wtorek, 28 maja 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
czy ktos ma vaga??

czy ktos z Was ma vaga zeby podpiac autko i spisac bledy??

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: czy ktos ma vaga??

Jedź do mechanika

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: czy ktos ma vaga??

dzis pojezdzilem po lomzynskich mechanikach i nikt nie wiem co jest zepsute jeden zaprzecza temu co powiedzial drugi...porazka najlepiej wymienic pol auta i skasowac... jak bede mial kody usterek sam powymieniam co trzeba i przy okazji sam czegos sie naucze a nie bede doszkalal innych na swoim aucie i za swoje pieniadze... od tego mieli szkoly i wybrali zawod mechanik

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: czy ktos ma vaga??

masz racje
proponuje wizyte u denstysty jeszcze
też sam se ząbki zrobisz

Andrzej W.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: czy ktos ma vaga??

Spytaj za stacja paliw jadac do Nowogrodu.
Wyjezdzajac z Lomzy,stacja po prawej.
Tam gostek powinien to miec,a raczej ma.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: czy ktos ma vaga??

dentysta a mechanik to co innego... oddalbym auto do mechanika zeby chcial zaczac od tego co trzeba a nie od wymieniania wszystkiego pokolei jak leci...a tak wogole nie rozumiem po co te glupie rady.... zapytalem tylko czy ktos ma VAGA...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: czy ktos ma vaga??

To tylko skutki kupowania szrotu z Niemiec :)


Nie martw się , jak juz padnie wszystko, to będzie znak że trzeba sie tego parcha pozbyć :)



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: czy ktos ma vaga??

nastepny znawca tematu.... rece opadaja....

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: czy ktos ma vaga??

zadzwon pod ten numer.to maly zaklad na sikorskiego kolo tip topa.mialam ten sam problem a tam facet naprawde zna sie na robocie.510326063

Jestem jaka jestem! Nie dbam o opinie ludzi mi Obcych.Milcze, kiedy cierpie. Zamykam drzwi, kiedy chce byc sama. Zawsze sie smieje. Marze o swiecie bez granic. Musze... ja nic nie musze.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: czy ktos ma vaga??

kup waga zobaczysz ile to kosztuje i bedziesz wtedy sam sobie naprwial swojego szrota za 3 tys zl

001

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: czy ktos ma vaga??

wlasnie wczoraj kupilem razem z wysylka 80 zl i wiem juz co i jak... zrobilem co trzeba i auto chodzi wzorowo... temat do zamkniecia

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: czy ktos ma vaga??

dla wszystkich znawcow "od szrotow" dodam tylko ze trzeba bylo zrobic adaptacje przepustnicy... a nie wymieniac polowe auta...

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org