czwartek, 02 maja 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
1 LO

Czy to prawda, że uczniowie którzy nie uczyli się w pg 6 i idą do I LO są inaczej traktowani jak uczniowie, którzy się tam uczyli?
czy moglibyście napisać czy warto iść do tej szkoły i czy po pg 1 da się tam rady ?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: 1 LO

Masakra ...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: 1 LO

Prawda.. Prawdą jest też to, że w większości przypadków liczy się tylko to, czy masz kasę. Rozpieszczone \"dzieci\" które, po grubości portfela rodziców osądzają pozostałych. Nie ma sensu. Odradzam.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: 1 LO

Tak zapewne komentarz wyżej był od osoby, która nie uczyła się w tej szkole, a opinie wyrobiła sobie przez pogłosy jakie chodzą o tej szkole. Brawo!
Uczę się tam pierwszy rok i też przyszłam z PG1 i to czy sobie poradzisz zależy tylko od Ciebie, jeżeli uczysz się systematycznie to jasne, że sobie poradzisz. Ja wybierając tę szkołę również się obawiałam, bo nasłuchałam się plotek, które mijają się z prawdą :) Wiadomo, że trzeba się uczyć, ale spokojnie starcza też czasu na inne rzeczy niż tylko nauka. A jeśli chodzi o kwestie pieniędzy to bez przesady. Jeszcze mi się nie zdarzyła sytuacja, aby ktokolwiek z tej szkoły patrzył na co stać moich rodziców, a na co nie :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org