sobota, 18 maja 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
konto w banku

W jakim banku najlepiej założyć konto?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: konto w banku

do którego najbliżej masz



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: konto w banku

PKO BP na Niemcewicza mają parking haha bo z buta nie lubię chodzić i wybrałem ten.
Chociaż jeśli nie masz działalności to kolejki długie, Panie które siedzą przy kasach trochę zalatują komuną



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: konto w banku

bierz mbank lub alior

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: konto w banku

ING

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: konto w banku

Boś Bank

Pozdrawiam:
Grey

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: konto w banku

Bylem w Millenium,jestem w ING i to jest to.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: konto w banku

Jak masz facebooka to możesz wybrać na tamtejszej porównywarce kont:

http://www.facebook.com/systempartnerski?sk=app_258161054220887

Ja polecam dbNET:

http://futura.systempartnerski.pl/dbnet/index.html

Masz darmowe bankomaty na całym świecie. Konto jest darmowe... Pojawia się tylko opłata za kartę, ale ją można anulować jakąkolwiek transakcją płatniczą lub wypłatą z bankomatu. Dodatkowo mamy oddział w Łomży, a jak założysz konto przez link powyżej to masz gwarantowany prezent w postaci darmowego internetu z Play:)

Spoko jest też mBank, ale tu mamy ograniczoną ilość bankomatów i jest opłata 2zł za kartę, którą możemy anulować robiąc transakcje płatnicze na minimum 100zł:

http://futura.systempartnerski.pl/mbank/ekonto.html

Tak jak w przypadku dbNET - zakładając konto przez internet dostajesz darmowy internet. Niestety nie ma oddziałów mBanku w Łomży:/

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: konto w banku

Ja osobiście polecam DeutscheBank, ewentualnie Alior lub MBank :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: konto w banku

mBank:) Oby tylko nie PKO.

Sprzedam akwarium, sprzęt akw.
https://picasaweb.google.com/OmiyuO/NaSprzedazAkwarystyka
Oraz rzeczy dla kobiet, dzieciaczków:
https://picasaweb.google.com/OmiyuO/12Sierpnia2013

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: konto w banku

prawie żaden z banków które wymieniliście nie ma tak dobrej ofert jak Alior Bank.

PS: Faktów Nie Oszukasz, Prędzej W Nie Uwierzysz.


Dla Faktów od Faktów Kamil Durczok

?)@.)%.!(*(.?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: konto w banku

Alior

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: konto w banku

http://www.ideabank.pl/ to chyba jedyny całkowicie bez opłat. W zestawie jest karta.

mbank pobiera 2zł za karte jak się nią nie płaci

deutsche bank konto internetowe jest za darmo, ale pobiera 5zł jeśli nie użyje się choć raz w miesiącu karty. Zaleta to oczywiście fizyczna placówka obok PKS.

alior też pobiera za kartę i chyba nie da się tej opłaty ominąć.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: konto w banku

Inteligo! Inteligo! Inteligo!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: konto w banku

No właśnie,a co sądzicie o Deutsche bank?Ile wynoszą tam opłaty miesięczne za utrzymywanie konta?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: konto w banku

W inteligo nic nie placisz jesli miesiecznie zrobisz zakupy swoją karta bankomatowa za 99zl, wtedy wszystko za free, przelewy miedzy bankami, wyplaty z bankomatow itd

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: konto w banku

Jeśli chcesz zadeklarować przelewanie wynagrodzenia na to konto, to najlepszy będzie BGŻ - jako jedyne z kont przyniesie ci zysk (nieduży, ale zawsze) - nawet przy potrąceniu pieniędzy za uzytkowanie karty (i wyplaty ze wszystkich bankomatów w Polsce).

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: konto w banku

Nie bierz mBank i nie polecam mam tam konto i za każdym razem jak się zaloguje to tylko informacje o zmianie regulaminu banku i opłatach lub przerwach technicznych już weszło w życie powiedzenie że w mBanku miesiąc bez zmian regulaminu to miesiącem straconym i ludzie nie wiedzą za co płacą i na czym stoją ,a po drugie nie ma w tej Łomży żadnej placówki tego banku więc tym bardziej nic nie można załatwić ani kasy przelać .

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: konto w banku

ja ma w deutsche bank i mi sie podoba. za nic nie płace tylko raz w miesiącu musze zapłacić kartą w sklepie bo inaczej odciągną 5zł he ale to nie problem raz w miesiącu płacić gdzieś kartą. polecam!

pozdrawiam:)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: konto w banku

bezpieczna kasa oszczednosci lecha grobelnego. :-)))
mlodsi moga sprawdzic przez wyszukiwarke.
______________________________________

... & vice versa!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: konto w banku

Inteligo. Opłata 0,99zł za mc za prowadzenie konta, 0,99zł za przelew na inny rachunek, szybkie księgowanie. Nigdy nie miałam problemów i dlatego polecam

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: konto w banku

ING może i OK.Ale obsługa u nas w Łomży nie OK.Panie nie bardzo wiedzą co mówią a potem wychodza problemy.Mnie osobiście kazano jechać do Białego po wypłate gotówki.Szok.BPH-też nie polecam.Sama nad tym myślę GDZIE.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: konto w banku

kruku ing ok. Ja odbierałem 40koła z bankomatu , max wypłata 4koła , namachałem się trochę ale ściana dała , ale to buło dwa lata temu , dalej jestem u nich i wszystko oko , fakt że nowe gwiazdy czasami muszą dzwonić sie upewnić do centrali ale tak to jest bardzo OK.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: konto w banku

Alior Bank. Max wyplata 15 kola (o ile dobrze pamietam). Zero oplat przy pobraniu.

...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: konto w banku

Jak wyżej - polecam Deutsche Bank, Alior lub Polbank.
Dwie pierwsze oferty już były wcześniej opisane. Co do Polbanku to konto bez opłat jeśli masz na nim saldo powyżej 1000 zł (jeśli poniżej to 6 zł opłaty), karta bez opłat jeśli miesięcznie zrobisz min. 5 operacji kartą. Dużym plusem Polbanku są atrakcyjne lokaty, oddział w Łomży, brak kolejek i wpłatomat na miejscu.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: konto w banku

W deutsche banku jest najlepsze konto w obecnej chwili. Darmowe bankomaty, opłata za kartę 5zł, którą można anulować jedną wypłatą z bankomatu lub jakąkolwiek płatnością, przelewy za free i oddział w Łomży (nie placówka). Dodatkowo zakładając konto przez internet masz darmowy internet z Playa;)

Alior jest spoko jeżeli spełnisz odpowiednie warunki - inaczej konto kosztuje 9zł (pierwszy rok gratis;)

mBank jest b. dobry, ale w porównaniu z deutsche nie ma tylu bankomatów i nie ma nawet placówki w Łomży.

ING??? 7-9zł opłata za kartę jeżeli z niej nie korzystamy:/

Warte uwagi są też konta w WBK. Tam karta 3zł kosztuje jeżeli z niej nie korzystamy.

Więcej kont polecam sprawdzić tutaj:

http://www.facebook.com/systempartnerski?sk=app_258161054220887

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: konto w banku

Autor: Omania (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 11-01-12 19:36

No właśnie,a co sądzicie o Deutsche bank?Ile wynoszą tam opłaty miesięczne za utrzymywanie konta?

Kiedyś się do mnie natrętnie wbijali za trzecim razem już nie wytrzymałem i powiedziałem że u nich nigdy w życiu nie będę trzymał kasy ze względu na samą nazwę.
I ta piękna Pani brunetka powiedziała mi że przez nazwę mają problemy z pozyskaniem klienta :-))



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: konto w banku

I pewnie trzymasz pieniądze w banku z polską nazwą, który wcale polski nie jest;)

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org