wtorek, 21 maja 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
okulista

Może ktoś wie do jakiego okulisty się wybrać .Kto jest najlepszy.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: okulista

Kalinowska na Nowogrodzkiej.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: okulista

potwierdzam że P.Kalinowska bardzo dobry specjalista przeszłam w Łomży ze 6 i żaden się nie poznał na chorobie a ona jedyna na pierwszej wizycie postawiła trafną diagnozę -nie jest droga co do innych ....

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: okulista

przy kuflandzie

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: okulista

Mojemu małemu 6 miesięcy ciągle ropieje oczko, pediatra skierował nas do okulisty podobno może mieć zapchany kanalik łzowo- nosowy. Wiecie na czym polega jego przepchanie i jaki okulista robi to najlepiej.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: okulista

no i jeszcze jedno pytanie czy trzeba iść z dzieckiem do szpitala czy można to zrobić w gabinecie prywatnym

najlepsze imprezy okolicznościowe szczecin zobaczcie sami

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: okulista

Jesli chodzi o dziecko to zabieg udroznienia kanalikow lzowych robi sie w szpitalu i co najgorsza praktycznie na zywca a zabieg jest hmm nie nalezy do najprzyjemniejszych zabiej ten mial moj syn polozyli go na dzien na oddzial i w ciagu tego dnia zrobili zabieg bylismy tam raptem z 4 godzinki nie bylam przy zabiegu bo podobno przestali wpuszczac kiedy nie ktorzy z rodzicow mdleli bondziorno napisał(a):

> no i jeszcze jedno pytanie czy trzeba iść z dzieckiem do
> szpitala czy można to zrobić w gabinecie prywatnym
> a jesli chodzi o to to robia te zabiegi tylko w szpitalu

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: okulista

Mojej córce przepłukiwano kanalik łzowy jak miała 4 miesiące 9 lat temu.W przychodni okulistycznej.Wtedy jeszcze była na Szosie Zambrowskiej.
Owinięto ją mocno prześcieradłem.Do kanalika łzowego włożono cienką elastyczną rurkę.Potem dołączono strzykawkę z płynem.Nie było żadnego znieczulenia,wszystko trwało ok 10-15 minut.Pomogło,bo wcześniej bardzo ropiało jej oczko.Bardzo płakała,ale szybko się uspokoiła i zapomniała.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: okulista

A ile kosztuje badanie komputerowe?

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org