poniedziałek, 29 kwietnia 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Kto zostanie Prezydentem Łomży?

Czy Łomża postawi na młodość i nowoczesność czy na starość i stagnację? Jak myślicie?



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kto zostanie Prezydentem Łomży?

Kto by nie został, zawsze to będzie pan Polak...

Religia jest jak płciowy męski organ: jest całkiem w porządku, gdy ktoś go ma i jest z niego dumny, ale jeśli ktoś wyciąga go na zewnątrz i macha nam przed nosem, to już mamy pewien problem.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kto zostanie Prezydentem Łomży?

Sami mężczyźni kandydują z obywatelstwem polskim wiec bardzo trafne spostrzeżenie :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kto zostanie Prezydentem Łomży?

Żebym startował to pewnie byłbym to ja :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kto zostanie Prezydentem Łomży?

Andrzej Wojtkowski na Prezydenta! Równy gość.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kto zostanie Prezydentem Łomży?

Nie wiem kto na prezydenta, bo to jeszcze troch czasu. Ale nad radnymi, naprawdę trzeba by było się zastanowić. Skoro ordynacja wyborcza jest tak a nie inaczej skonstruowana. Czy warto w ogóle głosować na partie i ugrupowania.
Zauważyliście że nie ma prawie plakatów radnych, tych pełniących ten urząd już któryś kolejny raz. Są chyba pewni swego.
Może wybierać tych niezrzeszonych, Dać szansę nowym ludziom bez bagażu politycznego. Jak wygląda nasze miasto, większość radnych pełni tą funkię kolejną kadencje. Dlaczego takie Kolno czy Zambrów może, a my nie??
Za taki stan naszego miasta odpowiadają nasi radni.
O których ja dobrego zdania nie mam.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kto zostanie Prezydentem Łomży?

Piotr Grabani nie bawi się w politykowanie tylko realnie zarządza.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kto zostanie Prezydentem Łomży?

A może jakieś konkretne osiągnięcia.
Bo że kwiatkami w sklepie, to wiem.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kto zostanie Prezydentem Łomży?

W ankiecie prowadzi Czerniawski.
Nie kumam :/

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kto zostanie Prezydentem Łomży?

Jak wygra Czerniawski i towarzyszyć mu będzie obecna Rada Miasta to dalej będziemy się cofać a nie rozwijać. Co roku jest nas coraz mniej i nie ma co się dziwić że ludzie wyjeżdżają. Każdy powinien pójść na wybory i nie głosować na partie tylko na człowieka, którego zna i wie że będzie go godnie reprezentował. Trzeba zmienić ludzi którzy myślą że radny albo prezydent to sposób na zarabianie pieniędzy. To ma być funkcja społeczna dla ludzi, którzy chcą stworzyć miejsca pracy i bezpieczny, rodzinny klimat w mieście.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kto zostanie Prezydentem Łomży?

Pewnie to trochę infantylny powód, ale zagłosuję na Mariusza Chrzanowskiego dlatego, że nie ma zięcia ;)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kto zostanie Prezydentem Łomży?

Wygra ten, ktory dostanie wiekszosc glosow i wygra DEMOKRATYCZNIE. To takie podkreslenie dla tych, co beda wiecznie narzekac, kto by nie wygral. Zawsze wygrywa kandydat wiekszosci i gowno mamy do gadki, skoro tak decyduje wiekszosc.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kto zostanie Prezydentem Łomży?

Najpierw uwolnijcie Barabasza!!!!!!!!!!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kto zostanie Prezydentem Łomży?

I mrożone truskawki też!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kto zostanie Prezydentem Łomży?

Mietek już się swego dorobił. Był sekretarzem, był posłem, był (?) prezydentem... czas na zmiany.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kto zostanie Prezydentem Łomży?

mietka żona wepchała się już do pracy. Pracuje w 10. Dokonano pewnych przesunięć i... udało się! Wciąż są równi i równiejsi!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kto zostanie Prezydentem Łomży?

Jakich? Sam się chętnie dowiem, bo wiem, że uczy dzieci w zerówce i nic więcej? Coś się zmieniło w strukturach SP 10 czy to tylko kolejne rzucanie mięsem?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kto zostanie Prezydentem Łomży?

dajcie spokoj zaglosujmy na tych co sa tego godni

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kto zostanie Prezydentem Łomży?

A kto jest godny?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kto zostanie Prezydentem Łomży?

to juz musisz zdecydowac sam do kogo masz zaufanie

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kto zostanie Prezydentem Łomży?

Jeden z kandydatów obiecał że jak zostanie prezydentem to na pierwszym miejscu będzie likwidacja straży miejskiej nie wiecie kto to taki ? Przecież jak się dowiedzą ofiary tej instytucji to będzie On bezkonkurencyjny tylko czy napewno dotrzyma słowa bo i Tusk miał abonament TV i RT zlikwidować.

angella

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kto zostanie Prezydentem Łomży?

jeden kandydat miał na plakacie hasło:
\"spójrzmy trzeźwo na Łomżę\"
panie kandydacie ale na trzeźwo się nie da bo człowieka krew zalewa,
po pijaku świat jest piękniejszy

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org