sobota, 21 września 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Ekipa lub osoba do remontu/wykończenie


Proszę o informacje od osób które wykańczały, lub remontowały gruntownie swoje mieszkania o polecenie ekipy lub osoby do remontu.

Może jakieś strony interentowe, zdjęcia, kogo polecacie a kogo nie.


Mam 62 metry do wykończenia, jakiś konkretny kontakt najlepiej na maila:
henrykpiasecki@vp.pl

Natomiast tu można pisać kogo polecacie

Dziekuję

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Ekipa lub osoba do remontu/wykończenie

na kiedy ma byc to zrobione ??

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Ekipa lub osoba do remontu/wykończenie

czerwiec - lipiec - max do końca sierpnia

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Ekipa lub osoba do remontu/wykończenie

proszę napisać do mnie na e-maila adriano19892008@wp.pl a przeprowadzimy ten remont profesjonalnie... w treści e-maila proszę podać adres gdzie można obejrzeć tą pracę i jakiś numer tel. pod którym można z Panem porozmawiać... A co do ceny? z ceną napewno się dogadamy:) czekam na e-maila

adriano

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Ekipa lub osoba do remontu/wykończenie

może ktoś ma jakiś namiar na dobrą ekipę ( tj nie pijącą i konkretną )

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Ekipa lub osoba do remontu/wykończenie

ja mam namiary na dobra ekipe, bardzo sprawnie wyremontowali mi mieszkanie, bardzo cenne byly fachowe rady tego pana. nie gwarantuje ze beda mieli wolne terminy lecz mozna sprobowac. tel. 696734237

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Ekipa lub osoba do remontu/wykończenie

możesz mi przesłać fotki ? ? odezwij sie do mnie na maila :

henrykpiasecki@vp.pl

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Ekipa lub osoba do remontu/wykończenie

ja znam znakomita ekipe, tylko musze meza spytac o nr tel poprostu mieszkanie wykonczone od podstaw ze mucha nie siada, nie ma nawet do jakiegos szczegolu sie dowalic cud miod

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Ekipa lub osoba do remontu/wykończenie


klientka: to prześlij mi zdjęcia jak możesz

henrykpiasecki@vp.pl

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Ekipa lub osoba do remontu/wykończenie

Witam!!! Gorąco polecam fachowca, który ma firmę remontową o nazwie "ALF". Wiem że to solidna dobra firma. Jej własciel dba o porządek i o to aby pracownicy nie naprzykrzali się klientom. Podaje nr telefonu:604-933-798.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Ekipa lub osoba do remontu/wykończenie

Ponawiam temat. Potrzebuję kogoś do wyremontowania małego mieszkania na początku przyszłego roku. Proszę o polecenie. Z góry dziękuję.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Ekipa lub osoba do remontu/wykończenie

poszukaj prywatnych osob nie bierz firm

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Ekipa lub osoba do remontu/wykończenie

WItaj,
w tamte wakacje przeprowadzalam gruntowny remont mieszkania, ktore de facto otrzymalam w spadku po starszej osobie, remont robila osoba prywatna ale az nie moglam uwierzyc ze z tak straszneg i oplakanego stanu zrobilo sie jak w palacu, no moze przesadzam ale szoku doznalam, nie gwarantuje ze beda wolne terminy mam numer telefonu jakby byl przydatny, 507383860 polecam wszystkim znajomym i nikt jeszcze nie byl niezadowolony,
pozdrawiam

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org