wtorek, 30 kwietnia 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
IRIS leczenie Czartoria

Witam wszystkich na forum. Chciałbym zapytać czy ktoś leczył się u Pana Czarneckiego w Iris w Czartori? Co sądzicie na temat tej lecznicy? Wiem,że przyjęcia są też w Łomży. Bardzo proszę o wasze zdanie.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: IRIS leczenie Czartoria

HM..MIALAM OKAZJE LECZYC SIE U PANA CZARNECKIEGO,FAKT FAKTEM FACET CZYTA Z DNA OKA WSZYSTKO ...SERIO TO CO CI DOLEGA LUB CO MOZE DOLEGAC

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: IRIS leczenie Czartoria

Polecam. Z pewnością nie pożałujesz. Mimo niekonwencjonalnych metod na prawdę pomaga, powie Ci więcej niż niejeden lekarz. Osobiście byłem w szoku kiedy opowiedział mi historię moich chorób zaglądając tylko w oko.

_____________________________________________________________

Prawda nie ma żadnych bogów ponad sobą. Wiara w prawdę zaczyna się od zwątpienia we wszystkie prawdy, w które się uprzednio wierzyło.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: IRIS leczenie Czartoria

Witam,

być może odświeżam zaległy wątek, ale po wizycie u p. Czarneckiegio w IRIS znajdującego się w ośrodku Czartorii, stwierdzam że powinienem wyrazić swoje uznanie.

Zgadzam się z powyższymi wypowiedziami, jak jestem sceptykiem w sprawach niestandardowej medycyny (oraz standardowej..) tak tutaj rewelacja!
Badanie trwa 5 minut, gdzie kompleksowo dowiadujesz się o obecnych problemach oraz tych co mogą wydarzyć sie w przyszłości.
W pakiecie dostaniesz zestaw ziół do leczenia.

Tak skutecznej (już jestem wyleczony) i kompleksowej usługi lekarskiej nigdy w życiu ni miałem. Na pewno pojadę tam jeszcze.

Wydaje mi się że reklamy nie trzeba robić panu Czarneckiemu, ponieważ już teraz ciężko się do niego dostać, co mówi samo przez siebie.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: IRIS leczenie Czartoria

również miałam okazję się u niego leczyć.. Moja mama także. Od dziecka miałam problem z migdałami, On dał mi jakieś zioła i tabletki, po tygodniu choroba mineła i od paru lat nie miałam problemu z Nimi!

______________________________________________________________

Nie poraz pierwszy patrzę na świat z pewnym dystansem,
nie poraz pierwszy ludzie mylą życie z seansem.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: IRIS leczenie Czartoria

podobno jednemu typowi z zambrowa odrosła noga jak mu zagranico krokodyl odgryzł. ktoś może potwierdzić ?



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: IRIS leczenie Czartoria

Ile kosztuje wizyta do niego?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: IRIS leczenie Czartoria

O ja piernicze !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!


KASZPIROWSKI Z Czartorii ????????????????????????????



:):):):):):):):):):):):):):):)




Jeśli obrabiasz mi dupę , to nie zapomnij mnie w nią i pocałować :)




Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: IRIS leczenie Czartoria

Własnie, ile kosztuje wizyta?

h0jowe forum

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: IRIS leczenie Czartoria

hehee
miejcie oczi na telebimkachchch



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: IRIS leczenie Czartoria

Kołakowski o Czerniawskim

Kliknij link pod zdjęciem

Prywatne nagranie
!!!



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: IRIS leczenie Czartoria

wizyra kosztuje na ziółka 100zł

ja byłem na masażu kręgosłupa i jego nastawiany i zapłaciłem 90zł

jestem z tej wizyty bardzo zadowolony POLECAM.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: IRIS leczenie Czartoria

jaciem , jade do niegom , mosze mnie wyleczy , a jak nie to hociaz ja jegom

Tempiem głópote na foróm



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: IRIS leczenie Czartoria

naiwniacy

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: IRIS leczenie Czartoria

wam trzeba kabel od internetu przeciąć , wtedy wszystkie choroby znikną

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: IRIS leczenie Czartoria

Zioła są energytyzowane okultystycznie :(

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: IRIS leczenie Czartoria

http://www.youtube.com/watch?v=M7aV2O_0pxI

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: IRIS leczenie Czartoria



Bardzo porządny gość, a i wiem, że nie jednej osobie pomógł. Polecam

''Błogosławiony ten, co nie mając nic do powiedzenia,
nie obleka tego faktu w słowa.''


Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: IRIS leczenie Czartoria

Ktoś może coś więcej napisać. Byłem dostałem ziółka, ale wizyta trwała może z 3 minuty. W sumie wypisał mi zestaw ziółek i tyle - choroby wynalazł \"typowe\" które można przypisać większości z nas. Nie wiem co o tym myśleć.
Piszcie jeśli ktoś miał do czynienia z tym homeopatą lub zna kogoś kto się u niego leczył

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: IRIS leczenie Czartoria

witaj ja właśnie siedzę i piję zioła od tego pana zaczęłam właśnie 5 torebkę.Odemnie z rodziny i znajomych już 5 osób pojechało i dostało zioła,a kolejne się szykują.w smaku zależy które jedne bez smaku inne niesmaczne,ale da się wypić.U mojego męża,który również sceptycznie był nastawiony do takiego leczenia w oczach wyczytał newet uraz głowy w wypadku z przed wielu lat.ja osobiście polecam.Pamiętaj zioła w tych ilościach które on zaleca nie zaszkodzą.

Pozdrawiam.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: IRIS leczenie Czartoria

Wasze zdrowie i wasz wybór!pan czarnecki również wybrał PRAWDZIWYCH lekarzy z dyplomem którzy leczą w szpitalach, wiec to daje jasno do zrozumienia co te jego ziółka i kuleczki maja za moc. Uwielbiam to...\"Pamiętaj zioła w tych ilościach które on zaleca nie zaszkodzą.\"\" kolejny cudotwórca/znawca medycyny z ciebie? nic nie jest bez wpływu , kwestia czy jest on pozytywny czy negatywny, wiec warto się 2 razy zastanowić czy warto ? marnować czas jak coś nam dolega na tego rodzaju kuracje, czy lepiej leczyć się metodami z XXI wieku.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: IRIS leczenie Czartoria

Dato mi Ci prawdziwi fachowcy z dyplomem jak ich nazywasz nie pomogli, półroczne leczenie w szpitalu, bez poprawy, a pan Czarnecki mi pomógł i z tego co wiem pomógł wielu ludziom,pierwszy raz trafiłam do tego człowieka 11 lat temu i od tamtej pory gdy zachodzi potrzeba korzystam z jego pomocy.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: IRIS leczenie Czartoria

Leczy dobrze, według opinii pacjentów. Polecam książkę Od lekarza do grabarza oraz Ukryte terapie.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: IRIS leczenie Czartoria

Wiem, że zaraz zostanę zmieszana z błotem, ale moje sumienie nie pozwala mi tego przemilczeć.
Niestety, ten Pan nie leczy mocą ziół tylko ZŁEGO. Wie o Was wszystko bo ON mu powiedział. Z jednej strony pomaga, z drugiej krzywdzi i człowiekowi nawet do głowy nie przyjdzie, że to może być przez \"ziółka\".
Niestety już spotkałam kilka osób, które tego doświadczyły i w porę się opamiętały.

No to teraz czekam na wasze komentarze...... :(
Pozdrawiam

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: IRIS leczenie Czartoria

To Ciebie też najwidoczniej\"opętał\", egzorcyzmy odpraw u księdza,mi jakoś przez 11 lat, bo właśnie wtedy trafiłam pierwszy raz do niego krzywdy nie zrobił,leczyłam także wiele lat temu córkę u niego, miała nawracające problemy z gardłem, od wielu lat ma spokój.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: IRIS leczenie Czartoria

byłam, dostałam kurację ziołową, ale szybko ją przerawałam, bo haftowałam po tych ziołach i miałam mega skurcze, ale moi znajomi i rodzina regularnie korzystaja i chwalą

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: IRIS leczenie Czartoria

Ten człowiek jest z wykształcenia weterynarzem wiem z dobrego źródła a te ziółka to jakaś sieczka nie wiadomego pochodzenia .Bardzo zaszkodził mojemu bratu nie polecam!Choć osobiście preferuję naturalne metody leczenia ale nie z tym człowiekiem!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: IRIS leczenie Czartoria

mam do oddania termin do Czartori na 11.12.14 dla dwóch osób,zapisałam sąsiadkę ale wyjechała zagranicę

Pozdrawiam.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: IRIS leczenie Czartoria

kajka31 a ile kosztuje wizyta na dzień dzisiejszy?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: IRIS leczenie Czartoria

Ktoś00 jeśli masaż z nastawianiem to 100 zł, a jeśli zioła to 110 zł.

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org