poniedziałek, 20 maja 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Re: CIEMNOGRÓD

dlaczego nie zaprosili kaznodziei z Kościoła Latającego Potwora Spaghetti

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: CIEMNOGRÓD

makaronu nie lubią?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: CIEMNOGRÓD

takie nastały czasy ciemnogrodu i kompromitacji.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: CIEMNOGRÓD



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: CIEMNOGRÓD

To Ceed'y? Ładne!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: CIEMNOGRÓD

Galerię Narew też wyświęcili,
i co z tego zostało ??

Z tym kropidłem , to lipa jakaś :)

" Nie dyskutuj z idiotą, bo sprowadzi Cię do swojego poziomu i pokona doświadczeniem"


Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: CIEMNOGRÓD



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: CIEMNOGRÓD

A z tym szambem , to tylko krzyż sobie poradzi i łojciec dyrektor- tylko dajcie mu władzę.
Klątwa rzucona na prezydentowż zadziałała.

" Nie dyskutuj z idiotą, bo sprowadzi Cię do swojego poziomu i pokona doświadczeniem"


Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: CIEMNOGRÓD

prezydentową

" Nie dyskutuj z idiotą, bo sprowadzi Cię do swojego poziomu i pokona doświadczeniem"


Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: CIEMNOGRÓD

Maszynka do modlenia w kościele. To chciwość czy herezja?
http://www.fakt.pl/Ksiadz-kaze-sie-modlic-za-pieniadze,artykuly,227621,1.html

Czy to zwykła chciwość, czy już herezja? W kościele w Proszowicach niedaleko Krakowa, obok ołtarza Matki Bożej pojawiła się... maszynka do modlenia. Maszyna z napisem „Módl się za nami" błyska światełkami po wrzuceniu monety. Im więcej drobnych wrzucimy, tym więcej łask ponoć możemy zyskać!



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: CIEMNOGRÓD



nadzieja i kwiat narodu

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: CIEMNOGRÓD

hahahahhahhahahahaha

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: CIEMNOGRÓD

jakie dzierlatki

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: CIEMNOGRÓD

jak juz czarne rzadza niebieskimi to faktycznie dobrze nie jest niedlugo panowie czarni z radarami beda stac dobre mowie panowie bo to nie ksieza tylkomafia

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: CIEMNOGRÓD

najleprze te babki mochery to lomzy przyszlosc i nadzieja

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: CIEMNOGRÓD

A Dziwisz z Krakowa jeździ swoim ,,tuskobusem" i zbiera datki po parafiach na ...pomnik JPII. Ma być największy i najbardziej okazały ...w Polsce i na świecie nie mówiąc o będącym w budowie ogromnym sanktuarium JPII na Łagiewnikach w Krakowie!!!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: CIEMNOGRÓD

Re.zyta2345
Tępa w szkole,widac żydowskie dziecko.Nie czytaty nie pisaty,ale pyskaty.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: CIEMNOGRÓD



Rewolucja społeczna lansowana dziś. Co dalej?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: CIEMNOGRÓD

do poprzednika uwazaj ***** pajacu co piszesz tepy debilu ciebie ***** jakis czarny zrobil pokemonie

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: CIEMNOGRÓD

tepaku ******

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: CIEMNOGRÓD

Muszą być poświęcone, coby pijanych księży na drogach omijały:):)



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: CIEMNOGRÓD

dobre wlasnie czesto to sie niestety zdarza

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: CIEMNOGRÓD

A może i tak kwiat narodu . Narodu który walczył żeby było Ci dziś dobrze . One wiedzą co to znaczy stać w kolejce po papier do ,,twarzy,, przez 24h ,a i nieraz bywało że przez parę dni non stop .Dziś pod tym całym kłamstwem jakie leje się z odbiorników, za jedyne słowo obrali sobie to, co najbardziej im przypomniało o Polsce i Wierze, i wcale się nie dziwię temu obrazkowi jaki zapopdałeś. Oni wyszli na ulice i mówili o Bogu i Polsce , byli niejednokrotnie prześladowani i bici. Tylko wiara Katolicka POMOGŁA uporać się z tyranią tamtych czasów, na co są dowody. Pokaż mi film ,na którym widać inne odłamy
wiary chrześcijańskiej tak walczyły o naszą wolność. Niema to odzwierciedlenia niestety do do naszych czasów: kłamstwa , nikczemności,obłudy. Sporo już ,,siedzę,, na tym forum i widzę jak się kąsacie przy temacie nawet banalnym. Niechętnie zabrałem też głos, bo i tak dyskredytacja z Waszej strony mnie nie ominie ,ale jestem pełen optymizmu że kiedyś choć jednym językiem wszyscy mówimy , będziemy się w stanie porozumieć. Tego Wam WSZYSTKIM życzę

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: CIEMNOGRÓD

Porozumienie będzie możliwe wówczas kiedy kościół przestanie budować swoją siłę na obłudzie i zakłamaniu, czyli fałszywym micie o swojej świętości, lansować siebie jako jedynie słuszny, będzie funkcjonował na własny koszt oraz zaniecha żądania przymusu utrwalania ciemnogrodu i wymuszania swoich nakazów i zakazów. Opór p/ko klerykalizacji nie ma nic wspólnego ze słusznie minioną epoką "komunizmu", a jeśli ma to tylko to, że kościół zajął miejsce PZPR w pełnieniu jedynie słusznej siły przewodniej narodu i chce nadal totalitaryzmu tylko pod swoimi, czarnymi, sztandarami. Zamiast państwa zniewolonego anachroniczną religią, alternatywą nie jest takie, jakim była PRL, tylko nowoczesne państwo neutralne, laickie, szanujące wolność wyboru, różnorodność, nie dyskryminujące całych grup ludzi ze względu na cokolwiek, nie decydujące za kogoś co jest dla niego dobre, a co złe...

Religia jest jak płciowy męski organ: jest całkiem w porządku, gdy ktoś go ma i jest z niego dumny, ale jeśli ktoś wyciąga go na zewnątrz i macha nam przed nosem, to już mamy pewien problem.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: CIEMNOGRÓD

Nikt Ci przecież nie każe wierzyć w tenże kościół , ani słuchać to czego głosi i nie ma to nic wspólnego z tym, żebyśmy przy każdej nadarzającej się okazji opluwali się wzajemnie . To ,że ten post ma taki tytuł świadczy też o wysokiej kulturze zakładającego.Gdzie jest teraz ta Wasza tolerancja ,ja nie oceniam ludzi innej wiary i nie dzielę ludzi za to w co wierzą, a nazywanie mnie ciemnogrodem nieraz już słyszałem . Tego nazewnictwa w stosunku do
,, katoli,, używają ludzie, którzy przepowiadali już 3 czy 4 końce świata, wiem bo jestem w bliskiej znajomości z niektórymi z nich i to, że nie szanujesz czy naplułeś na czyjąś świętość jest tylko dowodem twojego poszanowania ludzi.

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org