piątek, 03 maja 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
pracodawca oszust w sniadowie....

Witam chciałbym ostrzec wszystkich przed pracodawca w Śniadowie panem pawłem B. prowadzącym tam tartak na rozmowie mily uprzejmy obiecal zlote góry a przy wyplacie potraktowal mnie jak smiecia i zwolnil gdyz roznica miedzy tym co mialem zarobic a dostalem wynosila 1000zl nie wspominajac juz o godzinach pracy i ubezpieczeniu ktore wymosily nie rzadko 12 a nawet wiecej jesli ktos wie gdzie mozna to zglosic prosze o jakies podpowiedzi

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: pracodawca oszust w sniadowie....

inspekcja pracy , a umowę miałeś jakąkolwiek

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: pracodawca oszust w sniadowie....

niby tak ale jej nie otrzymalem

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: pracodawca oszust w sniadowie....

inspekcja pracy - na Polowej koło bloku 53a .

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: pracodawca oszust w sniadowie....

czyli jej nie miałeś. Żeby unikac tego typu sytuacji nie pracujcie ludzie bez umowy !! Majac umowę możesz później zwrocic się do PIP pomogli by na pewno.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: pracodawca oszust w sniadowie....

zglos to ze pracowales bez umowy a jesli lomza za krotka to potem do bialegostoku zadzwon do inspekcji pracy

Max

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: pracodawca oszust w sniadowie....

otwórz swój tartak

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: pracodawca oszust w sniadowie....

spal mu tartak, słyszałem że tam jest obóz pracy.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: pracodawca oszust w sniadowie....

jak masz dowód ze tam pracowałes - nagrania, zdjęcia, świadków to do pip-u idź

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: pracodawca oszust w sniadowie....

Jak nie chcą dawać umowy to dyskretnie fotki sobie róbcie przy pracy i nagrywajcie rozmowy. Trzeba w końcu z tym wyzyskiem porządek zrobić.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: pracodawca oszust w sniadowie....

mam pytanie: czy zna ktoś sposób, żeby namierzyć autora postu? chętnie dowiem się, kim jest marin1232. ten ktoś kłamie, bzdury wypisuje, a reszta daje się wciągnąć. spalić??? pip nasłać?? opamiętajcie się i wstydźcie!! gość z tartaku to porządny facet, zawsze ludzi uczciwie traktuje, wiem, bo tam pracowałem. marin nie ma bladego pojęcia o pracy w tym tartaku, załatwia raczej inne porachunki. mam nadzieję,że sprawiedliwość go dosięgnie.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: pracodawca oszust w sniadowie....

co ty opowiadacie za bzdury. Ja tam pracuje i wiem najlepiej jak jest . To wszystko to brednie . Nie słyszałem żeby szef komuś nie zapłacił całej wypłaty na czas . Pracuje parę lat to wiem najlepiej jak jest i nie myślę zmieniac pracy .

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: pracodawca oszust w sniadowie....

Nie rozumiem ludzi,którzy stają do stanowiska pracy,a nie domagają się umowy o pracę.Wygląda na to,że sam zdecydowałeś-może być i na czarno-byle by płacił. Hmm...i nie zapłacił.Takich pracodawców i pracobiorców jest wielu;/


Wyleczyć można tylko tego, kto chce być zdrowy...


Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: pracodawca oszust w sniadowie....

do door3tree i misio 12345 gadacie glupoty ze sie sluchac nie chce podejrzewam ze zalozyliscie specialnie konta zeby ich lub sie bronic a moze to wy jestescie wlasicielami dziwne ze nowe konta i odstep kilku minut i tak ich broni kazdy z sniadowa i okolic ich zna i wie jacy sa moja osoba n

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: pracodawca oszust w sniadowie....

nie jest tajemnica moge podac kazdemu zainteresowanemu adres email

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: pracodawca oszust w sniadowie....

Tak też robią w firmie Negresko - biorą na 3 dni a potem kopa w tyłek pomocnika magazyniera i kolejny, kolejny i patrzę że ogłoszenie wciąż aktualne że przyjmą pomocnika magazyniera.......

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: pracodawca oszust w sniadowie....

Nasyłać :P jak nie ma nic do ukrycia, to nie ma się czego obawiać :P

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org