piątek, 03 maja 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
ZŁODZIEJU!!!!!!!!!!!!

czekam na zaświadczenie o kradzieży samsunga s4 o numerze imei 356002/06/395336/4, także ciesz się ***** bo za kilka dni aparat będzie wyłączony :), pozdrawiam

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: ZŁODZIEJU!!!!!!!!!!!!

zawsze zostaje kamerka z przodu :))

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: ZŁODZIEJU!!!!!!!!!!!!

Zlodziej tez czlowiek juz dawno telefon sprzedany a jakis grosz w kiermanie zostal i kto inny o blokade bd. sie juz martwil przyglupku!! a moze z glodu ukradl albo poprostu znalazl a ty wypisujesz downie od zlodzieji bananowcu lec na komende lbie do kolegow po fachu oni sie szybka panem zajma i znow sukces lomzynskiej policji bo prawdziwy zlodziej to ich 2 razy wyprzedzi w mysleniu i tak zrobi zeby sie nie wj..ebac w tym biednym Panstwu niestety.. Okazja czyni zlodzieja tez bym jeb.nal s4 jak bym mial okazje zawsze mozna przyszpanowac za cudzesy mcsraldem i marlaboro i wczuc sie w twoja skore idioto.. hahaha. Dowidzenia panstwu!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: ZŁODZIEJU!!!!!!!!!!!!

pirok jaki kozaczek :P hejj :P nie wiem czemu ale tak pomyslałem sobie ze byś się nadawał do kabaretu wiesz :P , kto się przezywa tak się sam nazywa :D heeej

I tylko jedno może unicestwić marzenie - strach przed porażką.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: ZŁODZIEJU!!!!!!!!!!!!

pirok? skonczyles nad ranem grę w kanter strajka?, czy idziesz zbierac aluminium po piwie?.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: ZŁODZIEJU!!!!!!!!!!!!

Mnie się raczej wydaje, że zaspał do szkoły :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: ZŁODZIEJU!!!!!!!!!!!!

Wojtek jak telefon zostanie zablokowany to już nie masz szans na odzyskanie. Jak tylko zgłosisz kradzież i ktoś zainstaluje w urządzeniu zarejestrowaną kartę będziesz miał na widelcu złodzieja lub pasera :-)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: ZŁODZIEJU!!!!!!!!!!!!

miałam to samo, zablokowałam w salonie telefon i już go nie odzyskałam ;)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: ZŁODZIEJU!!!!!!!!!!!!

tel mozna wylaczyc, ewentualnie jakby sie znalazl to go wlacza, troche to i dziwne, ale tak mi powiedzial przez infolinie chlop. zaswiadczenie wojska polskiego jest potrzebne bo inaczej nie wylacza telefonu, takze tu chodzi tylko i wylacznie o to zeby lachudra ktora go zawinela nie korzystala z niego :).

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: ZŁODZIEJU!!!!!!!!!!!!

bedzie chcial to rom zmieni i bedzie uzywal

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: ZŁODZIEJU!!!!!!!!!!!!

Czytam i nie dowierzam, skąd się takie piroki biorą?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: ZŁODZIEJU!!!!!!!!!!!!

Lęgną się z brudu.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: ZŁODZIEJU!!!!!!!!!!!!

I potwierdza się że rozmowy przez komórkę są bardzo szkodliwe(mózg się lasuje)



Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org