piątek, 24 maja 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
autobusy z Warszawy

Witam,
przeglądam połączenia autobusowe z Warszawy do Łomży i mam wątpliwości.
Każdy autobus zatrzymuje się gdzie indziej. Czy te przystanki sa jakoś oznaczone
np.tablicami firm przewozowych? Gdzie mam szukać przystanku odjazdowego przy
Placu Defilad i Dworcu Centralnym? Może mi to ktoś w jak najprostszy sposób wyjaśnić?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: autobusy z Warszawy

Plac Defilad jest pod Palacem Kultury. Zawsze na miejscu mozna dopytac :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: autobusy z Warszawy

Tak jak kolega wyżej napisał, pl. defilad jest pod PKiNem, skąd odjeżdżają autobusy większości przewoźników (Żak, PlusBus). Stoi ich tam wiele i jak tylko będziesz na pl. defilad (obojętnie w którym miejscu), to od razu będziesz wiedział o co chodzi. Na autobusach Plusa i Żaka są zawsze tablice z aktualnym kierunkiem odjazdu i naprawdę nie będziesz miał problemu z odnalezieniem swojego autobusu, o ile tylko się na niego nie spóźnisz ;).

To w kwestii odjazdu z Centrum, a jeśli chodzi o inne przystanki (np. Wileńska, Lotnisko itd.), to owszem są one oznaczone, ale w różny sposób. Sprawdź na stronach przewoźnika, zwykle są zdjęcia. Na przystankach, na których zatrzymuje się PlusBus zwykle są tabliczki z logiem tego przewoźnika, Żak podaje chyba nr. przystanku Warszawskiego ZTM. Najprościej będzie jak wejdziesz na strony przewoźników, tam wszystko jest napisane...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: autobusy z Warszawy

Dziękuję, czyli nie powinno być z tym większego problemu. Sprawdzę tak jak mówicie
na stronach przewoźników.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: autobusy z Warszawy

ty wez se sprawdz strone blabla lub faceboka i se z jakiegos metra z kims autem za 20 zl pojedziesz



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: autobusy z Warszawy

Tyle samo kosztuje i bilet autobusowy :) Żadna mi atrakcja te bla bla :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: autobusy z Warszawy

ja kiedys czesto jezdzilem z bla bla ,i wolalem dac nawet od 12zl do 22 chyba najwiecej i jechac autem z jakiegos metra bardzo czesto z klimatyzacja ,niz gdzies tam czekac na jakis zdziadziały autobus ale patrze ze teraz te bla bla jakies oplaty pobiera wiec przestaje byc to oplacalne .



Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org