niedziela, 19 maja 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Jak rzucić obraz na ścianę bez kupna rzutnika


Witam. Chciałbym zrobić sobie graffiti na ścianie w pokoju. Mam namyśli rzucić obraz na ścianę z komputera i odrysować od tego szkic. I pytanie leży tutaj czy dałoby się wykorzystać lub zrobić coś takiego typu rzutnik aby uzyskać taki efekt a także uniknąć kosztów ( mam na myśli kupno rzutnika ). Czy macie jakieś pomysły? Jestem otwarty na propozycje. Może ktoś z was słyszał/widział jak się to robi ? Z góry thx

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Jak rzucić obraz na ścianę bez kupna rzutnika

Pogadaj z tym kto ma rzutnik.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Jak rzucić obraz na ścianę bez kupna rzutnika

Albo z graficiarzem.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Jak rzucić obraz na ścianę bez kupna rzutnika

rozpędź sie i z calej sily w sciane!: )

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Jak rzucić obraz na ścianę bez kupna rzutnika

Zrób nadruk na folii przezroczystej w dowolnej drukarni (koszt pewnie nie więcej jak 3 zł). Następnie weź jakąś lampkę lub cos w tym stylu skieruj na ścianę a przed nią zainstaluj tę folię z nadrukiem. Najlepiej rób to wieczorem lub w zaciemnionym pomieszczeniu




Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Jak rzucić obraz na ścianę bez kupna rzutnika

dwoch analfabetow powyszych od konwersacji odpada !

DrAgOn19 Wszystko fajnie tylko trzeba mieć drukarkę do folii i rzutnik Very Happy myślałem bardziej o czymś co da radę rzucić na ściane bez kupowania sprzętów

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Jak rzucić obraz na ścianę bez kupna rzutnika

W zaleznosci jak duzy wymiar potrzebujesz, moze poprostu wyswietl obraz z kompa na ekranie duzego telewizora?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Jak rzucić obraz na ścianę bez kupna rzutnika

Autor: nie`dotyczy To się nazywa \"soczewka fresnela\". Tyle, że wątpię, by udało mi się uzyskać taką jasność, by obraz był widoczny na ścianie ,

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Jak rzucić obraz na ścianę bez kupna rzutnika

Jak masz czas to możesz się pobawisz i zrobić samemu rzutnik (projektor) https://www.youtube.com/watch?v=kdRH1EV7vJ8

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Jak rzucić obraz na ścianę bez kupna rzutnika

Mam stary rzutnik dla dzieci na klisze. Musialbys wydrukowac na folii potrzebny obraz wielkosci klatki z kliszy filmowej (pewnie wymiary znajdziesz w necie), mozna to wrzucic w projektor i bedzie jak trzeba. Zawsze sie mozna dogadac

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Jak rzucić obraz na ścianę bez kupna rzutnika



..... zamiast folii, to kalka kreślarska, wydruk na zwykłej drukarce czarnym tuszem w najlepszej jakości + rzutnik do slajdów starego typu i rysujesz :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Jak rzucić obraz na ścianę bez kupna rzutnika

A co sądzicie o fototapetach?

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org