sobota, 11 maja 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
kryzys w lomzy na nieruchomosci

wedlug niepotwierdzonych informacji w Lomzy domy i mieszkania leca na leb na szyje,co sie dzieje ze nikt niekupuje?czyzby Lomza miala za wysokie ceny?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: kryzys w lomzy na nieruchomosci

ceny za wysokie i ja jak i wiele osób tylko mysli gdzie sie wyprowadzic z tej zasranej dziury.
zreszta widac ile domów i mieszkan ludzie sprzedaja i pisali ze łomża juz 13tys mieszkanców straciła według GUS roboty nie ma a jak jest to za smieszne pieniadze lokalni przedsebiorcy nie maja zadnych szans na walke z korporacjami które wchodza a galerie to juz wcale wykoncza starówke itd i wcale nie wiem po co ludzie tak sie staraja tam jakies marne butki trzymac jak tm jedyna rada to bar na barze to moze choc przeniosa centrum z yamy w nowe miejsce bo ta pseudo dyskoteka to tez ludziom sie nudzi.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: kryzys w lomzy na nieruchomosci

czekja zaraz sie odezwa ci co kupowali garaze za 40tys i beda mowic jacy oni bogaci sa tez niebawem uciekam z tego grajdolka

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: kryzys w lomzy na nieruchomosci

sprzedam garaż za 40 tysi !

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: kryzys w lomzy na nieruchomosci

sorry pomyłka , teraz to już drożej - 50 tysi

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: kryzys w lomzy na nieruchomosci

ponadto banki zaostrzyły kryteria kredytowe i mało kto w łomży ma zdolność kredytową... - więc jak ma kupować - za gotówkę?
- kto ma trochę odwagi ucieka z tego ,,ciechocinka - miasta emerytów,, jak najdalej i jak najszybciej

/ kilka lat temu sam mieszkałem w łomży, jeździłem kilkunastoletnim samochodem, 80 % wypłaty wydawałem na opłaty i raty za mieszkanie .... - teraz też mam kredyt ale:
- jeżdzę 3 letnim autem i wydaję około 65 % zarobków na życie i spłatę kredytu (KILKA razy wyższego niż tego w łomży ) i jakoś nie jest to dla mnie wielkim ciężarem - kredyt wziąłem na 15 lat - w łomży spłacałbym go przez 45 lat - o ile w ogóle bym go dostał

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: kryzys w lomzy na nieruchomosci

zezowate szczęście, sory ale za 50 tyś to jakiś pewnie wybrakowany ten garaż, ja swój ostatnio kupiłem na dwa samochody za 110 tyś. ma ogrzewanie podłogowe.
wpm, ty dziadu na stancji będziesz mieszkał czy mieszkała do osranej śmierci hehehe

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: kryzys w lomzy na nieruchomosci

http://otodom.pl/mieszkanie-nurzec-stacja-7445m2-4-pokoje-39000-pln-id12424126.html

niebawem w lomzy ceny jak w ofercie wyzej

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: kryzys w lomzy na nieruchomosci

no na lepszy mnie nie stać , wiem że są lepsze i droższe ,

a ten kupiłem miesiądz temu i patrz jaki zysk 10 000 zł w parę dni ,

BRAK NICKA chce kupić ,

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: kryzys w lomzy na nieruchomosci

no, tak, tak korporacje wykończą Starówkę - nie rozsmieszaj mnie

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: kryzys w lomzy na nieruchomosci

do autora postu:
o czym Ty piszesz, ze spadaja ceny nieruchomosci. wybierz sie do takiej perspektywy a przekonasz sie jaki jest popyt na mieszkania i o ile cena wzrosla od porzedniej inwestycji.
za duzo jest tu na forum pseudo spekulantow.
do reszty:
rozumiem sytuacje, ze zarobki w Lomzy ksztaltuja sie roznie. Kazdy chcialby zarabiac krocie ale przede wszystkim trzeba umiejetnie rozporzadzac domowym budzetem.

pozdrawiam i zycze milego dnia

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: kryzys w lomzy na nieruchomosci

nowe owszem trzymają ceny ale używane mieszkania i domy powoli spadają ceny i działki lekko tanieją także poco się odrazu błotem obrzucać

gitara gra

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: kryzys w lomzy na nieruchomosci

no jak na dzien dzisiejszy to nie widac spadku cen nieruchomosci w lomzy-przyklad -za kawalerke trzeba dac 120000zl do tego remont kuchni i lazienki bo pomimo ze mieszkanie ma 12 lat nie ma tam nawet jednej plytki glazury ani tarakoty wiec trzeba wydac z 15000zl akt notarialny 3000zl

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: kryzys w lomzy na nieruchomosci

niema sensu przeplacac lepiej w B-stoku kupic,a Lomzynscy biznesmeni juz niedlugo z pod siebie beda jedli.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: kryzys w lomzy na nieruchomosci

na tym forum są sami bezrobotni i dzieci z podstrwówki .pierdolo od rzeczty zeby poważnych ludzi wkurwić

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: kryzys w lomzy na nieruchomosci

kredyt umarł kryzys żyje kto nie płaci ten nie pije :)




Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: kryzys w lomzy na nieruchomosci

Och nie jest tak zle,podobno jachty staniały.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: kryzys w lomzy na nieruchomosci

oborę zawsze od 60 latka zeza można kupić. Alimenta przynajmniej dziecku da.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: kryzys w lomzy na nieruchomosci

Hagen pochwal sie co robisz i w ktorej czesci Polski..

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: kryzys w lomzy na nieruchomosci

i wlasnie tranzul przedstawil cala prawde cen bronia ludzie ktorzy na samej gorce pobrali kredyty i pokupowali sobie mieszkania a teraz jecza z bolu bo niedosc ze ceny pojda na pol to kredycik splacamy do 60 roku zycia wspolczuje wam z szczerego serca

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: kryzys w lomzy na nieruchomosci

w Lomzy nieruchomosci spadna o 70%poczekajmy jeszcze rok dwa,ja moge sie zalozyc o wszystko ze tak bedzie,dajmy naiwnym czas,niech poszaleja jeszcze troszke z cenami,ale co tu szalec z cenami jak i tak nikt niekupuje w tym miescie.Ja sledze nieruchomosci,takie jak domy mieszkania dzialki i od paru lat nic sie niesprzedalo jakies tam mieszkanko na kredyt tak ale pozatym lipa,a ceny sie trzymaja hehehe.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: kryzys w lomzy na nieruchomosci

wpm,o wszystko czyli o nic jak ty nawet mieszkania nie posiadasz.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: kryzys w lomzy na nieruchomosci

posiadam czy nieposiadam malo wazne,wiem jedno ze ceny sa z kosmosu wziete jak na Lomzynski rynek.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: kryzys w lomzy na nieruchomosci

Ja akurat w tym czasie gdy ceny szalały kipiłemM4 ,ale za gotówkę i nie na handel wiec nie biorę sobie do głowy co będzie dalej.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: kryzys w lomzy na nieruchomosci

widac twoj iloraz inteligencji jak nie bierzesz sobie do glowy ze przeplaciles za kawalek pomieszczenia do mieszkania

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: kryzys w lomzy na nieruchomosci

poczekjamy niech wies przestanie dostawac doplaty :D wtedy sie zacznie zgrzytanie zebow

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: kryzys w lomzy na nieruchomosci

Człowieku ,a nie pomyślałeś o tym ,że mogłem na nie zarobić w ciągu kilku miesięcy?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: kryzys w lomzy na nieruchomosci

ohhhh juz tak na pewno w dzien zarobiles

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: kryzys w lomzy na nieruchomosci

Żebyś mial jeszczę większą satysfakcję to powiem Ci, że mieszkanie to jest wyszykowane na ostatni guzik z klimatyzacją włącznie,a ja w nim nie mieszkam.Czasami znajomi przenocują ,albo ktoś z moich kontrahentów.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: kryzys w lomzy na nieruchomosci

fajnie

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: kryzys w lomzy na nieruchomosci

Też tak myślę-:)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: kryzys w lomzy na nieruchomosci

do malego,,,,,kontrahetow,,,,,,,hehehehe smiechu wartemto sa kontrahenci z pod sklepu z browarem w reku hehehehe.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: kryzys w lomzy na nieruchomosci

I tacy też gdzieś muszą spać-;)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: kryzys w lomzy na nieruchomosci

brak nicka, a skąd wiesz że przepłacił za to mieszkanie? jeśli to nowe mieszkanie to juz zyskał, bo powoli ale nowe mieszkania drożeją, jeśli z rynku wtórnego to mniej więcej w tych samych cenach, więc?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: kryzys w lomzy na nieruchomosci

Ojcze,to nowe było,ale mnie tam się to wiewa.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: kryzys w lomzy na nieruchomosci

juz dzis widzialem ze sa tansze mieszkania,z gliny lepia na Kazanskiej.Pozatym karton dokladaja na pusty leb hehehe.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: kryzys w lomzy na nieruchomosci

Ludzie to najlepiej za darmo by chcieli mieszkania,ziemię pod inwestycje,pracowników!










www.abantonino.blog.onet.pl -Szukasz pracy to zajrzyj tu warto!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: kryzys w lomzy na nieruchomosci

tak, a już szczególnie gdy jemu nie idzie a sąsiad nową brykę kupił i planuje wczasy na kanarach

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: kryzys w lomzy na nieruchomosci

wpm:
żał dupę ściska, kiedy się daje ogłoszenie typu: wynajmę skromne mieszkanie za opiekę. Zapewne nawet na czynsz nie masz. Chłopie, ekonomista z Ciebie żaden. Zapewne nigdy nie będziesz miał własnego mieszkania. Nawet, gdyby to mieszkanie było po 500 zł/1m2 to pewnie byś na nie nie miał. Zazdrościsz komuś, że ciężką pracą je nabył. Młodzi ludzie pracują, biorą kredyty i mają gdzie mieszkać. Nierzadko - luksusowo zresztą. Jak zauważasz, nie ma dla Ciebie pracy, mieszkania, perspektyw. No to na wieś, albo do Irlandii, na co czekasz ?


Pozdrawiam
Ile nie karmić faceta i tak cycka szuka.


Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: kryzys w lomzy na nieruchomosci

trudny temat aby byc obiektywnym. Jednak wydaję mnie się ,że ceny nieruchomości wnaszym mieście są dośc mocno przesadzone. Niby miasto biedne bo dużó na bezrobociu ale mimo to znaczna liczba mieszkańców dysponuje jednak zanczną gotówka ktora lokuje w zakupy działek budowalnychpod budowę domu czy tez kupowanie mieszkań. Owszem biora kredyty ale tylko po to aby przed urzędem skarbowym wytłumaczyć skąd maja kasę na tego typu inwestycje. Dopóki będzie taki pobyt to bedą takie ceny. Zasoby pinięzne którymi dysponuja mieszkańcy nie pochodzą z żrodeł lokalnych czyli zatrudnienia na miejscu ale są to w większości środki zarobione poza granicami kraju. Ponieważ na miejscu nie ma żadnej pracy znaczna cześc mieszkańców wyjeżdża do pracy za granicą i tam zdobywa środki które tu inwestuje. W tej sytuacji popyt będzie trwać i nie ma co liczyć na spadek cen na lokalnym rynku. Moga byc owszem chwilowe zastoje ale zawsze gdzieś te środki będą kumulowane po to aby potem je własnie tu na miejscu i na tego typu inwestycje wydać.

Santreo

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: kryzys w lomzy na nieruchomosci

ale to wszystko jest sztuczne,to znaczy co jest sztuczne to sie rozpadnie. Pamietaj Santreo.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: kryzys w lomzy na nieruchomosci

wpm: cytuję Twoją wypowiedź ........."ale to wszystko jest sztuczne,to znaczy co jest sztuczne to sie rozpadnie. Pamietaj Santreo.

Możesz nas oświecić jak to rozpadnięcie się odbędzie? Czy osoby, które teraz kupują mieszkania w Perspektywie, czy też u prywatnego developera po 3650 zł/1m2 za 3 lata sprzedadzą je po 1800 zł ? Oświeć nas bo ja w ogóle nie potrafię Ciebie zrozumieć. Czy sugerujesz, że z powodu braku pracy zacznie się masowa wyprzedaż mieszkań za pół darmo. Jak rozumiem po sprzedaży ludność pójdzie mieszkać "pod przysłowiowy most". Czy też ludzie będą sprzedawać mieszkanie po 1000 zł po to aby kupić jakieś mieszkanko z możliwoścą zatrudnienia w Wa-wie po 10 tysiaków za metr. Czekamy na wykład !


Pozdrawiam
Ile nie karmić faceta i tak cycka szuka.


Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: kryzys w lomzy na nieruchomosci

wpm, to baran który tylko beczeć potrafi , nic nie uzasadni

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: kryzys w lomzy na nieruchomosci

peter po pierwsze mieszkanie w Wawie kupisz już od 5tyś z kawałkiem za metr, te bajki o grubych tysiącach są stare jak świat. Oczywiście i drożej znajdziesz, ale nie musisz mieć apartamentu, bo porównujemy standardy z Łomży :)
Ceny w Łomży są mocno zawyżone i to się zmieni.. Cały problem ludzi polega na tym, że pokupywali taniej a teraz chcą się dorobić nie wiadomo ile, albo jeszcze zarabiać na rynku wtórnym. Teraz głupio się przyznać, że się przepłacało, albo ma się w tym biznes. Osobiście poczekam jeszcze z rok. Niech te "okazje" postoją kolejne 4 lata :) Parę lat temu wartość nieruchomości poszła ostro w górę i nasz rynek od razu chciał się na tym bogacić, szkoda tylko, że teraz udają, że wartość nie spada, niestety, ale w całym kraju ceny idą w dół i to gdzieniegdzie w okolicach 30%. Łomżę też to czeka, bo za chwilę ludzie nie będą mieli czym płacić. Kredyt można wziąć, bo łatwo jest się zobowiązać, ale gorzej kiedy się noga podwinie.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: kryzys w lomzy na nieruchomosci

miało być 3-4% oczywiście :P

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: kryzys w lomzy na nieruchomosci

Aktualnie najtańsza w Warszawie jest Białołęka, gdzie ceny zaczynają się powyżej 6000/m2 z kawałkiem za wtórny rynek , stany deweloperskie oscylują w granicach 7000 zł/m2 + kasa na własne wykończenie ,

uważam że sytuację trafnie ocenił santreo w ostatnim poście ,

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: kryzys w lomzy na nieruchomosci

niepisz glupot Daunie,mam na mysli zezola hehehe

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: kryzys w lomzy na nieruchomosci

zezowaty to nie wiem o jakiej Warszawie mowisz :) przejedz sie i popytaj ludzi, poprzegladaj oferty na miejscu, przejdz sie do biura nieruchomosci, poznasz ceny. Przez ostatni rok bardzo interesowalem sie tamtymi nieruchomosciami. A poza tym mozna taniej kupic cos na Zoliborzu :) internet to niejedyne zrodlo informacji w takiej branzy.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: kryzys w lomzy na nieruchomosci

to ja cie oswiece jak to bedzie wygladalo bo widze ze z mysleniem masz problemy ceny beda spadac gdyz mlodziez ktora wyjezdza za granice nie bedzie juz tu wracala jak ich rodzice ktorzy wyjechali w latach 80 z mysla ze tam zarobia i wroca postawia dom kupia samochod i beda zyc sobie spokojnie bo jakos to bedzie mlodzi ludzie widza co sie dzieje i ze nawet jak postawia sobie ladny dom nieuchronii ich to przed lomzynska bieda dlatego smiem twierdzic ze 70% nie bedzie chciala spojrzec nawet na ten grajdolek a co za tym idzie gdy nadejdzie czas ze rodzice zejda ztego swiata bedzie trzeba cos zrobic z domem czy tez mieszkaniem i tu zacznie sie zjazd cenowy jeden sprzeda po 3000 za metr drugi za 2800 trzeci za 2400 tylko po to by calkowicie zerwac z bieda i tak ludzie zaczna schodzic cen a ty dalej bedziesz tkwil w dziurze z mysla ze jestes panem i wladca bo placiles 3700 za metr i masz kredyt do emerytury

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: kryzys w lomzy na nieruchomosci

kto ma problemy z mysleniem? :P precyzuj

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: kryzys w lomzy na nieruchomosci

Jak bedzie to czas pokaze.12 lat temu mieszkanie 37 m2 znajomy kupil za 36000.Dzis jakby je chcial sprzedac za 110000 na nabywce pewnie by dlugo nie czekal.Nie jest to nowe budownictwo(blok z plyty).W roku 2000 malo kto przypuszal,ze ceny az tak pojda w gore.Takze medrkowanie czy ceny spadna troche czy znacznie czy tez sie zatrzymaja jest bez sensu.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: kryzys w lomzy na nieruchomosci

raczej nie jest tak źle:

http://allegro.pl/lomza-por-lagody-apartament-nowoczesny-design-i2158737083.html

podpowiem, że jest to mieszkanie jednego z forumowiczów :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: kryzys w lomzy na nieruchomosci

chyba znamy te sama osobe, ale bez szczegolow :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: kryzys w lomzy na nieruchomosci

i widac jak na dloni kto jest wlascicelem hale namiotowe czyli ludzie ktorzy spia na hajsie i nie wiedza co z nim juz robic to moga sobie sprzedawac to mieszkanie i 20 lat bo im nie zalezy tylko ile jest takich osob w lomzy??? 20% spoleczenstwa lomzynskiego zyje na bardzo wysokim poziomie reszta ledwo zipie i w tym jest problem

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: kryzys w lomzy na nieruchomosci

Pol miliona za mieszkanie!!!?Mam tylko nadzieje,ze gosciu z gratami sprzedaje to mieszkanie,bo jak nie to dlugo sobie poczeka na nabywce,zreszta itak bedzie dlugo czekal.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: kryzys w lomzy na nieruchomosci

wpm

czytając twoje posty z ostatnich dni gdzie ciągle piszesz jak to ci żle handel idzie w butiku , jak to najlepsze wg ciebie miejsce na handel to okolice Mazowieckiej , że galerie wszystko położą ,
bzdury które wypisujesz o rynku nieruchomości - " moim zdaniem mieszkanie 1500zlm2 dom 1000zlm2 to juz bebechy i taka cene mozna z bolem serca jeszcze zaplacic " ,
ile to ci płaci pracodawca - 5 zł/godz brutto , że z chęcią wzięłabyś ( lub wziął ) pracę niani za 500 zł/m. - drugim razem piszesz : " przyjme na stancje studentke w zamian za opieke nad dzieckiem." ,
innym razem proponujesz komuś biznes spółkę zoo z wkładem min. 100 000zł,
oferujesz sprzedaż hurtową złota !585 próba po 60-70 zł/g ,
jako marlborom@wp.pl , rolnik " prowadze gospodarstwo rolne na Mazurach chetnie przejme gospodarstwo nawet odplatnie,prosze o kontakt marlborom@wp.pl.”" ,

... odnoszę wrażenie, że to ty jesteś MATOŁEM ze skłonnościami do konfabulacji ,

RAZ podajesz się za KOBIETĘ , drugim razem CHŁOP , to się w końcu zdecyduj , ty TRZECIA PŁEĆ jesteś ?
czy wyznajesz zasadę , że potwór nie potwór , aby miał otwór ?

- ty mi loda , ja ci w du.pę !

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: kryzys w lomzy na nieruchomosci

P.A,


i tu Cię rozczaruję , właśnie jestem w trakcie kupowania mieszkania na Białołęce i jestem na bieżąco w temacie , znam ceny z autopsji ,
nie tylko z internetu !
np, dolicz 18-25 tys za miejsce garażowe , dolicz z 5 tys za piwnicę , dolicz za taras ...

chcesz to wierz, chcesz to nie , nie mam w tym żadnego interesu żeby Cię przekonywać

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: kryzys w lomzy na nieruchomosci

kilka dni temu " poszła " kawalerka , parter, M2 pokój z aneksem kuchennym na Polowej za .....

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: kryzys w lomzy na nieruchomosci

ale tutaj nikt nie musi nikomu nic udowadniac.. Interesowalem sie nieruchomosciami, mieszkalem obok tego 2lata i orientowalem sie mocno.. Tak przy okazji Bialoleka kiedy otworza juz most skoczy do gory :) takze dobry, ostatni, moment wybrales.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: kryzys w lomzy na nieruchomosci

P.A. , nie mam nic wspólnego z handlem nieruchomościami zawodowo , ale jakoś tak się ostatnio złożyło życie , że w ostatnim czasie to sprzedawałem mieszkanie w Trójmieście , sprzedaję aktualnie w Łomży a kupuję w Warszawie , więc śledzę te tematy na bieżąco ,

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: kryzys w lomzy na nieruchomosci

kochani nie liczcie na to ,że ceny w Łomży spadną. Moga się wachać ale zawsze będa na tym poziomie. Mozna czekac ale ile czasu , całezycie czekać?

Jeszcze raz Wam mówie w Łomzy ludziska mają w pyte kasy która pakuja w tego typu inwestycje. Pobyt przekracza wielokrotnie podaż. Ludziska stadami uganiaja sie za mozłiwościa kupienia kawałka ziemi pod budowę. Nie liczcie na spadek cen .

Santreo

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: kryzys w lomzy na nieruchomosci

PS :

sam mieszkam " nie w bloku" i wiem , że jakbym chciał to sprzedać to swojego nie wezmę , a dom dosyć duży . Ja mam czas poczekam , najlepsza inwestycja to nieruchomości , raz lepiej raz gorzej ale ceny się trzymają ,

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: kryzys w lomzy na nieruchomosci

na Białołęce mają niby budować II -gą ARKADIĘ , a Modlińską ma pójść linia tramwajowa , zobaczymy ...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: kryzys w lomzy na nieruchomosci

nieruchomosc sama w sobie chyba nie, ale ziemia to podobno najlepsza inwestycja, duzo osob mi to powtarzalo i sie na tym dorobilo. Oczywiscie przed wzrostem cen.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: kryzys w lomzy na nieruchomosci

Nie ma co pit...lic . Ceny nieruchomości w Łomzy spadły i spadna jeszcze . Na 4 lomża można kupic m-4 za 180 000. Jeszcze niedawno trzeba było dac 210 000. Ogłoszeń jest dużo więc komu zależy spuszcza z ceny .

Widac też te same ogłoszenia po kilka miesięcy więc chyba podaz przewyższa popyt stąd i autor wątku ma rację że ceny spadaja

Niestety w Łomzy mieszkańców coraz mniej a starsi wymierają a mieszkań coraz więcej . Sprzedaż nowych mieszkań to 90 % kredyty . Łatwo brac ale spłac trzeba 30 lat
charakterystyczne jest to że nowe bloki są zamieszkane w 2/3 reszta czeka na najemców tzn frajerów z odstępnym 1000zł

Na marginesie to podziwiam brak myślenia ludzi którzy decydują się przeplacac za "nowe " bloki kiedy sa one budowane w skandaliczny sposób . Sa tak blisko siebie że jeden drugiemu zaglada w okno. Na całej kazańskiej i sybiraków nie ma ani jednego przedszkola ani szkoły . Tymczasem za cene m-3 w nowym kupisz M-5 w starym w ładnym otoczeniu np księcia janusza czy Jantar gdzie jest infrastruktura i mnóstwo zieleni . Wiele osób ulega mitom że nowe tzn nie z wielkiej płyty tymczasem wystarczy obejrze nowy blok aby się przekona że nowe budowane sa równiez z wielkiej płyty

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: kryzys w lomzy na nieruchomosci

do peter.

to ze ludzie placa teraz takie ceny to jest smieszne,pozatym ile kosztuje wybudowanie takiego mieszkania m2?napewno nie wiecej jak 800-1000zl brutto a zadaja 3650zlm2 sadzisz ze to jest zdrowe,narazie jest jako taki popyt na mieszkania,sa jeszcze chetni.Ale jezeli kryzys sie poglebi i ludzie zaczna oczy otwierac kto i ile ich w bambuko nabil to bedzie placz i zgrzytanie zebow,ze poprzeplacali o 2000tys za 1m2.dlaczego mieszkania byly 10 lat temu po 1600zl za m2 a teraz sa 3650 zlm2 ale przeciesz nic sie niezmienilo,zarobki sa takie same jak 10 lat temu,nic niezdrozalo,materialy budowlanwe nawet potanialy sa tansze jak wczesniej,sam sie zastanow dlaczego tak sie dzieje.Poprostu jest pare ludzi takich co nabijaja ceny i robia wszystkich,moze nie robia,uwazaja wszystkich za durni w tym miescie.Lomza to jest prowincja i mieszkania lub domy powinni byc o 70%tansze.Poczytaj o nieruchomosciach w Europie jak maja sie ceny w malych miastach obojetnie jakim kraju,oczywiscie w duzym miescie jest nawet 2000tys euro m2 ale juz w malym miescie jak Lomza do 70tys mieszkancow takie same mieszkanie lub dom kosztuje max 500euro1m2 sprawdz to i sie wypowiedz na tym forum.Czy nadal sadzisz ze ceny sa ok,w Lomzy tylko Biedronki,Lidle,i jakies komiczne cenra handlowe pomysl na takie male miasto,tu niechodzi o prace dla ludzi,oni chca wyciagnac tylko kase od ludzi,a jesc cos trzeba,wiec jaki moral z tego plynie,duze koncerny chca rozlozyc caly handel,nie tylko w Lomzy ale w calej Polsce i tak sie stanie,nigdzie na swiecie niema tego ze w tak malym miescie jest tyle dyskontow z zywnoscia,to jest zaglada rynku miejscowego,to jest specjalnie robione ze strony duzych firm zeby Polski drobny handel na lopaty rozlozyc,a jesli juz to uczynia to oni beda ceny dyktowac i prawa w tym kraju.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: kryzys w lomzy na nieruchomosci

wpm

a u ciebie obojniaku butik już splajtował ?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: kryzys w lomzy na nieruchomosci



ZEZOWATE SZCZESCIE


Baran to ty jestes piszesz tu takies bzdury ze glowa boli,podajesz dziwne maile to raz zuzia@wp.pl to inne itd,mowisz ze kupujesz garaze po 40 tys zl to mieszkania w Bialolece,to ze alimentow nieplacisz itd,zastanow sie kim ty jestes?
raz piszesz ze jestes Niemcem raz ze Polakiem to sie wreszcie zastanow kim ty naprawde jestes,ja mam wrazenie ze jestes poprostu kmieciem z browarem w reku,siedzisz tu i jestes na zapomodze i dlatego takie bzdury piszesz.Wiec daj se na luz i idz w kolejke po zapomoge i niesiedz tu i niewypisuj bzdur.Daunie zyciowy!!!!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: kryzys w lomzy na nieruchomosci

wpm

DUPKU , oskarżenia łatwo rzucać ,

GDZIE pisałem , że kupiłem garaż za 40 tysi ?
gdzie podawałem swój email ?
że nie płace alimentów ?
że jestem Niemcem ?

podaj może jakiś link MATOLE !

oj, nie wyszła ci BARANIE prowokacja !

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: kryzys w lomzy na nieruchomosci

jak to zezowate juz nie pamietasz o swoim garazu za 40 tys????

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: kryzys w lomzy na nieruchomosci

BRAK NICKA

podaj link i nie pie...l głupot,

to Ty próbowałeś mi to wmówić , te 40 tysi , nie pamiętasz mam przytoczyć twój post ?

teraz się odgryzasz , nie ładnie tak kłamać !

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: kryzys w lomzy na nieruchomosci

zezowate szczescie

poczytaj swoje posty debilu,sadze ze masz pamiec malego dziecka,czy mam wszystkie twoje posty ci napisac? i co zes w nich pisal,wiec daj se na luz,i dalej te swoje glupoty tu pisz.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: kryzys w lomzy na nieruchomosci

wpm

obojniaku, przytocz choć jeden post w związku z zarzutami powyżej ,

pies jak nie ma czym srać , to sra głąbami !

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: kryzys w lomzy na nieruchomosci

wpm

brak ci argumentów ?

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org