piątek, 26 kwietnia 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
lokal na chrzciny z opcją DLA DZiECI

Witam,

pytanie jak w temacie. Mam wśród "gości" kilkoro 4-5 latków. Aby nie zwariować chciałabym znaleźć miejsce gdzie będzie jakaś chuśtawka ogródek, itp. Termin w maju.

Nie znam w ogóle lokali w Łomży i okolicach. Z góry dziękuję za pomoc.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: lokal na chrzciny z opcją DLA DZiECI

wenecja czy jakoś tam .... ???




Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: lokal na chrzciny z opcją DLA DZiECI

Ostatnio byłam z dzieckiem w ,,LABIRYNCIE". Mają tam jakieś zabawki, kolorowanki, kredki itd. Nie jest tego dużo, ale nie wiem gdzie, poza tym, mają w Łomży takie rzeczy. No i jest też menu dla najmłodszych. Może tam?

,,Może przesadzam,ale stwierdzenie MIAŁ RĘCE,JAK DUŻE BUŁKI brzmi zbyt głupio"

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: lokal na chrzciny z opcją DLA DZiECI

Moja będzie w Budach Czarnockich u P.Chaberka.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: lokal na chrzciny z opcją DLA DZiECI

mały to ty jeszcze nie miałeś
Chrzcin ?????




Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: lokal na chrzciny z opcją DLA DZiECI

A co ojcem chrzestnym chcesz być? Jak tak to dziękuję ,bo podobno potem dzieci "udają " się w chrzestnych.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: lokal na chrzciny z opcją DLA DZiECI

Ale https://disegnidacolorarewk.com/ to nie tylko kolorowanki. Cieszymy się, że możemy zaoferować szereg ekscytujących funkcji i zajęć, które zapewnią dzieciom zajęcie i rozrywkę na długie godziny. Pozwól, aby ich kreatywność poszybowała w górę dzięki naszym lekcjom rysunku, podczas których mogą krok po kroku poznać techniki tworzenia pięknych dzieł sztuki. Ćwicz małą motorykę i koordynację wzrokowo-ruchową dzięki naszym arkuszom ćwiczeń typu „kropka po kropce”, które stanowią świetny sposób na naukę poprzez zabawę.

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org