wtorek, 14 maja 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
naprawa CD w samochodzie

kupiłam niedawno samochód z komisu przez kilika dni CD działało dobrze teraz teraz siadło na amen Radio ok poradzcie czy isc do komisu niech mi to zrobi ą czy dac sie na spokój i na własna reke cos z tym fantem zrobić ale powiem szczerze nie wiem gdzie moge to zrobic i za ile?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: naprawa CD w samochodzie

Witam serdecznie, wydaje mi się że komis nie odpowie za niesprawny czytnik CD, chyba że właściciel (pracownik) bardzo szanuje swoją markę i będzie miał jakiś zbędny odtwarzacz z innego auta, wtedy sprawa może nabrać innego wymiaru. Dlatego też sugeruję odwiedziny w tymże komisie, wiadomo nic Pani nie traci. Jeżeli to się nie powiedzie to proponuję zakup jakiegoś nowego odtwarzacza i w tym przypadku trzeba będzie się przygotować na wydatek rzędu 300zł za np. nowego średniej klasy Soniaka.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: naprawa CD w samochodzie

a może to kwestia przeczyszczenia lasera? Jednak 300 zł to spory wydatek .zadzwonie jutro do komisu chociaz mi tak troche głupio Dzięki jedrulas za odpowiedż

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: naprawa CD w samochodzie

Proponuję allegro. Ostatnio kupowałem właśnie radio do autka i jestem bardzo zadowolony. Radio super i za połowę tego ile w Łomży trzeba zapłacić za najtańsze. A sprzedawca w komisie… znając nasze realia raczej nie wykaże się inicjatywą.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: naprawa CD w samochodzie

do komisu nawet nie masz co iść. wyśmieją Cie że przychodzisz do nich z taki problemem. w momencie kupna radio działało więc o co chodzi? proponuję kupić płytkę do czyszczenia lasera a jeśli to nie pomoże to kupić nowe radyjko.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: naprawa CD w samochodzie

mojim zdaniem poczekaj na radio jak bedzie w biedronce heheh

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: naprawa CD w samochodzie

o Allegro nie pomyślałam- super pomysł A te płytke do czyszczenia to mozna kupić gdzie i za ile?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: naprawa CD w samochodzie

nieodpłatnie mogę luknąć na ten sprzęt.

MOC z Wami, ale potencjalnie utrzymujcie równowagę.


Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: naprawa CD w samochodzie

wypierdol i kup nowe i wsio w temacie bez jaj!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: naprawa CD w samochodzie

wymiana lasera to koszt ok. 100zl w lomzy

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: naprawa CD w samochodzie

Już lepiej kupić nowy odtwarzacz,za trzysta złotych można mieć odt.dobrej klasy,a do komisu możesz się przejść przecież nic na tym nie tracisz,a sprawa się wyjaśni.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: naprawa CD w samochodzie

W komisie kupilas samochod nie radio wiec nie ma co tam isc jak dobre radio to do naprawy albo znajomego elektronika niech zajrzy a plytke do czyszczenia kupisz u nas w kazdym sklepie komputerowym

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: naprawa CD w samochodzie

Ostatnio w moim laptopie poszła karta dźwiękowa, z racji tego, że nie mieszkam zbyt długo w Łomży nie byłem zorientowany w firmach zajmujących się naprawą tego typu. Szukałem w sieci i wpadłem na stronę gdzie można zgłosić awarię on line http://serwisko.pl/zgloszenie_awarii_urzadzenia_szukaj_serwisu (Wypełniasz formularz, wysyłasz i na adres e-mail dostajesz propozycje naprawy (nawet z wstępną wyceną) z okolic i wybierasz ten który Ci odpowiada. Mam nadzieje, że pomogłem

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: naprawa CD w samochodzie

Kolego na pewno pomogłeś też mam taki problem z odtwarzaczem CD i od 5 lat codziennie zaglądałem do tego wątku i czekałem aż odpiszesz. Dzięki serdeczne :D

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: naprawa CD w samochodzie

Czekałeś na mnie ;p to się ciesze się mogłem pomóc :DD mam nadzieję że uda sie naprawić odtwarzacz :)) Pozdrawiam :))

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: naprawa CD w samochodzie

jeżeli przestały działać płyty CD a reszta jest w porządku to mi zajmuje to ok 30 min i kosztuje 30 zł

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: naprawa CD w samochodzie

www.carecar.pl
http://care-car.firmy.net

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: naprawa CD w samochodzie

tak poważnie to mam inny problem. Odtwarzacz wciągnął płytę do środka i nie chce oddać wie ktoś co to może być?

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org