sobota, 25 maja 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Prywatne przedszkole na ul. Sybiraków

witam, mam takie pytanie czy ktoś wie jak jest tam w przedszkolu??? czy warto tam dziecko zapisać?? jak jest z opłatami???

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Prywatne przedszkole na ul. Sybiraków

pierwsze słyszę o tym przedszkolu, to w centrum katolickim?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Prywatne przedszkole na ul. Sybiraków

To jest przedszkole Kubuś Puchatek przeniesione z Nowogrodzkiej.Opłaty są tam ok 300zł miesięcznie.Ale na pytanie czy warto zapisać ,odpowiem że nie!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Prywatne przedszkole na ul. Sybiraków

Nie wiem jak jest w tym przedszkolu ale znam właścicieli i wiem że to bardzo dobrzy ludzie którzy maj dobre podejście do dzieci.Pozdrawiam

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Prywatne przedszkole na ul. Sybiraków

150 zł wpisowego. 320zł miesięcznie + 6zł dzienna stawka żywieniowa. 30 zł za angielski. Czy warto- nie wiem:)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Prywatne przedszkole na ul. Sybiraków

tak,to Kubuś Puchatek.Przedszkole przeniesione z ul. Nowogrodzkiej.żeby odpowiedzieć na pytanie czy warto posylać tam dziecko,trzeba wziąć pod uwagę odleglość od domu i takie tam,ale ja polecam(jako przechowalnia dziecka na czas pracy rodziców).Jeżeli chodzi o aspekt edukacyjny....hmm...to tyle.



nie mogę powiedzieć,że nie wiem
ale wiem,że powiedzieć nie mogę

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Prywatne przedszkole na ul. Sybiraków

Bardzo nie polecamy i odradzamy : -)))))))))))

Ania

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Prywatne przedszkole na ul. Sybiraków

Mam nadzieję moja opinia była pomocna ; -))

Ania

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Prywatne przedszkole na ul. Sybiraków

moje dziecko chodzi już 2 rok do tego przedszkola i zarówno ja i moja pociecha jesteśmy bardzo zadowoleni z tego przedszkola, jeśli chodzi o przechowalnie to bardziej przechowalnię przypomina Mały Artysta, mam z tamtąd nieprzyjemne doświadczenia...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Prywatne przedszkole na ul. Sybiraków

potwierdzam przedmowców, opłaty tak jak wymieniono, dobre jako przechowalnia, aspekt edukacyjny marny

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Prywatne przedszkole na ul. Sybiraków

Opłaty właśnie nie są takie jak wymieniono piszecie coś a nie macie pojęcia.Są takie 150 zł wpisowe,200zł miesiecznie +6 zł za wyżywienie. Ciekawe czy lepszy apekt edukacyjny ma opiekunka która kosztuje z 600-800 zł i siedzi przed tv i pije kawe bo nie sądze ze uczy dziecka wierszy,liter i piosenek albo gra w gry eukacyjne przez 8 godzin?!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Prywatne przedszkole na ul. Sybiraków

Czekam na więcej komentarzy bo nadal nie wiem czy chcę zapisać tam swoje dziecko... :(

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Prywatne przedszkole na ul. Sybiraków

a w kubusiu puchatku uczą wierszykow i piosenek ? odpowiedz brzmi nie !
wyslij lepiej dziecko do publicznego przedszkola. a nie przechowalni, chyba ze nie zalezy Ci na tym, zeby dziecko czegos sie nauczylo, tylko zeby bawilo się cały dzien.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Prywatne przedszkole na ul. Sybiraków

zacznijmy od tego że to coś nie spełnia żadnych warunków aby nosić miano "przedszkola niepublicznego", z chęcią bym ich pod........

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Prywatne przedszkole na ul. Sybiraków

NIE WARTO,JUŻ WIADOMO DLACZEGO ;[

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Prywatne przedszkole na ul. Sybiraków

zmieni sie nazwe na "kubuś uszatek" i będzie jak nowe

Jestem Polakiem więc mam obowiązki polskie
" Wnuk gestapowca z wnukiem UBowca krzyczą faszysta na wnuka AKowca"
"Tyle, tylko tyle i aż tyle" A. Macierewicz

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Prywatne przedszkole na ul. Sybiraków

RACZEJ KUBUŚ PEDOFILATEK

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Prywatne przedszkole na ul. Sybiraków

Rzeczywiście dobrzy ludzie z tych właścicieli,a zwłaszcza właściciel,który molestował prawdopodobnie dzieci...co ja piszę,raczej na pewno,bo znikąd się to nie wzięło...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Prywatne przedszkole na ul. Sybiraków

własnie. prokurator nie zatrzymał go za niewinność tylko musiał mieć dobre dowody....co inne przedszkole w łomży to jakieś inne jaja............

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Prywatne przedszkole na ul. Sybiraków

jestem mama dziecka ktore chodzi do tego przedszkola juz drugi rok i jestem bardzo zadowolona. wbrew co tu przeczytalam dzieci chodza na spacer, ucza sie wierszykow i piosenek i robia wszystko jak w kazdym innym przedszkolu. wszystko zalezy od dziecka, jego nastawienia i checi poznawania czegos nowego. przeciez nikt nie zmusi cudzego dziecka do zrobienia czegos, czego to dziecko zrobic nie chce. no i tez duzo zalezy od rodzicow czy wspolpracuja z obsluga przedszkola i czy sa w stanie jak to sie mowi "przyjac na klate" jezeli ktos postronny (wychowawca) mowi cos negatywnego o dziecku. wszystko zalezy od rodzica, czy chce wychowac swoje dziecko czy tez je wynianczyc. a co do sprawy pedofilli w tym przedszkolu prosze przeczytac moj wpis w watku "pedofil w przedszkolu"

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Prywatne przedszkole na ul. Sybiraków

ale to jedyne przedszkole w miescie ktore ma wlasnych pedefili

jupilaaaaaaaaaaaaa

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Prywatne przedszkole na ul. Sybiraków

Mam wrażenie marcelina3817 że wcale nie jesteś matką jednego z dzieciaczków tam chodzących tylko osobą z rodziny. Strasznie sie udzielasz jeśli chodzi o to przedszkole i tego Pana. w poprzednim temacie odnośnie tego przedszkola napisałaś ze molestowane było tylko jedno dziecko, tu cytat;" z tego co mi wiadomo chodzi tu o jedno dziecko podobno molestowane a nie kilkoro," A co to jest za różnica ile tych dzieci było. Gdyby to było Twoje dziecko nie interesowałoby cie ile dzieci było skrzywdzonych a może powiedziałabyś No trudno tylko moje dziecko było molestowane więc nic sie takiego nie stało. Zastanów się. A po drugie wiem od osoby blisko związanej z przedszkolem ze ten właśnie Pan usypiał sam dzieci. Ja go nie oceniam bo nie wiem co tak na prawdę tam się wydarzło, chodzi mi tylko o Twoje wypowiedzi , które są dla mnie osobiście dość dziwne.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Prywatne przedszkole na ul. Sybiraków

zgadzam sie z kama79 za niewinoosc od razu odsiadki nie dostal i nie wazne czy jedno dziecko czy piecioro wazne,ze je tknal...i przestan juz bredzic marcelina

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Prywatne przedszkole na ul. Sybiraków

Ten pan usypial dzieci?

h0jowe forum

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Prywatne przedszkole na ul. Sybiraków

ej gówno zjady karmiące sie tania sensacją zajmijcie sie opraniem swoich osranych majtów a nie wycieranie sobie ognojnych mord innymi. W tym mieście nie mogą wytrzymac jak komuś nie nasrają na opinie, nie skomentują według własnego pojebanego widzimisie.

Rimpik

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Prywatne przedszkole na ul. Sybiraków

ekhm, mala77 i reszta.
Wiec, zacznijmy od tego- juz to ktos pisal, jest to czyjs ojciec, mąż, wuj i tak dalej, wiec PUKI go nie skazali, prosze zachwowac te swoje "przemyslenia" dla siebie. Nie, nie jestem rodzina, też chetnie tępie takie zachowanie, jednak- minimum kultury i wychowania WYMAGA aby postawic sie na wysokosci i ogarnac sie. Widac ze chyba wiekszosc z was jakie kolwiek przedszkole by sie ponownie przydalo.
No ale, wracajac do sprawy... Szczerze? Facet(ogolnie, jako mężczyzna) ma przesrane w obecnym społeczeństwie? Dlaczego? Chociazby dlatego, ze nawet idac z wlasna corka przez miasto, przytulając ją czy tez dajac buziaka w czolo mozna zostac uznanym jako winnym, podefilem. Do tego wszystkiego dokleic łatkę i wpiepszyc do tego jednego przypadku wszystkie osoby nieletnie z ktorymi mezczyzna mogl miec kontakt;]
A jak wiadomo, w takiej sprawie niewinny czlowiek nie ma prawa wygrac, tym bardziej gdy jest juz skazany przez te wlasnie spoleczenstwo.

To co napisalem wyzej,moge porownac do kibicow... Dwóch sie pobilo- policja zatrzymala 100 przypadkowych kibicow i uznala za winnych udzialu w bojce.

Wiec, tak jak napisalem wyzej, puki co- darujcie sobie te bardzo nie mile slowa, a wylejcie gdy ten facet zostanie juz skazany prawomocnym wyrokiem z podaniem niepodważalnych dowodow.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Prywatne przedszkole na ul. Sybiraków

ooo dojebałeś teraz
jeszcze do tego daj ze buziaka sobie w czoło debilu

a admin tego zjebanego forum nie powinien pozwalać na takie posty

a Ty Rimpik czy jak ci tam *** dał na imie możesz nie opisywać tu swoich rodzinnych spraw jak to gowna zjadacie

Andrzej W.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Prywatne przedszkole na ul. Sybiraków

jakbyś miał tam córke lub syna chciałby twój komentarz przeczytać chyba że u was w domu to normalne

Andrzej W.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Prywatne przedszkole na ul. Sybiraków

Wiesz co ByleJaki chyba trochę upraszczasz sprawę. Jak już napisałam nie bronię ani nie oskarzam tego człowieka bo nie znam sytuacji ale.... nie porównuj zabawy czy przytulania ojca z córką a obcego faceta z czyimś dzieckiem. Dla mnie to nie jest to samo. Nie wiem co tam się zdazyło ale powiem Ci szczerze ze nie chciałabym zeby o przedszkolu mojego dziecka krązyły takie słuchy , zawsze to nutka niepewności.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Prywatne przedszkole na ul. Sybiraków

marcelina, nie wierze ze mozesz byc matka malego dziecka, nie wierze ze matka moze tak podchodzic do sprawy...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Prywatne przedszkole na ul. Sybiraków

przedszkole jest drogie 150 wpisowe,200 opłata stała + 135 za posiłki czy dziecko jest obecne czy nie

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Prywatne przedszkole na ul. Sybiraków

andy cmokmnij mnie w pompe a potem mozesz wystąpic w charakterze papieru toaletowego.

Rimpik

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org