niedziela, 26 maja 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Zaginęła torba!

Wczoraj(10.02.12r.) zaginęła średniej wielkości czarna torba z pomarańczowymi wstawkami, w autobusie, relacji Warszawa- Łomża o godzinie 20.30. Torba została włożona do luku bagażowego w Warszawie, po przyjeździe na dworzec PKS w Łomży torby nie było. Uczciwego znalazcę proszę o kontakt: 503113280.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Zaginęła torba!

Pytaj na forum Wyszkowa lub Ostrowi Mazowieckiej bo to pewnie tam ktoś omyłkowo wziął :)
A może i nie omyłkowo??



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Zaginęła torba!

Może myszy ?



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Zaginęła torba!

Ja miałam taką sytuację jak ze Słupska wracałam. Ale walizka się znalazła. Ktoś po ciemku pomyslił i w Gdańsku wziął jako swoją:) Dzwoń do PKSu może się znajdzie. A została jakaś inna walizka zamiast twojej?

___________________________________________________________

Nie ma miłości, są ciężarówki ;)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Zaginęła torba!

w ostrowi to czesto sie zdarza;)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Zaginęła torba!

Właśnie tak, jeśli przez pomyłkę ktoś ja wziął to na pewno odezwie sie do PKS ale trzeba brac pod uwagę też to że ten ktoś niestety nie pomylił się.







Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Zaginęła torba!

Może to nowy sposób na kradzież bilet przecież nie wiele kosztuje.







Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Zaginęła torba!

ale i ciuchy jeszcze mniej.



Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org