandii, Niemiec. Z pewnością znajdziesz u nich coś dla siebie. Kupując tam hurtowo odzież możesz liczyć na towar wysokiej jakości i sprawną dostawę. Wiadomo - im lepszy towar sprowadzi, tym szybciej i korzystniej go sprzedasz - dlatego warto się z nimi skontaktować.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: odzież używana

wydaje mi się że taniej i o wiele lepszej jakości odzież używana można mieć od http://werona.biz

Sprzedaje odzież używaną jako hurtownia odzieży używanej: http://werona.biz

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org