poniedziałek, 29 kwietnia 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Sklep Alex Dmowskiego

Co myślicie na temat tego sklepu ?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Sklep Alex Dmowskiego

Masakra ...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Sklep Alex Dmowskiego

wszystkiego Alex-y to powinno omijac sie z daleka

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Sklep Alex Dmowskiego

sklep jak sklep.

Dzeyson

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Sklep Alex Dmowskiego

Z mojej perspektywy wygląda tak,otóż wchodząc do sklepu widać jak kasjerka przy kasie obsługuje sporą ilość klientów stojących w kolejce, od razu rzuca się w oczy że dziewczyna uwija się jak może. Dalej między półkami często jest syf tzn. towar poustawiany przy półkach na podłodze że można się zabić o własne nogi a najciekawsze jest to ze w tle słychać pozostałe pracownice jak chichoczą na stoisku mięsnym zamiast pomóc koleżance przy kasie bądź powystawiać towar który bardzo przeszkadza klientom w swobodnym poruszaniu się po sklepie. Dodam że to nie jest moja jednorazowa obserwacja, bywam tam rzadko ale na tyle często by móc wyrazić swoją opinie na temat tego sklepu. Właściciel to ma swoje sprawy na głowie(LICZENIE KASY Z UTARGÓW) ale gdzie jest kierowniczka ? Gdzie jest ktoś kto przypilnuje porządku i ładu? No ale cóż taka jest rzeczywistość że jak nie ma kota to myszy harcują ...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Sklep Alex Dmowskiego

O.n.A dzięki za wypowiedź, myślałem że tylko ja mam takie wrażenie.
Znajoma mi mówiła, że zmuszają też do zakupów kartą od 10 zł.
Wydaje mi się, że jest tam drogo. Może mieszkańcy osiedla się wypowiedzą...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Sklep Alex Dmowskiego

A jak dziewczyna przyjmie płatność poniżej 10 to resztę ma z własnej kieszeni pokryć ;-( po prostu folwark!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Sklep Alex Dmowskiego

http://www.tvn24.pl/wiadomosci-z-kraju,3/platnosc-karta-od-10-zl-sprzedawcy-nie-maja-prawa-klienci-nie-maja-wiedzy,332644.html

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Sklep Alex Dmowskiego

\"Umowa zobowiązuje przedsiębiorcę do akceptowania karty wymienionych systemów płatniczych bez ograniczeń. To w interesie agenta rozliczeniowego będzie leżało wyjaśnienie tej sprawy, bo w przeciwnym razie właśnie na niego organizacja może nałożyć karę finansową. Sprzedawcę też mogą spotkać sankcje\" Zbigniew Wiśniewski, członek zarządu FDP PolCard źródło:tvn24

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Sklep Alex Dmowskiego

tam jest ciekawsza sprawa.
Chodzi o koncesje na alkohol, czy spełnia wymogi.
Na rogu jest placówka kulturalna.
I metrów tam brakuje, jak nic.
Warto aby ktos sie temu przyjrzał.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Sklep Alex Dmowskiego

normalnie jaja jak berety ....

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Sklep Alex Dmowskiego

Zgadzam się z O.n.A :) kilkakrotnie obserwowałam tam taką sytuację i prosiłam o podejście Panią zajętą wszystkim tylko nie pracą. Bez tego możnaby tam chyba wrosnąć czekając na obsługę...

Jest dobrze! :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Sklep Alex Dmowskiego

Cieszę się bardzo że nie jestem jedyna co do opinii na temat tego sklepu, więc pozwolę sobie zaapelować do drogich Pań tam pracujących , które zapewne uwielbiają dzień wypłacania comiesięcznych poborów- WEŹCIE SIĘ WRESZCIE DO ROBOTY !!!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Sklep Alex Dmowskiego

Pani Izo za co panią wyje***li z roboty?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Sklep Alex Dmowskiego

nie`dotyczy Bo przymknęłam oko na to że nie zapłaciłeś za lizaki ... :P

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Sklep Alex Dmowskiego

może miała za dużą mordę? :)








Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Sklep Alex Dmowskiego

no i co, liczył ktoś metry krokami?

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org