sobota, 11 maja 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
A mi się marzy

A mi się marzy prawdziwa kolej do Łomży i dworzec w mieście taki jaki ma Wrocław ! Postawmy sobie taki cel. Bez kolei miasto się nie rozwinie.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: A mi się marzy

ps
Kolej przez Łomżę, nie tylko do Łomży.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: A mi się marzy

He he he he Trochę ci się skala rozjechała. Tak jakby Łomża trochę od Wrocławia odstaje. Ale faktycznie kolej mogłaby się przydać.

kk

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: A mi się marzy

John to się zamarzyłeś :)

Ale po co kolej skoro nie mamy dobrych dróg i nas omijają? Więksi przewoźnicy omijają Łomżę bo kół urwać nie chcą na naszych dziurach.

Zainwestujmy w drogi :)



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: A mi się marzy

ta i jeszcze spendolino?
pomysl...
po co na co za co i dlaczego....

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: A mi się marzy

Trzeba marzyć i próbować te marzenia realizować. Tak się dokonuje postęp. Via Baltica nie rozwiąże problemu. Pozwoli nas ominąć i nikt nawet nie będzie wiedział co ominął. Łomża będzie jeszcze mniej znana. Nam potrzebna jest kolej przez Łomżę a nie do Łomży. Pieniądze są w Białymstoku. Właśnie planują budowę międzynarodowego portu lotniczego ! Kto tu będzie przylatywał ?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: A mi się marzy

Nie nie nie..

nie via baltica..

wyremontować nasze drogi do Łomży.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: A mi się marzy

Możemy się rozwijać w stronę Śniadowa i za 20 lat będziemy mieli kolej :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: A mi się marzy

Tak John, z jednym się zgodzę: warto mieć marzenia, nawet tak nierealne jak te Twoje.

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org