piątek, 17 maja 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
KFC Łomża

syf w tym KFC jak h....j... stare kurczaki aż czarne pod panierką.... stary olej na którym to smażą.... porzygać się można... też macie takie same zdanie??

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: KFC Łomża

no tłumów przed tym KFC nie ma ;)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: KFC Łomża

masz racje madano,ja wolę McDonalds ,przynajmniej porcje frytek są większe.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: KFC Łomża

lepiej kupić pętko zwyczajnej, podsmażyć...kupić świeżą bułeczkę i jedzenie eleganckie. Kiedyś była taka buda, chłop sprzedawał w wwa. ********* sprawa.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: KFC Łomża

McDonalds da się jeść te frytki jeszcze ale te z KFC są jak stara podeszwa z trampka... gumowane ciągną się jak żelki... z oleju nie zmienianego chyba od początku....

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: KFC Łomża

Wychodzi na to że to tylko nazywa się KFC ....
Chyba nie dlatego że to tylko ŁOMŻA.... :(

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: KFC Łomża

Odkąd w KFC jest w Łomży, raz przyszło mi tam jeść. Było to niedługo po otwarciu także burger smakował dobrze, a mięso było ok.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: KFC Łomża

byłam raz więcej nie pójdę ...frytki dostałam zimne zresztą o wiele wiele gorsze niż w MC ! Jednym słowem bleeeeeeeeeee

turysta600

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: KFC Łomża

zgadzam się, frytki w tym kfc to jakaś pomyłka...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: KFC Łomża

też uważam ,że to niedobre jedzenie i na dodatek śmierdzi starym olejem w cąłej galerii

JKK Picic

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: KFC Łomża

żryjcie chemię w McDonaldsie i KFC :)
w Łomży liczy się tylko Grec



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: KFC Łomża

co takiego?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: KFC Łomża

dobre nie dobre , co kto lubi ale porcje są dużo mniejsze niż w warszawie czy białymstoku .

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: KFC Łomża

nie żryjcie tych śmieci prosze was, szkoda zdrowia naprawde ,każde życie jest bezcenne!

Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: KFC Łomża

To sieciówka, ktoś nadzoruje chyba.?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: KFC Łomża

To kebeby już wam przestały smakować ?




Jeśli obrabiasz mi dupę , to nie zapomnij mnie w nią i pocałować :)




Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: KFC Łomża

śmieszni ludzie z was

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: KFC Łomża

mie też nierajcuje kfc raz jadłem i jest kiepskie ale w wawie lepsze

sport to zdrowie

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: KFC Łomża

A miała sie podobno otworzyć jakaś nowa restauracja w Venedzie , fajnie by było zjeść coś nowego i dobrego, bo te KFC to chyba naprawdę jakaś pomyłka

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: KFC Łomża

heh, wasze komentarze przynoszą mi dużo śmiechu

W Wawie lepsze, ciekawe czemu skoro wszystkie składniki są takie same i w kartonach przyjeżdżają do każdej restauracji identyczne

Sposób przygotowania jest taki sam w każdej restauracji w Polsce :)

Zimne frytki, no nawet jeśli się zdarzyło to wystarczy poprosić o wymianę

Narzekanie na wielkość porcji frytek, zawsze można zamówić sobie większe

Łomża leży na Mazowszu !

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: KFC Łomża

hokuspokus w 100 procentach zgadzam sie z toba, cwoki nie potrafia niczego docenic w zapizdzialej lomzy, jak komus cos nie pasuje to niech jedzie sobie do hotelu sheraton a zreszta szkoda slow heheheh lomza zadupie z chamami w 90 procentach potomki chamow jak ja was nie nawidze w lomzy powinni zamknac maka kfc cala wenede kaufland stokrotke a zamiast nich wybudowac swierzutkie budynki zwane blokami dla chamkow z okolicznych wsi , aha no i pier dolnac jeszcze ze 4 koscioly, zeby chamowie mogli skladać daninę, oraz super rynek z ciuchami zeby chamy mogły ubrać się do kościoła, no i oczywiście budkę z kebabem lub kiełbasą z rożna, kaszanką i innymi swojskimi przysmakami cześków z chamowa , aby od czasu do czasu mogli wyjść rozerwać się na mieście

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: KFC Łomża

Do " lambo" mam rozumiec że ty tym chamem z łomży nie jestes??? zastanów się co piszesz na drugi raz za nim sie ośmieszysz przed tymi potomkami chamów których tak nie na widzisz .widać jaki samolubny prostak z ciebie!!!!!!!!!!!!To jest dopiero chamstwo!!!!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: KFC Łomża

Jesli chodzi o kfc to też nie przepadam frytek tyle co kot napłakał a mięso tak pikantne że aż gębę wykręca..

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: KFC Łomża

Nie narzekajcie bo zamkną

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: KFC Łomża

to przerzuć się na wrapy, przynajmniej **** nie rośnie



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: KFC Łomża

lambo - jak na razie chamem to od ciebie bije i to silnie. A co do wymiany frytek zimnych na cieple; to nie po to ja place, żeby potem łazić i prosić o wymianę. Ciekawe jak to jest nie byc zchamiałym chamem?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: KFC Łomża

Pan płaci i wymaga !!!!!!!!chamy jedne , nie rozumiecie tego?

Co prawda 5zł, ale płaci i żąda obsługi jak by płacił 500 !!!!!!!! :):):)



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: KFC Łomża

A mnie sie wydaje, że ktoś mocno stracił na tym, że KFC się nam w Łomży otworzyło. W venedzie jestem często i przy KFC ktoś jest zawsze.

KOKODŻAMBO!! i do przodu xD

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: KFC Łomża

lambo - jedno Twoje zdanie to osiem linijek tekstu. Widzisz, gdybyś chodził do szkoły podstawowej w tym mieście pełnym chamów, czyli Łomży, to byś wiedział co to kropka oraz inne znaki interpunkcyjne. Pozdrowienia ;)



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: KFC Łomża

KFC jest dużo lepsze niż MCDonald.

terapia rodzinna katowice , Łomża, Warszawa,

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: KFC Łomża

Marudo przesadzasz. Na zachodzie zwrot i wymiana dania to coś noormalnego, niestety w PL to ciągle atrakcja. W jakiejkolwiek "restauracji".



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: KFC Łomża

kfc i ta cala weneda padnie i to niebawem to dno

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: KFC Łomża

Brzeczyszczykiewicz:)

W restauracjach i owszem w Polsce też jest normalną rzeczą :)

Ale nie w paśnikach typu KFC, Mc Donalds i wszelkiego typu KEBABOWNIACH :):):)



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: KFC Łomża

KFC kocham !, najlepsze kurczaczki na świecie hehe

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: KFC Łomża

Dobra obsługa i smacznie jedzenie. Nie wiem o co Ci chodzi.

a może stalgast?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: KFC Łomża

Dobra obsługa bo dobry menager, Piwiarnię Warki ogarnia i jeszcze KFC nam przyrządzi.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: KFC Łomża

McAllah


Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: KFC Łomża

Dziś jadłem Zingera i po ugryzieniu wyplułem go i wyrzuciłem . Co do skrzydełek udek nie mam zastrzeżeń ale ten Zinger cięzko to wogóle określić

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: KFC Łomża

w tych paśnikach jak to określiłeś, jest chyba większą normą a tylko dlatego że nie są to polskie firmy i ich standardy obowiązują zachodnie.
Madman, po raz kolejny mówię
Jeśli coś było nie tak trzeba było iść i wymienić na innego

Łomża leży na Mazowszu !

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: KFC Łomża

Jeszcze się taki nie urodził co by każdemu dogodził... Widać łomżyńska społeczność nie potrafi docenić tego co ma i ci wszyscy ludzie wypowiadający się tutaj są idealni i potrafią tylko krytykować... Zapomnieliście chyba jak na otwarcie galerii pół Łomży wbiegło do środka jak stado dzikich zwierząt a największe kolejki były właśnie do KFC... jak dla mnie jedzenie mają pyszne i te rzekomo " ohydne " frytki są o wiele lepsze niż w MC.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: KFC Łomża

Ochłoń troszkę bo cię poniosło. A co do frytek Nawet jak gu wno ładnie zapakujesz i powiesz że to cukierek to znajdą sie tacy co będą klaskać palce lizać.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: KFC Łomża

Jak dla mnie KFC to ohyda, w Macu jedzenie dużo lepsze. Raz byłam w KFC i więcej nie pójdę. Zresztą to nie tyko moje zdanie. Cytując jakiegoś użytkownika powyżej: "frytek tyle co kot napłakał a mięso tak pikantne że aż gębę wykręca.."
Zgadzam się z tym w 100% ;)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: KFC Łomża

KFC raczej długo nie pociągnie z taką frekwencją. Po co truć się fast foodami

świetne kalendarze trójdzielne

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: KFC Łomża

A co?

myśleliście że miodem będą wam te kurczaki tuczone antybiotykami polewali ??



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: KFC Łomża

Najlepiej gdybyście otworzyli knajpę z jadem i żółcią, które tu wylewacie. Moglibyście się wszyscy pożywić, wymienić dobrym smakiem i treścią. Każdy chodzi tam gdzie lubi, a jak coś nie pasuje to szuka dalej.

JEDEN LUBI POMARAŃCZE, DRUGI - GDY MU ŚMIERDZĄ SKARPETKI !!!

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org