niedziela, 02 czerwca 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
WORD Łomża egzaminy kat.C i D,

Proszę o wasze opinie odnośnie egzaminów i egzaminatorów, pojazdów egzaminacyjnych na kategorię C i D, ew. +E.
Podzielcie się swoimi doświadczeniami. Dodatkowo zapytanie, czy można "załatwić " prawko?tu bez wywodów, tylko krótko "tak" lub "nie". Nie interesuje mnie załatwianie tylko czy nadal korupcja istnieje, pomimo rzekomych "afer".

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: WORD Łomża egzaminy kat.C i D,

nie mozna zalatwic prawka :) to przeciez byloby nielegalne :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: WORD Łomża egzaminy kat.C i D,

Aby nie Korytkowski......

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: WORD Łomża egzaminy kat.C i D,

Idź do WORDu i sie zapytaj czy można coś załatwić,pytaj egzaminatora będziesz miał info z 1szej ręki...Myśle że jak 100zł weźmiesz to cie puści ;)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: WORD Łomża egzaminy kat.C i D,

Napisałem wyraźnie, pytam o opinie a nie o załatwienie! załatwienie to tylko z ciekawości czy nadal załatwiają na lewo. Mam prawko od lat i nie mam potrzeby go robić po raz drugi, więc wyluzujcie i piszcie na temat a nie tylko o łapówach. Taka mała dygresja, jak już klikacie to na temat a nie 1/4 tematu.
pozdrawiam

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: WORD Łomża egzaminy kat.C i D,

na C 2x Many TGL 12.240, a na C+E najczęściej Staroman. Czasami many jeżdżą też na C+E, ale to rzadko. Co do dalszej części, to policyjna prowokacja chyba :).

---------------------------------------------




Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org