poniedziałek, 20 maja 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Podrobiła uchwałę - teraz grozi jej 5 lat więzienia

Na stare lata zachciało się ... przesłuchanie też na patencie od zaprzyjaźnionej osoby?


Ręka rękę myje, a stare przyzwyczajenia zostały ...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Podrobiła uchwałę - teraz grozi jej 5 lat więzienia

sfałszowała uchwałę i podrobiła podpis ale nie tylko na tym dokumencie. Prokuratura prowadzi dochodzenie w sprawie podrobienia podpisów na innych dokumentach . Ta kobieta również nie wykonuje wyroków sądu czeka ją kolejna sprawa. Czy można być ofiarą nagonki podrabiając dokumenty fałszując podpisy?????Kobiecie coś z głową nie tak ona jest ofiarą wirusówki od szarej eminencji stowarzyszenia

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Podrobiła uchwałę - teraz grozi jej 5 lat więzienia

i pomyslec ze ta pani pasowała mnie na ucznia

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Podrobiła uchwałę - teraz grozi jej 5 lat więzienia

no



nie mogę powiedzieć,że nie wiem
ale wiem,że powiedzieć nie mogę

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Podrobiła uchwałę - teraz grozi jej 5 lat więzienia

Zapomniała się na moment :)



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Podrobiła uchwałę - teraz grozi jej 5 lat więzienia

Znając tą panią to zastosuje warianty wypierające 1-tak zrobiłam dla dobra stowarzyszenia i tylu ludzi zatrudnionych i tylu dzieci. 2- tak zrobiłam to w obronie księgowej wzięłam to na siebie. 3- tak zrobiłam to bo bzdurne są zalecenia pokontrolne biorę to na siebie dla dobra dzieci musiałam to zrobić. Jakie tłumaczenie wypierające zastosuje pani prezes kiedy odpowiednie organy dobiorą się do finansów stowarzyszenia?????? bo jednego jestem pewny wolontariusz opłacany ze środków stowarzyszenia spieprzy bardzo szybko i prezes zastanie bez doradcy. Sama będzie odpowiadała między innymi za rozliczenie przedszkola Radosna Planeta w Warszawie rozliczenie projektów Kidsmart itd..itd...

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org