wtorek, 21 maja 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Złoty Smok - Recenzja

Witam.
Chciałbym się zapytać co sądzicie o knajpie złoty smok, jeśli chodzi o imprezy okolicznościowe np. urodziny, czy sylwester. Piszę do was o to, ponieważ słyszałem wiele złych, a mniej dobrych opinii na temat tego lokalu. Piszcie swoje spostrzeżenia i opinie na ten temat.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Złoty Smok - Recenzja

****** !!! O Kant dupy ten lokal



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Złoty Smok - Recenzja

Słyszałam, że właścicielka nie oddaje wpłaconej kałcji kiedy nie ma na prawde duzych zniszczeń. Nie chce wystawiać faktur, kiedy jest o to poproszona a ma taki obowiązek, tylko dlatego chyba aby nie płacić podatku VAT i nie tracić na interesie. I tak nie ma w ogóle klientów i ten lokal utrzymuje się tylko z takich imprez ale takie traktowanie ludzi jest niedopuszczalne. Odradzałabym robienie tam czegokolwiek ponieważ szkoda nerwów i pieniędzy, ponieważ właścicielka oszukuje z pieniędzmi.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Złoty Smok - Recenzja

kiedyś tam chodziłem, stosunek ceny do ilości jedzenia jest bardzo dobry, było tanio i dawali duże porcje, nie wiem jak jest dzisiaj ale 2 lata temu było bardzo miło i smacznie.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Złoty Smok - Recenzja

Nieprofesjonalne zachowanie właścicielki w odniesieniu do wystawiania faktur. Zero ochrony i jakiekolwiek nadzoru.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Złoty Smok - Recenzja

Nie mam za miłych wspomnień z tą "restauracją" obsługa średnia, a jakość wykonanych usług też pozostawia wiele do życzenia... Szczerze mówiąc, jest wiele innych lokali w równie atrakcyjnych cenach na takie typu imprezy, ja na pewno nie pokusiłabym się organizowania przyjęć w tym lokalu.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Złoty Smok - Recenzja

Pryncypał, patrząc na twoje 4 wpisy mam wrażenie że zapomniałeś zmienić nicki, sam sobie odpowiadasz, raz jestes w formie męskiej innym razem żeńskiej...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Złoty Smok - Recenzja

złoty smok?bez rewelacji,jedzenie robi polak a nie chinol,pozatym sam robie lepsze żarcie mniam mniam:))))

aa

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Złoty Smok - Recenzja

był włączony podpis zobacz dostawców internetu są inni tego raczej nie mogę zmieniać..

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Złoty Smok - Recenzja

knajpa srednia, szefowa ta stara to szkoda gadac, zarcie niezle

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Złoty Smok - Recenzja

porcje małe, dość drogie a smak to kwestia gustu na mnie wrażenia nie zrobiło
czas oczekiwania dość długi na danie
ja tam byłem kilka razy, więcej nie zamieżam

Łomża leży na Mazowszu !

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Złoty Smok - Recenzja

Ogólnie to knajpa do dupy. Obsługa mierna ,jedzenie słabe. Co tu więcej dodać? Nie polecam.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Złoty Smok - Recenzja

Pryncypał, jedynie czego nie możesz zmienić to swojej podłej mentalności...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Złoty Smok - Recenzja

Właśnie Pryncypał. Zadajesz pytanie, później na nie sam/a odpowiadasz w dodatku oczerniając lokal. Konkurencja od sajgonek?

___________________________________________________________

Nie ma miłości, są ciężarówki ;)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Złoty Smok - Recenzja

Obiektywnie mówiąc: to porażka.Byłam z mężem tylko raz i o raz za dużo.Jedzenie nie smakowało nam,za około 40 złotych dostalismy poprostu 2 talerze "trawy z ostrymi przyprawami" ,miesa jakiegokolwiek szukac trzeba było przez lupę.Wiem,że to dobry chwyt reklamowy zrobic cHinski bar ale potrzebna jeszcze wiedza co i jak tam ugotować ,to nie te czasy,że ludziom ciemnote mozna wcisnąc.wyszlismy rozżaleni i wiecej tam nie wrócimy.ale oczywiscie kazdy ma oprawo spróbowac.,obsługa tez nie miła.pozdrawiam

Anka

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Złoty Smok - Recenzja

pryncypała d....pa swędzi i jeszcze się nie nauczył że internet nie jest anonimowy a pisząc z kilku komputerów wciąga jeszcze innych w kłopoty. Niedługo zaczną się tłumaczenia, przeprosiny itp.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Złoty Smok - Recenzja

Totalna porażka. Na danie czekałam ponad pół godziny, po czym dostałam na wpół surowe mięso i twarde warzywa. Obsługa niesympatyczna. Rewolucje żołądkowe straszne.

Sprzedam akwarium, sprzęt akw.
https://picasaweb.google.com/OmiyuO/NaSprzedazAkwarystyka
Oraz rzeczy dla kobiet, dzieciaczków:
https://picasaweb.google.com/OmiyuO/12Sierpnia2013

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Złoty Smok - Recenzja

jak czytam Wasze opinie to aż ciężko uwierzyć...żeby lokal nie miał ani jednej dobrej oceny...bym sama zweryfikowała, ale chińska kuchnia to nie dla mnie

do pryncypała - nieźle się wygłupiłeś...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Złoty Smok - Recenzja

Kiedyś doawali tak dużo sosu sojowego, że i mi ochota na smaki przeszła. Nie wiem jak teraz. Ale jakoś mnie nie ciągnie.
Jednak jako smakosz potraw z ryżu, uważam, że brakuje w Łomzy takiego lokalu - dobrego. Konkurencji dla Giełczyńskiej, bo tam jest nieźle. Konkurencja powoduje, że może być jeszcze lepiej. Teraz ten lokal nie ma konkurencji żadnej moim skromnym zdaniem.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Złoty Smok - Recenzja

sajgonki mają super ale reszta nie jest godna uwagi. Byłem dwa razy i raz zamówiłem tez taka zupę to była koszmar. W sumie pomysł na restaurację bardzo fajny ale jedzeniu daleko do tych chin czy azji.

Fantic

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Złoty Smok - Recenzja

slaby bar

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org