sobota, 27 kwietnia 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
tipsy żelowe

który salon kosmetyczny polecacie? chcę zrobić żelowe tipsy ładnie i tanio :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: tipsy żelowe

http://www.youtube.com/watch?v=VHoT4N43jK8

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: tipsy żelowe

masz nk? tam moja znajoma ma wzory

NINKA88

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: tipsy żelowe

to wyślij mi link :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: tipsy żelowe

agnieszka w*********a lub sylwia wierzbowska

NINKA88

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: tipsy żelowe

napisz jak ci się podobają ok

NINKA88

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: tipsy żelowe

Ludzie już naprawdę nie wiedzą na co wydawać pieniądze. Może lepiej tą kwotę wrzucić w niedziele do puszek WOŚP i wspomóc potrzebujących. Paznokcie pomalujesz i też będzie pięknie:)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: tipsy żelowe

tylko zanim te puszki trafia naprawde do dzieci to wczesniej zostana przez znieraczy oproznione do polowy...

zajrzyj tutaj www.mandrzejczuk-tipsy.bloog.pl

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: tipsy żelowe

lauracrow1 przecież te puszki są zapląbowane..z resztą sam fakt ile sprzętu jest w szpitalach w całej Polsce zakupionych dzięki WOŚP (widziałam na włsane oczy, nie w telewizji) świadczy o tym ze wrzucane przez nas pieniążki są naprawdę pożytecznie wykorzystane :)

a co do paznokci to też się noszę z zamiarem zrobienia ale słyszałam że trzeba regularnie uzupełniać żel...a to jest trochę kosztowne..

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: tipsy żelowe

ładnie i tanio ;)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: tipsy żelowe

green-ja chcę jednorazowo, po jakimś tygodniu czy dwóch je zdejmę. a wiecie mniej więcej jakie są ceny? bo ja nie mam pojęcia...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: tipsy żelowe

Green - i zel i akryl musisz uzupelniac :)

Zel zawsze sie spilowuje, bo acetantol tutaj malo pomocny jest.

W sumie ja mam nieciekawa plytke i akryl zawsze 2 tygodnie nosilam, bo sie zapowietrzal szybko, a zele spokojnie miesiac nosze i dluzej, ale zdejmuje ze wzgledu na odrost i zel jest cienszy.
Chociaz nigdy nie bylam przekona do zelu teraz nienawidze akrylu, bo smierdzi i w ogole :)

Wiem, ze Monia Andrzejczuk robi tanio i solidnie zele, a nie jakas fuszerka, ale niestety terminy ma zajete :(

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: tipsy żelowe

no ja tez robilam pare razy u Moniki no i fakt solidnie to i terminy ma zajete ;)

a uzupelniac to i zel i akryl trzeba, a jak ktos chce tlyko na 2 tyg to albo i kroecej to nie oplaca sie robic, lepiej chyba juz se przykleic gotowe na klej

green uwierz mi, ze sa elementy dla ktorych te plomby nie sa problemem,
osobiscie znam 2 osoby, ktore podczas zbierania wyciegnale z puszeczek po 200zl...co nie zmienia faktu, ze owszem duuuzo idzie nazbierac i dzieki Bogu, ze sa takie kwesty ktore zapewniaja niebedne sprzety czy leczenie ;)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: tipsy żelowe

bez tapety też jest fajnie

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: tipsy żelowe

Ale tipsy nie muszą wcale być w złym guście, więc nie rozumiem powyższego komentarza. Zrób sobie żelowe na formie, u dobrej kosmetyczki. Nie za długie, w jednym kolorze, będą wyglądały pięknie.

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org