niedziela, 19 maja 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Po raz drugi, XBox 360

Pisze drugi raz ten post. Dziwi mnie postawa administratora...
Niby forum mialo zmienic sie juz 6 lat temu, czy to ze wzgledu na to ze tak duzo osob tu wchodzi? Skoro juz usuneles czlowieku tamten temat(i zamiezasz takze usunąc ten, napisz mi na maila powod;])
Tyle jest tematow, ktorych jakos ciezko ci jest usunac, prawda?
np. "dobry elektryk do fizu" czy tez "gdzie skutecznie wyprac dywan" A przeciez moj temat dotyczyl tego samego co wszystkie powyzsze. Szukam usługi, a ze ogloszenia na tej stronie sa do dupy... to juz inna sprawa.

Wiec, co do tematu. Czy ktos orientuje sie gdzie moge dostac USŁUGĘ pt. "przerobienie konsoli"? Tak, aby przypadkiem ktos jej nie zniszczyl?:)
Oczywiscie, w miare przyzwoitej cenie.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Po raz drugi, XBox 360

na hali targowej...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Po raz drugi, XBox 360

Kto chcę płytkę główną pod Am2+ ?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Po raz drugi, XBox 360

Na hali targowej to jeszcze chyba dosyć świeży serwis i raczej ze średnią wiedzą. W Łomży ciężko raczej o takie usługi. Ja na twoim miejscu rozejrzałbym się w białym.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Po raz drugi, XBox 360

swiezy czyli co gorszy ??? dziwne podejcie

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Po raz drugi, XBox 360

Gościu na hali Targowej robi to od zawsze.Wcześniej na rynku stał i tez się w to bawił ,a tak w ogóle to nowe slimy trzepie które trzeba wiercić!!!! a to kolego mało osób potrafi w Polsce!!!Korzystałem sprawdziłem ,więc zastanów się jak coś o kimś piszesz 100% polecam!!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Po raz drugi, XBox 360


Autor: tyku , forum to nie Dział Ogłoszeń , jak jesteś taki ograniczony i ci to nie pasuje : " ze ogloszenia na tej stronie sa do dupy... to juz inna sprawa." , to daj PŁATNE ogłoszenie w innych mediach .
No , ale dzieciaka , który bawi się w gierki strzelanki , nie stać na 20 zł za ogłoszenie .
Ta " przyzwoita cena ", to pewnie 5 zł ?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Po raz drugi, XBox 360

Zezowate, nie rozumiem do czego dążysz tym swoim postem:)
Szukasz kolejnej osoby z ktora mozesz sie poklocic?:)
Koniec koncow, dzieci to szukaj gdzie indziej, bo sam niestety zachowujesz sie gorzej niz dziecko. Trzymaj sie dalej w swoim swiecie, pozdrawiam. Koniec tematu.

A co do glownego tematu, dzieki za informacje. Byc moze sprawdze w hali :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Po raz drugi, XBox 360


tyku , to na drugi raz zachowaj swoje głupie komentarze dla siebie , albo najpierw przeczytaj CAŁY TEMAT DOKŁADNIE , a póżniej pomyśl i komentuj .

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org