sobota, 27 kwietnia 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
MUSZLA

Kiedy wreszcie w Łomży powstanie prawdziwa muszla koncertowe a nie ciągle prowizorka. Piękny teren a takie badziewie, aż prosi się o ławki na skarpie a nie kwiaty ogrodzone siatką. W czasie koncertów ludzie stoją lub siedzą na skarpie a te ławki niżej są chyba z ..betonu! i do tego bez oparć!.
Łomża 60-to tysięczne, zobaczcie inne miasta mniejsze od Łomży a jak pięknie mają zagospodarowane tereny z muszlą koncertową. Jednym słowem u nas wielkie dziadostwo i brak zdrowego pomyślunku.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: MUSZLA

Teraz muszlę to każdy ma w domu.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: MUSZLA

Nie jęcz

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: MUSZLA

Budowa stałej muszli koncertowej jest według mnie, zupełnie bez sensu. Łatwo wypożyczyć scenę o wymiarach dostosowanych do każdej imprezy. Stacjonarna musiała by mieć zainstalowane przewody elektryczne, światła itp rzeczy na stałe. Tymczasem każda impreza, każdy wykonawca ma swoje wykonania. Do tego stała konserwacja, stały monitoring. Trzeba by teren ogrodzić i zamknąć, jak np. w Opolu.
Obecnie jest fajnie. Miejsc tyle ile trzeba, można usiąść na trawie, iść pod scenę... Trzeba pamiętać , że koncerty plenerowe to koncerty na świeżym powietrzu i widownia nie może być w takim samym standardzie jak np. w sali koncertowej - miękkie krzesła z oparciem.
Zatem - nie marudzić. Jest dobrze.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: MUSZLA

Wg mnie należy podnieść klasę i rangę imprez a nie budować budynki...

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org