piątek, 03 maja 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
GPS Android

Witam

Na jakiej zasadzie mając telefon z androidem działa gps ? i czy mając numer na karte będzie mi pobierało z konta .

Model telefonu Sony-Ericsson-Live-with-Walkman

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: GPS Android

to zalęzy jakie masz wgrane mapy
Ja mam HTC wildfire i google maps, navigation standardowo, gdy włączę gps działa normalnie, jednak trzeba troszke odczekać zanim załaczy. Nie pobiera Mi nic z konta, jednak aktualizacje polecam robić przez wifi inaczej pobierze niezłą sumę z konta. Na wszelki wypadek wyłącz funkcję automatycznego włączania internetu moblinego.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: GPS Android

ja długo masz ten model i jak się sprawuje ..

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: GPS Android

ja Wrzucam automape, pisz poczta84@10g.pl

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: GPS Android

Ja mam xperia u i mam navi orange 30 dni za free a pozniej tylko za polaczenie

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: GPS Android

polecam auto mape nie pobiera opłat i super działa na galaxy s3 chodzi szybciej niz na zwykłej nawigacji moze ma tylko ubozszy interfejs

.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: GPS Android

jak kupisz pakiet (np. XXL w Orange na karte za 15 zł/500mb) to nie musisz się martwić o dalsze koszty bo nie wykorzystasz takiego pakietu na samą nawigacje

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: GPS Android

Również polecam AutoMapę, nie pobiera żadnych opłat podczas działania, a jest to najlepsza nawigacja.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: GPS Android

U mnie na galaxy s2 automapa super chodzi za darmo na androidzie

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: GPS Android

Jezeli masz telefon z gps, to gratis. W innym przypadku korzystasz z polaczenia internetowego.
Pozdrawiam
Mirek

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: GPS Android

nokie mają mapy i nawigację offline

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: GPS Android

GPSy w komórkach dobra rzecz.Minus to slabe baterie w komórkach.Nawigacja bardzo zżera energie.

Byłeś w Development Center?


Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org