środa, 22 maja 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
etat w wojsku

witam,
ostatnio był w pewnej miejscowosci nabór do jednostki wojskowej do szeregowych... no i dostałem etat, wzieli mój nr. tel i powiedzieli zebymsie juz w żadnej innej jednostce sie juz nie starał, tylko ze to troche moze potrwac... no i mam pytanie moze sie ktos orientuje ile???

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: etat w wojsku

Do konca naboru

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: etat w wojsku

dostales zaswiadczenie o tym ze ten etat jest dla ciebie ?
zlozyles wszystkie wymagane dokumenty do wku ?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: etat w wojsku

i napisz mi w ktorej jednostce moze wiecej bede wiedzial ....

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: etat w wojsku

nie nie dostalem zadnegego zaswiadczwenia tylko ze zdalem ten egzaamin z w-f a chodzi o orzysz

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: etat w wojsku

Teraz wszyscy idą do wojska ,a robić nie ma komu.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: etat w wojsku

z tego co wiem powinienes dostac zaswiadczenie ze jest dla ciebie etat i cala procedure prowadzi wku natomiast sam kontrakt podpisujesz w danej jednostce wojskowej ... a co ci szkodzi jechac do innej jednostki wojskowej skoro jest nabor ? masz zaswiadczenie o zdanym w-f w innej jednostce juz nie zdajesz tylko przedstawiasz zaswiadczenie kto pierwszy ten lepszy ... w bailymstoku goldapii gizycku jest teraz nabor ... u nas na jednostce od razu dowiaduja sie od kiedy i jaki etat maja ... mozesz czekac i sie nie doczekac a rownie dobrze mozesz dostac telefon ze jest napewno etat dla ciebie cala procedura trwa okolo 2 tygodni a pozniej powinienes dostac do podpisania kontrakt na pelnienie sluzby terminowej np od 1 stycznia

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: etat w wojsku

on mi powiedzial jeszcze ze jakies tam papiery do warszawy musza wyslac i potem oni z tej warszawy im odeślą i on wtedy do mnie zadzwonino i chyba da te zaswiadczenie

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: etat w wojsku

E NIC Z TEGO MUSISZ MIEĆ WCZEŚNIEJSZE DOŚWIADCZENIE W JAKIEJŚ ARMII



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: etat w wojsku

a badania lekarskie,a orzeczenie psychologiczne

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: etat w wojsku

_maly_ jak nie ma komu robić ? zacznijmy od tego, że nie ma co robić. Szukam tej roboty i szukam ... Garb już mi rośnie od tego szukania... A do wojska też ide, za 3 lata... jak wyrok mi się zatrze... Młode, głupie... teraz cierpieć trza.



"19. Ludzie, którzy nie są przekonani o swej niepowtarzalności zginą."

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: etat w wojsku

to nie jest tak ... jednostka nic nie wysyla do warszawy tym wszystkim zajmuje sie wku nawet wku powinno cie poinformowac ze twoj kontrakt czeka na podpisanie w jednostce tak ze nie wiem cos mi sie to wydaje pokretne i to bardzo
powinienes dostac zaswiadczenie zawiesc je do wku i wku prowadzi cala sprawe az do podpisania kontraktu ....

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: etat w wojsku

no to juz nie wiem co mam z tym zrobic czy poczekac czy jechac do tej jednostki i zapytac...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: etat w wojsku

Kto pyta nie błądzi!


http://londonay.com/LM4949

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: etat w wojsku

pojechac ustaniesz na bramie i do kogo pojdziesz ? od tego masz wku w lomzy idziesz i oni powinni tobie pomoc ...od tego oni sa ... idz do wku maja numery telefonow zadzwonia sie dowiedza ... a tam pojedziesz a wojskowy "beton" ciezko jest przebic ... ja bym ci radzil wku ...

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org