piątek, 03 maja 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
masaż leczniczy - umiejętności w rok!

Chcesz nauczyć się jak prawidłowo wykonać masaż:
- głowy,
-twarzy,
-kręgosłupa,
-brzucha, ramienia,
-przedramienia,
-całej kończyny górnej,
-palców kończyny dolnej,
-śródstopia, podudzia, uda

Zapisz się do ŻAKa w Łomży! Mamy jeszcze wolne miejsca!

Zajęcia trwają tylko rok!
Odbywają się w systemie zaocznym(sb-ndz)
Niskie czesne z możliwością zniżki!

Nie czekaj! Zapisz się teraz! Tylko u nas zapiszesz się przez Internet!
Wypełnij formularz na www.zak.edu.pl/formularz-zgloszeniowy

Ostatnie miejsca!


Centrum Nauki i Biznesu ŻAK, al. Legionów 40 róg Dmowskiego

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: masaż leczniczy - umiejętności w rok!

mgr fizjoterapii pięć lat się uczy żeby wykonywać masaż a Żak kształci w rok!!!!!

zmarnowanie pieniędzy i czasu....

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: masaż leczniczy - umiejętności w rok!

Jaka uczelnia taki masaz.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: masaż leczniczy - umiejętności w rok!

I tu się mylisz Apio. Masaż na fizjoterapii jest jednym z przedmiotów, nie uczy się go przez 5 lat. Inna sprawą jest przygotowanie teoretyczne. Z praktyką bywa róznie (słyszałąm, ze tylko 50 godz. to bardzo mało) W masażu bardzo ważna jest praktyka. Zdziwiłam się, zę w Żaku uczą masażu leczniczego. Z tego co wiem tylko mgr lub lekarz może robić masaż leczniczy. Mogę się mylić

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: masaż leczniczy - umiejętności w rok!

monia200 nauka masazu w rok jest tym samym co nauka alfabetu od polowy niby cos tam umiesz ale większości wyrazow z tego raczej nie zlozysz... Jak można się uczyc masazu nie majac podstaw np. o budowie anatomicznej czy innych aspektach?

Żenua:)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: masaż leczniczy - umiejętności w rok!

Najwieksi specjalisci oczywiscie nawet nie czytali jakie tam sa przedmioty :) ja sie wlasnie zastanawiam nad ty masazem tak dla siebie, zeby rodzinie pomagac, ale nie bede na pewno
sugerowac forum

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: masaż leczniczy - umiejętności w rok!

Organizm ludzki jest tak złożony że ciężko jest się nauczy i go zrozumieć w kilka lat. A tu mowa o roku?

Tu mamy do czynienia z tym że ŻAK zbierze ludzi którzy nie mają co robić i sobie stwierdzą że spróbują swoich sił jako masażyści i będą leczyć ludzi. Zdrowym ludziom nie zaszkodzą ale czy chorym pomogą??

Zdecydowanie nie chciałbym trafić do takich fachowców.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: masaż leczniczy - umiejętności w rok!

Trudno po takim szkoleniu znaleźć klienta, chyba, że o tym nie wie.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: masaż leczniczy - umiejętności w rok!

Ja osobiście od wielu lat w razie potrzeby korzystam z masażu leczniczego, ale nigdy nie szukałabym pomocy u masażysty, który by był po rocznym szkoleniu, taka osoba może bardziej zaszkodzić niż pomóc.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: masaż leczniczy - umiejętności w rok!

Przede wszystkim masażysta musi mieć w jednym paluszku anatomię człowieka - dopiero później masaż. Jeśli uczą tego w rok w Żaku to jestem jak najbardziej za :):):)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: masaż leczniczy - umiejętności w rok!

Żak - sposób na biznes, tyle że nie dla uczących się a dla \"szkolących \"

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: masaż leczniczy - umiejętności w rok!

może_być: popieram.

Czy ktoś z Was oddałby swoje ciało w ręce ortopedy po rocznym kursie? Masażysta pracuje z całem - owszem, jeżeli jest to masaż relaskasyjny, wykonywany dla przyjemności masowanego, to myślę, że w rok można się czegoś nauczyć i krzywdy nie zrobić. Ale masaż leczniczy??

Je n'sais pas ou je vais, oh ca je l'ai jamais bien su. Mais si jamais je le savais, je crois bien que je n'irais plus...

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org