poniedziałek, 06 maja 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Zaginę la 16-letnia Ania

Bardzo proszę wszystkie osoby które dnia 1 września były na zabawie w Jeziorku o pomoc. Potrzebne są wszystkie wiadomości o Ani Domańskiej.Dziewczyna nie wróciła do domu z zabawy i nie kontaktowała się z rodziną.Bardzo proszę jeśli ktoś ja widział o kontakt z policją

Rysopis zaginionej: wzrost 156 cm, średniej budowy ciała, twarz okrągła, włosy długi, proste, rude, oczy szare. W dniu zaginięcia ubrana była w czerwoną bluzkę z krótkim rękawem i dużym dekoltem, spodnie jeansowe niebieskie, buty czarne na koturnach.(zdjęcie Ani na głównej stronie)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Zaginę la 16-letnia Ania

Dramat !!!


Wyleczyć można tylko tego, kto chce być zdrowy...


Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Zaginę la 16-letnia Ania

takie dziewczynki powinny spac w domku a nie szlajac sie po zabawach!

Gienia_Smoliwąsowa

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Zaginę la 16-letnia Ania

Na dodatek z dużym dekoltem ...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Zaginę la 16-letnia Ania

DZIEWKA 16 lat ?? gdzie Zaruzie ,gdzie Jeziorko???!!!!!!!!!!!! jaki *** tam ja zaniosl??!!!!!!!!!!! gowniare????

nawet jeśli będziemy krzyczeć, głupiec nic nie zrozumie
Katon

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Zaginę la 16-letnia Ania

zbędne komentarze. najważniejsze żeby dziewczyna się odnalazła.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Zaginę la 16-letnia Ania

Teraz to chyba takie komentarze jak wyżej są zbędne. W poszukiwaniach zaginionej nie pomogą. Nie wyobrażam sobie co musi teraz przeżywać rodzina. Ale gdzie są jej znajomi, co z nią byli, bo chyba sama raczej tam nie pojechała. Ich trzeba dobrze przepytać, czy nie widzieli czy z kimś nie wychodziła.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Zaginę la 16-letnia Ania

"Nie wyobrażam sobie co musi teraz przeżywać rodzina." A gdzie rodzina była, gdy córka lat 16 "z dużym dekoltem" była nie wiadomo z kim w jeziorku na zabawie??? Fakt, że teraz takie komentarze są zbędne, ale rzepicha ma rację.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Zaginę la 16-letnia Ania

Komentarz jest tu zbędny,ale co niektóre osoby mają racje!Teraz najważniejsze żeby ta dziewczyna odnalazła się...

Wkurzasz mnie...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Zaginę la 16-letnia Ania

rzepicha i reszta ktora glupimi komentarzami sypie a jacy wy byliscie w wieku 16 lat?moze aniolkami?ja sama jezdzilam w tym wieku na zabawy itd wiec nie pie....cie gdzie rodzice byli gdzie znajomi itd..
tu tylko wspolczuc i jesli ktos moze niech pomoze w poszukiwaniach...

Jestem jaka jestem! Nie dbam o opinie ludzi mi Obcych.Milcze, kiedy cierpie. Zamykam drzwi, kiedy chce byc sama. Zawsze sie smieje. Marze o swiecie bez granic. Musze... ja nic nie musze.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Zaginę la 16-letnia Ania

najlepiej to pieprzyc glupoty jesli samemu sie bylo nie lepszym kiedys..a ciekawe jak wy byscie sie zachowali jakby to wasze dziecko lub u was ktos z rodziny zaginal...banda wiesniakow i hipokrytow..

Jestem jaka jestem! Nie dbam o opinie ludzi mi Obcych.Milcze, kiedy cierpie. Zamykam drzwi, kiedy chce byc sama. Zawsze sie smieje. Marze o swiecie bez granic. Musze... ja nic nie musze.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Zaginę la 16-letnia Ania

Popieram powyższe posty ... dziwczynka z Zaruzia w Jeziorku ... a gdzie rodzice ?! to powinno dać coś do zrozumienia rodzicom wszystkich małolat którzy wypuszczaja swoje juz odchowane dzieciaczki na dyskotekę aby mieć święty spokój w domu... a dzieciaczki 14 15 16 letnie robią co chcą... ale naj ważniejsze ze jest się nowoczesnym rodzicem i na odwrót ma się nowoczesnych rodziców ...

Mam nadzieję że dziewczynka odnajdzie się cała i zdrowa .... ps nie jest to absolutnie złośliwy post ale ludzie majacy dorastające dzieci - ogarnijcie się !

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Zaginę la 16-letnia Ania

gówno,też nie potrzebnie zabiorę głos,każdy z wpisów w tym temacie jest jakąś iskierką nadziei dla osoby zakładającej temat.adeska1 wchodząc tu po każdym poście,czyta z nadzieją,że ktoś coś,a tu banda kretynów....lepiej wcale się nie odzywać,jak nie można pomóc!a w sprawie wychowania możecie se założyć temat.przepraszam:-(



nie mogę powiedzieć,że nie wiem
ale wiem,że powiedzieć nie mogę

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Zaginę la 16-letnia Ania




MĄDRY POLAK PO SZKODZIE,ALE TO NIE CZAS I PORA NA TAKIE UWAGI I ZŁOŚLIWOŚCI



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Zaginę la 16-letnia Ania

w tym Jeziorku co raz to Ciekawsze historie, to już od 16 wpuszczają na potupaję czy może była ze starszym opiekunem ? :) zapewne kolejna nieszczęśliwa miłość, co ją tam poniosło ? znajomi czy miłość ? może dalej baluje i nie trzeźwieje, a kamer w tej stodole się jeszcze nie dorobił ? jak myślicie czemu tam nie ma kamer, mamy 21 wiek ?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Zaginę la 16-letnia Ania

ojca i matke pod pręgierz za to że smarkuli pozwolili jechac !!!!!!!!!!!!!



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Zaginę la 16-letnia Ania

nie ma kamer bo nie ma pieniedzy bida i tyle

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Zaginę la 16-letnia Ania

Jej znajomi powinni coś wiedzieć przecież nie znalazła się tam sama tylko przyjechała z kimś, trzeba było trochę się zainteresować co się dzieje z koleżanką.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Zaginę la 16-letnia Ania

trzeba pomodlić sie do świetego Antoniego:

Modlitwa do Św. Antoniego



Święty Antoni, wzorze wielkiej świętości,
pomóż mi żyć jak prawdziwy chrześcijanin,
wierny przyrzeczeniom chrzcielnym.
Ty wiesz, jak wielkie są niebezpieczeństwa
i trudności mego życia.
Wyjednaj mi, abym pokonał
wszelkie pokusy do złego i miał
odwagę bycia świadkiem mej wiary.
Wyjednaj mi, serce zdolne
do miłowania Boga ponad wszystko,
gotowe do przyjęcia Jego
świętej woli pośród ofiar i wyrzeczeń.
Otwórz mą duszę, bym kochał mych bliźnich
szczerze i ofiarnie. Pozwól mi być
gotowym do służenia im pociechą
we wszystkich ich potrzebach.
Podtrzymuj mnie Twoim przykładem,
abym zasłużył na Bożą przyjaźń. Amen.

Jestem Polakiem więc mam obowiązki polskie
" Wnuk gestapowca z wnukiem UBowca krzyczą faszysta na wnuka AKowca"
"Tyle, tylko tyle i aż tyle" A. Macierewicz

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Zaginę la 16-letnia Ania

...może lepiej poszukać u jakiegoś Antoniego....?

Religia jest jak płciowy męski organ: jest całkiem w porządku, gdy ktoś go ma i jest z niego dumny, ale jeśli ktoś wyciąga go na zewnątrz i macha nam przed nosem, to już mamy pewien problem.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Zaginę la 16-letnia Ania

nie jest dobrze :/

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Zaginę la 16-letnia Ania

wlasnie. a co bedzie mial wlasciciel dyskoteki za to ze wpuszcza 16 latki??
pamietam ja do pubu weszlam bez dowodu to ochrona kazala mi wyjsc i isc po dowod jak chce wejsc.
tak samo bylo na dyskotekach. nie wpuszczali bez dowodu.
a czemu tam wpuszczaja?? po pierwsze od tego trzeba zaczac??
w lomzy tez zaczej nie chce wpuszczac. w jednaj jest chyba nawet od 21 lat??

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Zaginę la 16-letnia Ania

w amnezji od 21, a pamiętam jak kiedyś w grzybku dziewczyna chciała kupić sok to nawet jej kazali dowód pokazać

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Zaginę la 16-letnia Ania

Masakra---co wy do wuja wafla tutaj wypisujecie?? szukają dziecka---RO-ZU-MIE--CIE ???--DZIECKA TUMANY,A WASZE ZDANIE NIKOMU TUTAJ NIE JEST POTRZEBNE.WYPOWIADAJĄ SIĘ TACY,CO ICH NIE MAJĄ I NIE WIEDZĄ,CO CZUJE MATKA,JAK DZIECKO SIĘ SPÓŹNIA KILKA MIN.DO DOMU,A NIE MOWA JAK DO NIEGO NIE WRACA !!!--- KOŁTUNERIA NA MAXA !!


Wyleczyć można tylko tego, kto chce być zdrowy...


Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Zaginę la 16-letnia Ania

Do oburzonamama

Bardzo dziękuję za zrozumienie,a innych informuję,że założe nowy temat pt. "jak wychowywać dzieci"

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Zaginę la 16-letnia Ania

oburzonamama nie wydzieraj się. Każdy ma prawo napisać co myśli i Twoje wrzaski w niczym nie pomogą. Temat dzięki kolejnym postom utrzymuje się na górze i może akurat zauważy go ktoś, kto wie cokolwiek o dziewczynie. Ja mam nadzieję, że Ona się odnajdzie cała i zdrowa, rodzicom współczuje tych nerwów, które przeżywają, ale nie potrafię pojąć jak można 16letnia smarkulę o 21:30 wypuścić z domu na dyskotekę. I z kim ona tam pojechała, że raptem zaginęła? Co to za towarzystwo, które się razem nie trzyma? Wiadomo co dzieję się na takich potupajach.

___________________________________________________________

Nie ma miłości, są ciężarówki ;)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Zaginę la 16-letnia Ania



czwartek, 06 września 2012 21:22 Umieszczone przez: Sasiad

TA dziewczyna nigdy nie była na żadnej dyskotece, kto ją widział w Jeziorku!? Do rodziny bym się przyczepił, bo gubią się w swoich wersjach...



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Zaginę la 16-letnia Ania

Autor: martuchnam......
ty to masz coś z deklem nie tak ... he he he he heeee




Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Zaginę la 16-letnia Ania

wiesz robciu ja ze swoja glowka mam jak najbardziej oki..ale wy nie sadze ze tak..ktos potrzebuje pomocy a wy glupie bezsensowne komentazre sypiecie na kazdy temat..to jest ku~wa zalosne

Jestem jaka jestem! Nie dbam o opinie ludzi mi Obcych.Milcze, kiedy cierpie. Zamykam drzwi, kiedy chce byc sama. Zawsze sie smieje. Marze o swiecie bez granic. Musze... ja nic nie musze.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Zaginę la 16-letnia Ania

czyli wiesz o co chodzi????

nie masz dzieci a się udzielasz hmmmm , zastanawiające :)




Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Zaginę la 16-letnia Ania

co ty pieprzysz..mam az 3..i nie sadze zeby za zaginiecie tej dziewczyny byli akurat odpowiedzialni rodzice..ale ty chyba jestes madrzejszy od radia widze i oceniasz ludzi troche pochopnie zreszta jak wiekszosc polmozgow z lomzy..wstyd sie czasem przyznac skad sie pochodzi

Jestem jaka jestem! Nie dbam o opinie ludzi mi Obcych.Milcze, kiedy cierpie. Zamykam drzwi, kiedy chce byc sama. Zawsze sie smieje. Marze o swiecie bez granic. Musze... ja nic nie musze.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Zaginę la 16-letnia Ania

martuchnam,a po co się w ogóle tłumaczysz??To co ktoś sobie myśli miej głęboko w d..ie.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Zaginę la 16-letnia Ania

no tak ... omannia ma racje he he he he heeeee

POZDRAWIAM ;)




Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Zaginę la 16-letnia Ania

ja sie nie tlumacze..wkuuurwia mnie tylko jak polmozgi pokroju robica itp wpier...a swoje 3 grosze do tematow o ktorych nie maja zielonego pojecia a ich jedynym zajeciem jest siedzenie na tym jebaaanym forum i pieprzenie glupot..TROLLEEEEEEEEEEEEEEE to sie tak nazywa..powinno sie to leczyc u psychiatry

Jestem jaka jestem! Nie dbam o opinie ludzi mi Obcych.Milcze, kiedy cierpie. Zamykam drzwi, kiedy chce byc sama. Zawsze sie smieje. Marze o swiecie bez granic. Musze... ja nic nie musze.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Zaginę la 16-letnia Ania

Robciu również pozdrawiam;-))

Martuchnam i właśnie o to chodzi??Po co sobie nerwy psuć,złościć się??Nie szkoda zdrowia?Lepiej to olać i tyle.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Zaginę la 16-letnia Ania

Autor: martuchnam (---.play-internet.pl)
JEDNAK MASZ COŚ POD DEKLEM NIE TAK ....
ŻAL MI TAKICH LUDZI JAK TY .. HMMMMM
chyba czegoś ci brak w łóżku co ????




Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Zaginę la 16-letnia Ania

a i jeszcze jedno do --- Autor: martuchnam (---.play-internet.pl)
zajmij się rodziną jak to pisałaś o kimś tam a nie siedzisz na tym pojeban..m forum i sama się wpierdala.z i pleciesz bzdury .....




Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Zaginę la 16-letnia Ania

Nie rozumiem, dlaczego tam nie ma kamer... ; / Tyle ludzi tam się bawi, a 0 bezpieczeństwa

Piszę poprawnie po polsku.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Zaginę la 16-letnia Ania

robciu ja sie zajmuje swoja rodzina..a teraz sobie odpoczywam i patrze jakie bzdury pier...e
w lozku dla twojej wiadomosci mam wszystko czego chce i potrzebuje..za to tobie chyba sperma uderzyla do mozgu..widac po postach ze ci brakuje i w lozku i w glowie..i na tym koncze odpisywanie tumanom

Jestem jaka jestem! Nie dbam o opinie ludzi mi Obcych.Milcze, kiedy cierpie. Zamykam drzwi, kiedy chce byc sama. Zawsze sie smieje. Marze o swiecie bez granic. Musze... ja nic nie musze.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Zaginę la 16-letnia Ania

do psychiatry kobieto , i to prędko ....
a z resztą hmmmmm , chyba już za późno bo i tak ciebie nie wyleczą ... he he he he he he he hehe ne heeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee




Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Zaginę la 16-letnia Ania

sorki,ze przeszkadzam ten wasz spor


ANIA SIĘ ODNALAZŁA -W TEJ CHWILI JEST NA POLICJI

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Zaginę la 16-letnia Ania

No i???Teraz manto na gołą dupe i szlaban do końca życia.Chociaż i tak gówniara dostała już nauczkę.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Zaginę la 16-letnia Ania

Czy jest cała i zdrowa ? wie ktoś coś ? a może ma problemy w domu ? najważniejsze że żyje ...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Zaginę la 16-letnia Ania

jest oki z nia?

Jestem jaka jestem! Nie dbam o opinie ludzi mi Obcych.Milcze, kiedy cierpie. Zamykam drzwi, kiedy chce byc sama. Zawsze sie smieje. Marze o swiecie bez granic. Musze... ja nic nie musze.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Zaginę la 16-letnia Ania

CHYBA JEST OK. NIC WIĘCEJ NARAZIE NIE WIEM

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org