wtorek, 07 maja 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
SYLWEK 2005

CO BYSCIE POLECILI NA SYLWKA, GDZIE SIE MOZNA FAJNIE ZABAWIC. CZEKAM NA PROPOZYCJE

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: SYLWEK 2005

pPodobno niezła impreza szykuje sie w Hotelu Bias w Wyszkowie, nawet wyjazd z Łomzy autokarem. Nie znam niestety numeru telefonu.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: SYLWEK 2005

ja ze znojomymi około 30 osob planujemy wynajac jakoas sale ale z tego co wiem jest juz pozno i wiekszosc jest zarezerwowana !! znacie moze jakies miejsce gdzie jest wolna wieksza sala ktora mozna niedrogo wynajac ??/

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: SYLWEK 2005

Podaję bliższe informacje dot. imrezki w Wyszkowie: (cenzura) Reklama leci w Radio Nadzieja.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: SYLWEK 2005

Moze w tym nowym lokalu co sie z prawj strony na 4lomza reklamuje (dawny Załom)?

...a na drzewach zamiast liści będą wisieć komuniści...


Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: SYLWEK 2005

słyszałem, że Jolka K. coś tam wyprawia w górach. Mają być ogórki i żytnia. Do tańca jakiś miejscowy hip hop = ich troje, czy czworo -- jakoś tak. Tanio - 46.500 od pary. W fakturze VAT za imprezkę - gwarancja ułaskawienia - jakby co...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: SYLWEK 2005

hahahahah
dobre peter hahahaha

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org