czwartek, 09 maja 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
paznokcie

hej, zna ktos moze kogos kto robi ladne i tanie paznokcie(akryl)? mozecie dac mi namiary i napisac ceny. Dzieki :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: paznokcie

po co ci na farmie paznokcie .. predzej gomowce ladne bys se poszukala to bym rozumial akrylowe jakies nowoczesne wszystko majonce ?

bo jesli o gumowce chodzi to tadełusz wyrabia na zamuwienie ladne za sfartkie samogonku



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: paznokcie

a jesteś z Łomży?bo ja mam super kosmetyczkę w odległości ok.20 km od łomży tania i dobra.Jak masz ochotę to daj znać podam namiary

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: paznokcie

Może to?
http://panoramafirm.pl/podlaskie,%C5%82om%C5%BCy%C5%84ski,pi%C4%85tnica_poduchowna,stawiskowska,47_a/agro_test_marek_galiczak-abadwa_agc.html#tab

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: paznokcie

cosiek30 poproszę o namiary na layla7716@wp.pl,dziękuję z góry;-)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: paznokcie

http://mandrzejczuk-paznokcie.blogspot.com/

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: paznokcie

Dam wam radę uważajcie na to mandrzejczuk bo może i paznokcie ładne robi ale sluchy mi tu dochodzą z każdej strony, że lubi swoim klientkom dobrze dupę obsmarować a świat mały wiadoma sprawa jeden drugiemu przepowie.Nie umie widocznie docenić, że dzięki im zarabia.Nie raz jak z dziewczynami widzimy na jej tym blogu ten jej regulamin to śmiać nam się chce wieczne żale, że to jej czasu się nie docenia ona taka zajęta itd he he brak słow

Nie znasz mnie tak naprawdę,ale nie martw się.
Wszystkiego dowiesz się od ludzi którzy nawet ze mną nie rozmawiali.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: paznokcie

Autor: _maly_ (---.elomza.pl)
Data: 15-10-12 22.18

A Ty _mały_ jeszcze wczoraj do późna uczestniczyłeś w pogadankach a potem rano wstać do roboty nie mogłeś zapewne...:D



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: paznokcie

Czytalam...jak dla mnie to nie regulamin...wcale sie nie dziwie, ze skoro ma male dziecko to nie chce aby dzwonili jej po nocy, pisala kiedys ze gdz. 22.00 a telefony dzwnonia...a przychodzenie z dziecmi...tu sie z nia zgadzam sama niedawno bylam u fryzjera i widzialam jak przez nie fryzjerka nie mogla nic zrobic jego mamie wiec troche zrozumienia...a wymyslanie, ze obgaduje to juz sprawka konkurencji jak widac dziewczyna ma klientow, a coraz to nowsze nicki na forum probuja falszywymi oszczerstwami dopiec komus komu cos w zyciu wychodzi...tak jak laur1111xxx ktora podobno slyszala...podobno...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: paznokcie

Do nieesia: Żadna ze mnie konkurencja bo paznokciami się nie interesuję to po pierwsze a po drugie chyba czytać nie umiesz napisałam, że paznokcie ładnie robi i nie pisałam żadnych oszczerstw jak ty to nazywasz na temat jej paznokci tylko ona nie szanuje swoich klientów tym, że ktoś do niej przychodzi daje jej zarabiać a ona dup* opie**a a ty jeśli nie jesteś w temacie to się wcale nie odzywaj bo jeśli ktoś pisze to znaczy, że ma na ten temat informacje.Ale rozumiem cię pewnie z rodziny jej jesteś i dlatego się wtrącasz w temat.jeśli chodzi o jej regulaminy to jak dla mnie są w chamski sposób pisane i dla mnie to śmieszne jest i nie tylko dla mnie jeśli chcesz wiedzieć teraz takie czasy, że o klienta trzeba dbać bo tych salonów teraz tyle, że jest w czym wybierać.JAK dup* będzie dalej opieprz** to straci klientki i tyle.
Tyle w temacie

Nie znasz mnie tak naprawdę,ale nie martw się.
Wszystkiego dowiesz się od ludzi którzy nawet ze mną nie rozmawiali.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: paznokcie

a ile bierze ta andrzejczuk? rzeczywiscie ladnie robi ale nie chce za ta usluge zaplacic niewiadomo ile

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: paznokcie

cosiek30 ja też poproszę namiary na maila ewelinajf@op.pl z góry dziękuję

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: paznokcie

robiłam u tej pani w sierpniu ślicznie polecam
http://mandrzejczuk-paznokcie.blogspot.com/

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: paznokcie

Ja umiem ładnie :):)















Ale wyrywac :):)



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: paznokcie

farmerka,dałem Ci linka i nie przeszkadzaj nam.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: paznokcie

Ja również robię paznokcie u Moniki od dłuższego czasu i jestem bardzo zadowolona z jej prac także polecam gorąco.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: paznokcie

http://marzenaszyszka.blogspot.com/
POLECAM

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: paznokcie

malutkaalunia: znasz może maila do tego salonu? jest jakiś?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: paznokcie

gośc nie mam i raczej nie ma.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: paznokcie

Szukacie dobrych ofert na produkty do salonu kosmetycznego? oferta na frez kulka powinna was zainteresować. Tam macie wysokiej jakości produkty niezbędne do manicure i pedicure w dobrej cenie.

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org