wtorek, 21 maja 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Restauracja grecka w Łomży

Jutro otwiera swoje podboje nowa restauracja grecka. Siedziba mieści się przy A.Legionów visavi stacji benzynowej Statoil, ciekawe jak będzie, myślę że się wybiorę może będzie smacznie.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Restauracja grecka w Łomży

to tam gdzie kebab?



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Restauracja grecka w Łomży

czy kucharz będzie z Grecji?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Restauracja grecka w Łomży

Nie pytajcie mnie o kucharza bo nic nie wiem, przechodziłem dziś obok tego budynku i jest napisane "jutro otwarcie" oraz jest szyld napisany niby literami greckimi,to nie jest tam gdzie kebab ale obok.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Restauracja grecka w Łomży

Też się doczekać nie mogę:) Mam nadzieję, że któraś z Łomżanek przywiozła męża Greka lub odwrotnie i ta druga grecka połówka umie i chce gotować:) Mam nadzieję też, że to nie kolejna lipa jak z Apollo na ul. Wyszyńskiego w basenie. Ze swojej strony deklaruję, że jeśli będą traktować ludzi poważnie i podawać dobre jedzenie, to ja wraz z rodziną będę tam regularnie chodził.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Restauracja grecka w Łomży

Jak ma to być tylko grecka jadłodajnia to szkoda czasu.
Grecka restauracja ma mieć klimat.Mają być greckie imprezy,potańcówki.Kto był na takiej imprezie choć raz w życiu to wie o czym pisze.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Restauracja grecka w Łomży

Aha minister - a jaki masz w tym biznes piszacz taki post?

...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Restauracja grecka w Łomży

a gryczaną dogotowują?

Jestem Polakiem więc mam obowiązki polskie
" Wnuk gestapowca z wnukiem UBowca krzyczą faszysta na wnuka AKowca"
"Tyle, tylko tyle i aż tyle" A. Macierewicz

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Restauracja grecka w Łomży

A ja nie będę chodził bo nie cierpię oliwek i koziego mięsa:):):)

Smierdzi capem :):):):)



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Restauracja grecka w Łomży

ciekawe jakiw dania kuchni greckiej bedzie mozna tam zjesc - jagniecine - watpie ahhaha powodzenia aaa nie no kebab grecki bedzie lux

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Restauracja grecka w Łomży

mandaryn

Oto jadłospis:)

Kebab po grecku
Kurczak po grecku
Zapiekanka po grecku
Hamburger po grecku

I dodatki:)

Sos grecki
Musztarda grecka
Keczup grecki

I do tego :
,,Dzień Grecki w LIDLU" :):)



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Restauracja grecka w Łomży

Napewno będą kebaby w sosie greckim i śledzie.(w piątki)



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Restauracja grecka w Łomży

a potem grecka tr.agedia

Jestem Polakiem więc mam obowiązki polskie
" Wnuk gestapowca z wnukiem UBowca krzyczą faszysta na wnuka AKowca"
"Tyle, tylko tyle i aż tyle" A. Macierewicz

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Restauracja grecka w Łomży

hahahahahahahahahah :):)
W toj-toju :):):)



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Restauracja grecka w Łomży

eeee jedzenie nie dobre obsluga niemila a ta pani co podaje to jakas dziwna juz tam wiecej nie pojde

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Restauracja grecka w Łomży

A myła chociaż ręce?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Restauracja grecka w Łomży

Czy jest w jadłospisie ryba po grecku, bo lubię ?

Nie wiedziałem, że na świecie jest tylu idiotów, póki nie poznałem internetu. (S.Lem)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Restauracja grecka w Łomży



Nie zadzieraj nosa
Nie rób takiej miny
Nie udawaj Greka
Zmień się lepiej, zmień!
Już za parę minut
Będziesz przyjacielem
Całej naszej piątki
Tylko rozchmurz się!

Baw się razem z nami
Jeśli masz ochotę
Na wspólną zabawę
Daj namówić się
To najlepszy sposób
Jeśli chcesz zapomnieć
O swoich kłopotach
I zmartwieniach też

Jeśli chcesz zaśpiewać
Śpiewaj razem z nami
Teraz masz okazję
Bo dla ciebie gramy

Baw się razem z nami
Jeśli masz ochotę
Jutro odjeżdżamy
Ty zostaniesz tu
Lecz nasze piosenki
Łatwo zapamiętasz
Gdy zanucisz refren
Powrócimy znów

Jeśli chcesz zaśpiewać
Śpiewaj razem z nami
Teraz masz okazję
Bo dla ciebie gramy

Nie zadzieraj nosa
Nie rób takiej miny
Nie udawaj Greka
Zmień sie lepiej, zmień!
Już za parę minut
Będziesz przyjacielem
Całej naszej piątki
Tylko rozchmurz się!

Nie zadzieraj nosa
Śpiewaj razem z nami
Nie zadzieraj nosa
Baw się razem z nami!


http://www.tekstowo.pl/piosenka,czerwone_gitary,nie_zadzieraj_nosa.html

:-)))))

Nie wiedziałem, że na świecie jest tylu idiotów, póki nie poznałem internetu. (S.Lem)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Restauracja grecka w Łomży

Prorocy, czy co?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Restauracja grecka w Łomży

To nie restauracja tylko bar szybkiej obsługi, do restauracji to jeszcze daleko, właściciel miał obok Kebab a teraz będzie to samo serwował jako greckie:-) bo co to za różnica czy tureckie czy greckie i tak owali po swojemu po polsku byle jak a ludziska zjedzą te jego stare jedzenie a biznes będzie się kręcił:-)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Restauracja grecka w Łomży

Ja bym z chęcią odwiedziła grecką restaurację, ale faktycznie RESTAURACJĘ. Przechodząc obok tego miejsca niejednokrotnie, od samego początku odstraszyło mnie logo pepsi na szyldzie - więc od razu skojarzyło mi się z BAREM a co za tym idzie jedzeniem barowym przyprawionym gotową mieszanką przypraw "greckich"
Ale już po opiniach wiem na pewno, że tam nie zajrzę. A szkoda...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Restauracja grecka w Łomży

Ciekawe czy moussaka będzie;)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Restauracja grecka w Łomży

Oj bedzie bedzie i moussaka i kasana i grycana obsmazana!!!!!!!!! oj bedzie.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Restauracja grecka w Łomży

Tak naprawdę, to tu jedyną rację bytu miałby bar mleczny typu Podlasiak. Oczywiście o tyle, o ile jego potencjalny właściciel, ze względu na chęć zwiększania zysków - nie podnosiłby cen.
Zupka 1,5-3,5, .........a cały obiadek z kompociekiem i suróweczką za 9-12.
Myślicie że nie byłoby chętnych?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Restauracja grecka w Łomży

a czy tam będzie RYBA PO GRECKU ?



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Restauracja grecka w Łomży

brzeczyszczykiewicz to otwieraj, chetnie bede sie u ciebie stolowal po te 9zl!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Restauracja grecka w Łomży

Właśnie przed chwilą wróciliśmy z mężem z Restauracji greckiej jesteśmy bardzo miło zaskoczeni, że nareszcie można w Łomży zjeść smacznie w nieokrojonych porcjach i miłej atmosferze przy kominku.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Restauracja grecka w Łomży

Oooo! Właściciel założył nowego nicka by pochwalić swoją knajpę. No i fajnie jest.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Restauracja grecka w Łomży

Właściciel robi sobie darmową reklamę, za takie rzeczy się płaci, atmosfera taka jak w kebabie:-) i właściciel taki przemiły że hoho... może jacyś naiwni się znajdą i spróbują tego ,,ala greckiego " jadła...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Restauracja grecka w Łomży

Widzę, że w Łomży trzeba Hiltona postawić żeby całą szlachtę wykarmić. Już widzę jak każdy płaci 50zł za małą filiżaneczkę kawy już nie mówiąc o posiłkach.
Zdecydujcie się, albo chcecie tanio albo zajebiście i z klasą. Z takim nastawieniem nic się w tym mieście nie utrzyma. Co jakiś lokal się pojawi od razu jest krytyka. Najgorsze jest to, że najczęściej Ci krytykujący pieniacze nigdy w danym lokalu nie byli. Piszą z zawiści, bo się nudzą lub ze zwykłej głupoty, bo tak fajnie.
Osobiście życzę powodzenia każdemu kto chce sam na siebie zapracować i jeszcze przy okazji dać komuś pracę.
Marudzącym polecam skombinować inwestora, poważnie pomyślcie o tym Hiltonie :P Burżuje...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Restauracja grecka w Łomży



Forumowy Trollu - masz 200% racji... zgadzam się z Tobą... otwarcie nowej knajpy,baru czy restauracji w Łomży bądż okolicach co niektórym kojarzy się zawsze z autoreklamą,byle jaką obsługą i marnym jedzeniem... Narzekanie to sprawa priorytetowa!!!

------- lepiej należeć do niektórych niż do wszystkich --------

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Restauracja grecka w Łomży

Co ciekawe , właściciel zamiast przemyśleć krytykę i wyciągnąć wnioski , poprzez rodzinę lub znajomych jeszcze się sadzi. Strasznie miło w tej knajpie musi być.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Restauracja grecka w Łomży

Zamiast wszędzie widzieć spisek jasnowidzu, otwórz oczy i spróbuj spojrzeć na sprawę logicznie. Prawda jest taka, że ForumowyTroll ma rację. Wiecznie jęczenie, że tego nie ma, tamtego nie ma. Nic w tym mieście się nie dzieje itp itd. Jak już coś się pojawi to zaraz banda znawców od wszystkiego jedzie po wszystkim jak po burej suce. Widzisz w tym sens czarodzieju?
Po drugie, rzuć argument lub dowód a nie domysły. Tak to rozmawiają dzieci w przedszkolu.
Z drugiej strony...nigdy nie prowadziłem sam działalności gospodarczej, znając nasz kraj i system podejrzewam, że tanio oraz łatwo nie jest. Ktoś zamiast brać zasiłek i pisać smuty na forum postanowił coś zmienić ze swoim życiem. Byłeś? Jadłeś? OK świetnie, opinie zachowaj dla siebie. Jednemu smakuje bigos drugiemu grochówka. No, chyba, że Ci karaluch zupę popijał, ale to wtedy też nie na forum tylko do sanepidu.
Ja jeszcze nie byłem, ale na pewno się wybiorę i każdemu polecam niech sam sobie wyrobi opinię i nie sugeruje się innymi.

_____________________________________________________________

Prawda nie ma żadnych bogów ponad sobą. Wiara w prawdę zaczyna się od zwątpienia we wszystkie prawdy, w które się uprzednio wierzyło.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Restauracja grecka w Łomży

Racja.Te wieczne narzekania,że nic sie nie dzieje,mają niewiele wspólnego z rzeczywistością.Dzieje sie i to całekiem sporo.Inna sprawa,ze kazdy pewnie czego innego oczekuje.17 listopada był w kinie seans Kino Konesera.Okazało sie,ze koneserów w Łomży niewielu(na sali było 7 osób)!Łatwiej narzekac niż coś zrobić.A do restauracji greckiej niebawem się wybiorę.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Restauracja grecka w Łomży

A i dodam jeszcze że za tak wypasione porcje i za grosze!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Restauracja grecka w Łomży

No i te oliwki to czuć że nie z biedronki pewnie ta pani z obsługi z grecjii przywiozła,a jaka wspaniała baklawa-przepyszne!!!-powodzenia tak dalej!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Restauracja grecka w Łomży

Imię (nazwa) użytkownika: PREZES1987
Posty: 4
Imię: EWA
E-mail: kalinowska.ewa4@gmail.com

"Autor: oz (---.lomza.vectranet.pl)
Data: 26-11-11 18:39

Oooo! Właściciel założył nowego nicka by pochwalić swoją knajpę. No i fajnie jest."

- ktoś tu ma rację

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Restauracja grecka w Łomży

nie ważne jak. Ważne żeby gadali. Ot cała filozofia właściciela. Tani marketing...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Restauracja grecka w Łomży

No to pochwal się prezes co jadłes i za ile. Moze skusisz kogos.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Restauracja grecka w Łomży

Oby to nie był drugi Złoty Smok gdzie chińskie danie przyrządzają łomżyniacy:) i jeszcze oblizują łyżki którymi robią jedzenie dla klientów na ich oczach;( brrrrrrrrr.
Ale iść trzeba i samemu osądzić bo forumowych potomków roztrząsaczy gnoju nie ma co tu wysłuchiwać. W dupie byli gówno widzieli:)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Restauracja grecka w Łomży

wrażenia z "restauracji" greckiej
- wystrój bardzo ładny
- obsługa do bani - pomylone zamówienie
- jedzenie - bleeeee, mięso wieprzowe w niby kebabie pod inną nazwą, pseudo greck
- ceny - wysokie jak na bar
W poprzednim barze Strefa 24 było o wiele lepsze menu i smaczniejsze jedzenie, bardziej się przykładali do obsługi klienta.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Restauracja grecka w Łomży

byłem
doskonała ryba po grecku
i ser feta
polecam



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Restauracja grecka w Łomży

Właściciel: Dziękuję wszystkim za reklamę:))) Specjalnie dla Państwa sprowadzamy z Grecji oryginalny ser feta, oliwki, oliwę z oliwek, jogurt i inne. Serdecznie zapraszamy do spróbowania. POZDRAWIAM:)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Restauracja grecka w Łomży

No osobiście mięso kozie lubię, fetę lubię, oliwki w każdym wydaniu, pace po grecku no i greczynki też bo są szerokie, to dajcie tylko znać jeśli suflaki podają to i ja się tam przejdę. Okej, panocki? Kali nichta.

______________________________________
Pozdro wszystkim pozytywnie i realnie myślącym.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Restauracja grecka w Łomży

Właściciel:Ryby po grecku niestety nie podajemy, bo nie jest to potrawa grecka. Suflaki jak najbardziej w oryginalnej picie greckiej jak i w zestawie z frytkami i sałatką grecką. ZAPRASZAMY :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Restauracja grecka w Łomży

Czy moussaka jest? Chętnie się wybiorę jeżeli skosztuję;)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Restauracja grecka w Łomży

Wy chamy łomżyńskie, w kieszeni zero pieniędzy ale na forum to bohaterzy, zanim zaczniesz jeden z drugim pisać to idż,zjedz i oceń a nie pisać głupoty nie mając pojęcia o jakości serwowanych dań. A jakie Wy macie pojęcie o kuchni greckiej skoro tam nie byliście.Na tym forum to piszą w większości zasmarkane małolaty, bez pieniędzy i skazani na mamusię i tatusia, spierdalajcie.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Restauracja grecka w Łomży

Ja uważam, że mało miejsca jak na restaurację. Ale kominek ok hahah i te menu z pepsi hahahha to już lipa. Jeszcze to, że ludzi zero to i pewnie tak smakuje . Uważam, że te sałatki ciągle będą nie świeże. byłem dziś nie było nikogo. Raczej ludzi będzie miał mało.

b

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Restauracja grecka w Łomży

Pio82 a ty tylko zwiedzasz lokale gastronomiczne , bo jeśli tak to te lokale nie są muzeami. Trzeba skorzystać z oferty a potem ewentualnie coś oceniać.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Restauracja grecka w Łomży

a jak tam cenowo ? zje się coś we dwójkę za stówkę ?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Restauracja grecka w Łomży

Sprawdze baklave :) na bank!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Restauracja grecka w Łomży

Na suflaki bym się skusiła, tylko ciągle mi ta restauracja nie po drodze :|

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Restauracja grecka w Łomży

Oooo, jak baklava, to ja bardzo chętnie:)

Je n'sais pas ou je vais, oh ca je l'ai jamais bien su. Mais si jamais je le savais, je crois bien que je n'irais plus...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Restauracja grecka w Łomży

minister dzięki za reklamę mam nadzieje że te stare mięso posypane aromatami Franka jakoś będzie smakowało

Zapraszam wszystkich na otwarcie !!!!



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Restauracja grecka w Łomży

zaraz będzie jakiś strajk, jak to w grecji...



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Restauracja grecka w Łomży

Najbardziej rozśmieszyły mnie te zapytania o rybę po grecku ( żeby tylko raz ) :) Ot nasz obyty, światowy naród łomżyński :) Dobre

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Restauracja grecka w Łomży

nom, a ryby jak nie było tak nie ma !



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Restauracja grecka w Łomży

Ty Audrey a znasz takie słowo jak ironia, globalisto :) ?

Łomża leży na Mazowszu !

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Restauracja grecka w Łomży

Ha!ha!ha! ryba po grecku! londonay.com/LM4949

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Restauracja grecka w Łomży

Darck - Kucharz tzn. kucharka będzie z Grecji. Pracowała jako kucharka w Greckiej restauracji.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Restauracja grecka w Łomży

Najlepiej teraz się podeprzeć ironią :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Restauracja grecka w Łomży

A kanapka grecka ?



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Restauracja grecka w Łomży

A skoro już poruszyliście temat ryby po grecku ;) Przyrządzając ją w ten sposób jaką dajecie rybkę? Jak dla mnie najlepsza jest miruna po prostu pycha, nie polecam z pangą czy tym bardziej ze śledziem.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Restauracja grecka w Łomży

miruna albo sola w wersji deluks



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Restauracja grecka w Łomży

super jedzonko świeżutkie oby tak dalej !!!

Mieszko

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Restauracja grecka w Łomży

taaaaaa... sledz. typowo grecka ryba. tak jak wlosi nie moga wyjsc z podziwu jedzac w polsce wloska salatke!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
a w grecji wiekszosc polakow i ta je zestaw z budki: salatka + frytki + kola za 2 euro to po co sie wymadrzac o greckiej kuchni?????????????????????
______________________________________

... & vice versa!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Restauracja grecka w Łomży

Gyros to wieprzowina,tym rozni sie od tureckiego miesa.Bo turcy nie jedza wieprzowiny:P Po za tym kuchnia jest bardzo podobna:)Choc nie taka sama.
Polecam greckie liscie winogron nadziewne ryzem:Pmmm... po grecku nazywa sie Dolmadakia ,koniecznie z tzazyki:) Na tzazyki moge dac przepis :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Restauracja grecka w Łomży

.....usk was nauczy jak jadać :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Restauracja grecka w Łomży

idz na kebeba pogrzanego w mikrofali ...
BLE :p

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Restauracja grecka w Łomży

byłam w restauracji greckiej i moje wrażenia są tragiczne. otrzymałam spleśniałe wino (kelnerka nie stwierdziła, że ona nie zna się na winach, ale chyba śmierdzące odróżnia?), musaka wyglądała jak zapiekany "paw", kurczak faszerowany fetą i suszonymi pomidorami był suchy jak wiór, który długo leżał zamrożony
ogólnie nie polecam
nie dziwię się teraz, że tam jest ciągle pusto
żeby nie było wątpliwości - spleśniałe wino zostało doliczone do rachunku
wg mnie do lata tej grecji nie będzie - i bardzo dobrze

marta7110

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Restauracja grecka w Łomży

skandal ! jak wino wietrzało z rok i stało na słońcu, bo otworzyć to każdy głupi potrafi, tylko znać się na prowadzeniu lokalu to nie ma komu !

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Restauracja grecka w Łomży

Jestem częstym klientem restauracji Greckiej i muszę przyznać,że dania które zamawiałem było zawsze świeże i pyszna.Obsługa kompetentna,przemiła.Podsumowując wg mnie jest to jedyna taka restauracja znająca od podszewki tajniki kuchni Greckiej i bazująca na oryginalnych greckich produktach w naszym regionie i nie tylko,reszta to pomówienia i plotki.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Restauracja grecka w Łomży

"Spleśniałe" wino to musiała być Retsina. Specyficzne wino greckie do którego podczas fermentacji dodaje się żywicę stąd ten posmak, albo się je kocha albo nienawidzi. Można sobie poczytać na temat jak ktoś nie był w Grecji. Bardzo polecam Restauracje GREC. Świeże i pyszne Jedzenie, oraz bardzo miła obsługa i ciepła atmosfera.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Restauracja grecka w Łomży

No proszę jak pani marcie7110 zależy na zniszczeniu dobrej opinii restauracji greckiej. Byłam w tym czasie w restauracji jak pani marta zrobiła scenę miłej kelnerce i widać było, że jest to złośliwość (być może zazdrosnej konkurencji). Lokal nie był pusty i z tego co wiem nie narzekają na brak klientów. Tak bardzo pani marcie7110 nie smakowało, że zostały puste talerze.
Jestem stałym klientem i bardzo sobie chwalę jedzenie (zawsze jest świeże). Współczuję kelnerce, że trafiła na takich klientów i gratuluję cierpliwości. A restauracji życzę jak najlepiej i uważam, że do lata Grecja zakwitnie :)

mała23

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Restauracja grecka w Łomży

czy tam się stołują transwestyci, którzy byli byli w Grecji ? czy właściciel zwariował i poluje na głupich klientów a ?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Restauracja grecka w Łomży

Na pewno właściciel nie liczy na takich kasztanów jak ty czesia oraz takich klientów którzy poza siarą nie pili innego wina niestety:))
Przyjemna knajpka z dobrym jedzeniem oraz przystępnymi cenami.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Restauracja grecka w Łomży

widocznie pili skoro siarę poczuli, a żeby chociaż ten właściciel miał tyle wiedzy o greckim żarciu, ile janusz zeżre, bęben przypakuje :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Restauracja grecka w Łomży

polecam jestem tam stałym bywalcem z rodziną, świeże jedzenie, kelnerka bardzo miła podoba mi się również sam wystrój lokalu. Standardowo konkurencja nie śpi i stara się oczernić lokal ale najlepiej iść samemu i spróbować moim skromnym zdaniem

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Restauracja grecka w Łomży

chodzisz z rodziną, a ślinisz się na kelnerkę ?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Restauracja grecka w Łomży

Dobra knajpka z dobrym jedzeniem.
Nie dla plebsu typu czesio ;-)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Restauracja grecka w Łomży

Jadalne :P

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Restauracja grecka w Łomży

typu Czesio nie ograniczają się do takich śmiesznych barów dla pedałów, takie julio zje kopę z cebullą i podniecenie przez miesiąc jak by w Grecji był

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Restauracja grecka w Łomży

A jest tam bigos po Grecku albo ryba po grecku?

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org