środa, 22 maja 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Łomża-miastem bezpiecznym czy nie?

Co się dzieje w naszym mieście?!
Porwania, kradzieże, napady... kiedy Łomża zaczęła przypominać Warszawską Pragę? Dlaczego służby miejskie czy państwowe nic z tym nie robią? Nasze podatki się marnują i to widać gołym okiem... stopa podatkowa idzie w górę, a my nie mamy z tego nic, nawet spokoju na ulicach. Można wyjść z domu i już nigdy nie wrócić (przykład Łukasza o którym słuch zaginął, krążą plotki ale sprawa ucichła, dlaczego nikt nie szuka sprawców? Przecież minął już miesiąc!!!)... Służby miejskie zamiast pilnować porządku w mieście wlepiają mandaty za złe parkowanie, dzielnicowi nie kontrolują swoich rewirów jak kiedyś.
Czy żeby móc wyjść z domu po zmierzchu trzeba załatwić sobie bodyguard'a?
Łomża jest pięknym miastem ale zaczynam się obawiać co będzie się z nią działo w niedalekiej przyszłości...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Łomża-miastem bezpiecznym czy nie?

teraz to strach dziecko puscic do przedszkola bo niewiadomo kogo po drodze spotka

Jestem Polakiem więc mam obowiązki polskie
" Wnuk gestapowca z wnukiem UBowca krzyczą faszysta na wnuka AKowca"
"Tyle, tylko tyle i aż tyle" A. Macierewicz

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Łomża-miastem bezpiecznym czy nie?

Zgodzę się z Tobą, a nie sposób być w dzisiejszych czasach non stop przy dziecku kiedy oboje rodziców musi pracować, bo jedna wypłata to za mało żeby utrzymać nawet 3 osobową rodzinę, a już nie mowa gdzie dzieci jest 2 czy 3...
Nie każdy jest skazany na sukces po rodzicach i ma firmę albo nazwisko.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Łomża-miastem bezpiecznym czy nie?

Lomza to jedna wielka dziura dlatego o niej tak glosno, i co po niektorym odwala !! Lomzyki za duzo filmow ogladaja

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Łomża-miastem bezpiecznym czy nie?

Szkoda,że ludzie zaczęli się cofać w rozwoju, wchodzić na drzewa i zachowywać się jak ludzie pierwotni - pałą w łeb i po sprawie.

"love0066" jesteś z Łomży? Gdybyś szanował/a swoje miasto to nie było by ono dziurą po której boją się chodzić nawet sami Łomżyniacy...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Łomża-miastem bezpiecznym czy nie?

She-devil wiesz jak jest różnica pomiędzy policjantem z wawy a z Łomży. Ten z wawy podchodzi do obywatela z dystansem a dla czego bo nie wie z kim ma do czynienia a w Łomży wystarczy ze poda sie nazwisko i wszystkie przewinienia są natychmiast wybaczane.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Łomża-miastem bezpiecznym czy nie?

Andy C - czy ty aby jesteś policjantem z Warszawy? Pytam, bo zastanawia mnie skąd takie domysły.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Łomża-miastem bezpiecznym czy nie?

"Andy C" Faktycznie tak jest... ale dlaczego w tak małym mieście skoro ludzie się znają, bo nie ma co ukrywać ale w Łomży wszyscy wszystkich znają jeśli nie osobiście to ze słyszenia, to wyrządzają sobie taką krzywdę?
Chłopak którego pobili parę lat temu bo szluga nie miał?
Potem gdzieś koło osiedla przy Skłodowskiej kogoś przy garażach załatwili.
W tym roku ile między sobą się ciągali albo pozabijali...
Choiński? Z zemsty bo melinę chciał zlikwidować? Chciał, żeby wnuki były bezpieczne...
A ten chłopak - Łukasz, o którym teraz tak ucichło? Przecież nie rozpłynął się w powietrzu.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Łomża-miastem bezpiecznym czy nie?

Dlaczego wszystkich ogarnia znieczulica? Czy naprawdę kiedy ktoś znika z ulicy to reszta świata tego nie widzi?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Łomża-miastem bezpiecznym czy nie?

She-devil dziwisz się jak komuś się dzieje krzywda to wszyscy odwracają głowę zero reakcji nawet nie zadzwonią po policje bo to jest brzydkie tzw. orm-owanie i to jest beeeeeeee ale jak za ściana maż bije żonę to przykładają szklankę żeby lepiej słyszeć co u sąsiada się dzieje żeby na drugi dzień mieć o czym plotkować z sąsiadko czy z sąsiadem. Po prostu taka mentalność Polaka .

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Łomża-miastem bezpiecznym czy nie?

Dali znam policjantów ich podejście jak jesteś Policjantko to ja chętnie z Tobą podyskutuję ?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Łomża-miastem bezpiecznym czy nie?

Ludzie nie widza tych, ktorzy znikaja. Zobacza to dopiero gdy sami znikna i nikt nie bedzie chcial na to spojrzec. Ktos was przeklnie za pomoc drugiemu czlowiekowi.? Trzeba sobie pomagac! Bynajmniej od tej pory gdy wiecej zla sie dzieje.

...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Łomża-miastem bezpiecznym czy nie?

A czego wy się spodziewacie, jak połowa "młodych" z łomżyńskiej patrolówki to niedawni koledzy dresów z południowych osiedli ? Już byłem raz świadkiem sytuacji gdy 30m od radiowozu katowali chłopaka do chwili, aż karetka go zabrała. Oczywisćie "władza" niczego nie widziała, zajscie wręcz nie miało miejsca, pochłonięta "legitymowaniem" grupki łysoli, co bardziej wyglądało na towarzyskie pogaduchy.
Pozniej wielkie oburzenia gdy coraz większa rzesza ludzi podpisuje się pod hasłem Je*ać Policję! - nie koniecznie ludzi małoletnich o szemranej reputacji.

Wstyd !



"19. Ludzie, którzy nie są przekonani o swej niepowtarzalności zginą."

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Łomża-miastem bezpiecznym czy nie?

Frozen69 było zmobilizować " czarnych" panów z prewencji do działania a nie przyglądać się sytuacji nie reagując. Wstyd !

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Łomża-miastem bezpiecznym czy nie?

Andy C mysle ze nie chcialbys dostac w pier...i widziec jak inni odwracaja glowe wiec mi nie mow o mentalnosci Polakow tylko daj przyklad ze nalezysz do tej lepszej czesci spoleczenstwa jak np "torro" :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Łomża-miastem bezpiecznym czy nie?

Panstwa i jego funkcjonariuszy nie zmienimy ale mozemy przeciez pokazac ze jestesmy narodem i powiedziec dosc przemocy i temu co sie dzieje w Polsce w Łomży... a moze nasze dzieci kiedys beda rządzić panstwem wiec nasze zachowania teraz beda dawaly im przyklad.
Czy ty Andy C pomyslales kiedys zeby zalozyc nauczycielowi smietnik na glowe albo chodzic po lawkach w czasie lekcji? Nasze i wczesniejsze pokolenia mialy szacunek do ludzi, likwidowani byli tylko ci "niewygodni" (dla Pa...),czego tez nie popieram. A to co teraz sie dzieje wsrod mlodziezy jest przez nas tolerowane bo my tez robilismy wybryki, ale porownaj czy takie, czy dochodzilo do ekscesow w tym stopniu? I dlatego oni pozwalaja sobie na wiecej bo czuja sie bezkarni. Nie mozna dac klapsa dziecku bo strach ze cie zamkna za kratkami ale jak dorsoly dzieciak (mlodziezowka) wchodzi do szkoly z bronia bo w dziecinstwie nie znal kary to wychodzi bez konsekwencji.

Tylko tolerowac takie zachowania i czekac Jednaczewiaka.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Łomża-miastem bezpiecznym czy nie?

She-devil fajnie się z Tobą gadało ale czemu mnie zmuszasz do osobistych refleksji? Nie rozumiem tego! Przecież jestem dla Ciebie wirtualną osoba?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Łomża-miastem bezpiecznym czy nie?

I wlasnie w tym tkwi sila, ze jesli sklonie do tego jedna osobe jest nadzieja ze znajde nastepna ktora podejdzie do tematu w ten sposob... na tym polega moj post.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Łomża-miastem bezpiecznym czy nie?

Właśnie do tego m.in. prowadzi polityka tolerancji. Andy... uwierz mi, gdybym mógł, to bym coś zrobił... Miałem miejsce w pierwszym rzędzie, rzekłbym w loży dla vip`ów... mianowicie to mnie katowali. Kilka dni pozniej funkcjonariusze z kamienną miną stwierdzili patrząc mi w oczy, że niczego nie widzieli.
Odwrócili głowy i odjechali nim zdjęło mnie pogotowie z ulicy. Ale dosyć szczegółów...



"19. Ludzie, którzy nie są przekonani o swej niepowtarzalności zginą."

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Łomża-miastem bezpiecznym czy nie?

Frozen69 właśnie gdzie byli Twoi tak zwani znajomi i przyjaciele?
Do cholery jasnej ludzie dopominacie się o swoje prawa!!!!! Wiem ze ciężko wygrać to walkę byle kto dostaje się do policji i oni myślą tak jak politycy że jak nałoży mundur to jakby chronił ich immunitet poselski . Ich obowiązkiem jest służyć obywatelowi.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Łomża-miastem bezpiecznym czy nie?

I to jest to .
Sami sobie jesteśmy winni, znieczulica i olewactwo.Zamiast pomóc komuś czy zaalarmować służby, odwracamy głowę bo lepiej nic nie widzieć i narzekać.
Sam nie jestem bez winy, ale czas to zmienić.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Łomża-miastem bezpiecznym czy nie?

Belfer mówi prawdę!
londonay.com/LM4949

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Łomża-miastem bezpiecznym czy nie?

Zostali w domu, akurat od nich wracałem tego felernego wieczoru ;)



"19. Ludzie, którzy nie są przekonani o swej niepowtarzalności zginą."

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Łomża-miastem bezpiecznym czy nie?

Widzisz Andy C, jednak są ludzie w Łomży którzy nie dostali zastrzyku tolerancji na zło :)
Frozen69, Belfer im będzie nas więcej tym lepiej, nie chce się bać swojego miasta.

Szkoda tylko, że ludzie rozumieją dopiero wtedy gdy spotka ich coś nieprzyjemnego, Andy C obudź się! Może jeszcze się nie oglądasz za sobą wchodząc do domu, ale uwierz żadna przyjemność mieć świadomość, że możesz nie zdarzyć zamknąć za sobą drzwi.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Łomża-miastem bezpiecznym czy nie?

She-devil Andy C więcej widział i doświadczył od Ciebie .

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Łomża-miastem bezpiecznym czy nie?

nie znasz mnie wiec sie nie wypowiadaj na ten temat...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Łomża-miastem bezpiecznym czy nie?

A ja w swoim mieście czuję się bezpiecznie :):)
Możę dla tego że się w nim urodziłem i wychowałem a nie tylko przyjechałem :):):)



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Łomża-miastem bezpiecznym czy nie?

Postawmy się!! Dlaczego to my mamy bać się bandytów ?? Ja mam się bać wyjść na ulicę? Mam bać się o brata , siostrę, dziewczynę, znajomych tylko dlatego że wychodzą z domu? Ooo nie!Niech przestępcy się boją, bądźmy dla nich bezwzględni. Niestety w policji pracują zwykli ludzie- jedni są dobrzy inni są źli jeszcze inni są nieasertywni... Ci asertywni niestety nie pracują w policji. Z drugiej strony widzieliśmy co się działo 11 listopada... pseudopatrioci atakują policję a Ta boi się zareagować w taki sposób by jeden z drugim do końca swoich dni nie pomyślał o podniesieniu ręki na kogokolwiek!
POWTARZAM!!! NIE BÓJMY SIĘ TO NIE MY JESTEŚMY BANDYTAMI, NASZYM STRACHEM ROBIMY MIEJSCE ICH POCZUCIU BEZKARNOŚCI !!!

Las to nie wysypisko śmieci

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Łomża-miastem bezpiecznym czy nie?

przeraża mnie to co dzieje się w Łomży ale to jest nasza wina wina rodziców tego jak wychowują dzieci wina tych śmiesznych posłów i złego wyboru prezydenta i ich nie dotrzymanych obietnic polak żyje w ciągłej wierze że będzie lepiej a jest gorzej strach w Łomży już nawet mieszkać na wsi było by bezpieczniej jak w mieście
czy waszym zdaniem się mylę

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Łomża-miastem bezpiecznym czy nie?

She-devil a co Cie tak zabolało że napisałaś!!!!!!!! She-devil

nie znasz mnie wiec sie nie wypowiadaj na ten temat...

Poczytaj swoje posty skierowane do mojej osoby?


Autor: She-devil (87.119.11.---)
Data: 29-11-11 19:33

nie znasz mnie wiec sie nie wypowiadaj na ten temat...


Czy ty Andy C pomyslales kiedys zeby zalozyc nauczycielowi smietnik na glowe albo chodzic po lawkach w czasie lekcji? Nasze i wczesniejsze pokolenia mialy szacunek do ludzi, likwidowani byli tylko ci "niewygodni


"Andy C" Faktycznie tak jest... ale dlaczego w tak małym mieście skoro ludzie się znają, bo nie ma co ukrywać ale w Łomży wszyscy wszystkich znają jeśli nie osobiście to ze słyszenia, to wyrządzają sobie taką krzywdę?
Chłopak którego pobili parę lat temu bo szluga nie miał?
Potem gdzieś koło osiedla przy Skłodowskiej kogoś przy garażach załatwili.
W tym roku ile między sobą się ciągali albo pozabijali...
Choiński? Z zemsty bo melinę chciał zlikwidować? Chciał, żeby wnuki były bezpieczne...
A ten chłopak - Łukasz, o którym teraz tak ucichło? Przecież nie rozpłynął się w powietrzu.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Łomża-miastem bezpiecznym czy nie?

Marudo,mimo ze tak jak ty urodzilam sie i tu sie wychowalam boje sie ulic Łomży po bilansie ostatniego roku.

Andy C- doswiadczylam na wlsnej skorze wiele(nie musze ci sie zwierzac, wiem swoje i tyle), widzialam jeszcze wiecej, a chcialabym zmienic to wszystko dla swoich dzieci, i wszystkich dzieci, zeby nie musialy doswiadczac tego co my, zebysmy my w przyszlosci nie mieli z nimi takich problemow, nie wiem ile mozesz miec lat, ale sadzac po znieczulicy jaka masz w sobie nie wiesz o co probuje wywalczyc tym postem. Nie zamierezam tu na nikogo wsiadac i szykanowac konkretnych osob, bo nie o to chodzi.

Boli to co widze, i kiedy mam swiadomosc ze unikanie problemu jest jedynym rozwiazaniem szlag mnie trafia.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Łomża-miastem bezpiecznym czy nie?

She-devil Krytyka jest potrzebna i budująca ale nieuzasadniona czasem bywa drażniąca.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Łomża-miastem bezpiecznym czy nie?

Dlatego krytukuje co sie dzieje na naszych ulicach, krytykuje ludzi ktorzy klada na to... wiadomo o co chodzi.

Jestem kobieta jestem w tym gorszym polozeniu i wiele innych pan powie to samo co ja, chociaz z tego co widac mezczyzni tez juz nie moga czuc sie bezpieczni...
Nie zamierzam pokazywac palcem kto sie tym nie przejmuje, kto mowi a nic nie robi, nie w tym rzecz...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Łomża-miastem bezpiecznym czy nie?

She-devil swoim postem nic nie zmienisz . Obawiasz się o własne bezpieczeństwo a czemu nie powiesz komuś ze swojego otoczenia że obawiasz się o własne bezpieczeństwo? Porozmawiaj z kimś bliskim o tym.
'sadzac po znieczulicy jaka masz w sobie' dobrze to określiłaś właśnie tego uczą w szkółkach policyjnych podchodź z dystansem do człowieka nie angażuj się w sprawę emocjonalnie.
Mnie denerwuje to że pijany 3333333 dzwoni na posterunek i pyta się kto tej chwili ma służbę czy mogę sobie pozwolić jeździć po pijanemu.
Mam prawo wypowiedzieć się na temat mentalności Polaka a dla czego jak brat został potracony przez samochód to policja stalą nie daleko nie wiem czy go puścili bo to był znajomek minęło trochę latek a nie ustalili sprawcy wypadku a sąsiad pijany mówi że wie kto potracił mego brata bezczelny gnój jeszcze mówi to bezpośrednio jemu nie rozumiem tego chce kasy ?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Łomża-miastem bezpiecznym czy nie?

"Tak to bywa, że syf łatwiej omijać niż sprzątać"



"19. Ludzie, którzy nie są przekonani o swej niepowtarzalności zginą."

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Łomża-miastem bezpiecznym czy nie?

To są owoce blisko 20 letniej pracy organizatorów życia społecznego Kościoła na Ziemi Łomżyńskiej od blisko 20 lat suwerennie i po " nowemu " formowanego przez Łomżyńskich pasterzy.

Kościół na ziemi Łomżyńskiej nie odsuną się od Boga do którego wraca myślami. To od Kościoła - od Ludu Bożego odsunęli się jego pasterze stając się dla Chrystusa ( Kościoła ) starotestamentalnymi arcykapłanami niwecząc tym samym pracę apostolską tych którzy na ziemi łomżyńskiej byli autentycznie apostołami wiernymi nauce Ewangelii Jezusa a tym samym Jemu samemu.

http://www.wspolczesna.pl/apps/pbcs.dll/article?AID=/20111130/REG20/624633468&template=artpicture§ioncat=artpicture

Tak się Łomżyńscy Kapłani teraz powołują na Jana Pawła II szczycąc się jego osobistą znajomością. Daję Państwu bodziec do Publicznej do refleksji nad naszymi "pasterzami - pastuchami łomżyńskimi"

Szanowni Państwo Łomżanie


Kiedy Jan Paweł II przyjechał do Łomży pytać o szóste przykazanie to na zamkniętym spotkaniu z miejscowym klerem przypominał nawracał zawracał ich od tego ku czemu się skłaniali wzywał ich do służby dla ludzi którym powiedział " Bogu dziękujcie Ducha nie gaście" mając na uwadze że zostają w dobrych duszpasterskich rękach sprawnych liderów - pomocników społecznych w służbie ludziom na sposób Ludzki i Boski.

Miejscowy kler uśmiechał się do surowo przyzywającego go do pracy duszpasterskiej papieża poklaskał po wiwatował zrobił sobie pamiątkowe zdjęcie po czym pożegnał papieża rodaka mając za przeproszeniem w dupie Jego pouczenia i owczarnię ( społeczeństwo na ziemi Łomżyńskiej ).

Papież przysłał jeszcze do nas Biskupa Stanisława Stefanka specjalistę od stosunków rodzinnych podrzuconego do Łomży jak koło ratunkowe które się niestety nie sprawdziło.

Kapłani cudzołożyli z ojcem wszelkiego kłamstwa współżyjąc ze złem jego fałszywości i płodząc owoce jej zła stali się ojcami duchownymi złodziejskiego kościoła żyjącego pozorami po katolicku w " Kanibalskiej " Komunii podporządkowanej wzrostowi arcykapłańskich świątynnych interesów budowanych nad naszymi głowami za przysłowiowe 30 srebrników.

A teraz papież który ich opierdalał i wzywał do autentycznej posługi duszpasterskiej stał się dla nich kolejnym narzędziem zysków w złotym relikwiarzu ich " kanibalskiego " świątynnego interesu.

http://www.wspolczesna.pl/apps/pbcs.dll/article?AID=/20111130/REG20/624633468&template=artpicture§ioncat=artpicture



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Łomża-miastem bezpiecznym czy nie?

http://www.wspolczesna.pl/apps/pbcs.dll/article?AID=/20111130/REG20/624633468&template=artpicture§ioncat=artpicture



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Łomża-miastem bezpiecznym czy nie?

Kapłani cudzołożyli z ojcem wszelkiego kłamstwa współżyjąc ze złem jego fałszywości i płodząc owoce jej zła stali się ojcami duchownymi złodziejskiego kościoła żyjącego pozorami po katolicku w " Kanibalskiej " Komunii podporządkowanej wzrostowi arcykapłańskich świątynnych interesów budowanych nad naszymi głowami za przysłowiowe 30 srebrników.


http://www.wspolczesna.pl/apps/pbcs.dll/article?AID=/20111130/REG20/624633468&template=artpicture§ioncat=artpicture


A teraz papież który ich opierdalał i wzywał do autentycznej posługi duszpasterskiej stał się dla nich kolejnym narzędziem zysków w złotym relikwiarzu ich " kanibalskiego " świątynnego interesu.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Łomża-miastem bezpiecznym czy nie?

Andy C wspolczuje z powodu brata. ALe to jest wlasnie to, ze jesli my nie zmusimy do dzialania otoczenia, otoczenie nie pomoze nam... jeden zechce rekompensaty a drugi zechce pomoc z czystego serca. Wydaje mi sie ze bys sie nie odwrocil, gdyby komus cos sie dzialo. Chce takich osob znalezc jak najwiecej...
Wiem ze ludzi mozna zmienic i wiem ze potrafimy sie jednoczyc, ale po co czekac ostatecznej sytuacji skoro mozna im zapobiegac juz teraz.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Łomża-miastem bezpiecznym czy nie?

pochodzę z dużego miasta (nie Białego ) i morderstwa były na porządku dziennym .czytało się popołudniówkę to w prawie każdej była wzmianka o strasznym pobiciu lub morderstwie!. W epoce takiego przesyłu informacji jak dziś to wielce bulwersuje! .myślę , że Łomża to BARDZO spokojne miasto

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Łomża-miastem bezpiecznym czy nie?

w odniesieniu jak wyże i jak wcześniej - dużo wcześniej !
Szanowny panie podpisujący się na tym forum " filytek "

Ma Pan rację - niestety.
To prawda ale nie aktualna.

Ponad to nie porównujmy się do gorszych równajmy do najlepszych !



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Łomża-miastem bezpiecznym czy nie?

wysłalem dziecko do przedszkola poszedl z termosem wrocil bez takie to bezpieczne miasto. a dodam ze 3 lata dopiero w styczniu skonczy

Jestem Polakiem więc mam obowiązki polskie
" Wnuk gestapowca z wnukiem UBowca krzyczą faszysta na wnuka AKowca"
"Tyle, tylko tyle i aż tyle" A. Macierewicz

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Łomża-miastem bezpiecznym czy nie?

filytek a coz to sie stalo ze z wielkiego miasta uciekl pan do takiej dziury zwana Łomżą.?

...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Łomża-miastem bezpiecznym czy nie?

She-devil nie odwracam wzroku jak się dzieje ludzka krzywda ale denerwuje mnie to że jak dostaje wpieprz pod kamerami tzw. monitoringiem i ja muszę udowodnić ustalić sprawców pobicia. Nie wiem po co tyle jest wydawanych jest pieniędzy na tzw. poprawę bezpieczeństwa jak te kamery nie działają.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Łomża-miastem bezpiecznym czy nie?

W odniesieniu jak wyżej.

Mój samochód został okradziony pod kamerami jednej z knajp w Łomży.
Policja pomimo moich próśb nie zabezpieczyła nagrań.
Właściciel knajpy nawet mnie nie przeprosił i nawet nie przekazał tych nagrań dla policji pomimo tego że przy barze widziałem wyraźnie obraz mojego samochodu na parkingu w monitorze i nagrywarkę która z nim współpracowała w tym czasie. Traf że stojąc przy barze widziałem w tym monitorze jak zło dziej wybija szybę i plądruje schowek - wybiegłem z knajpy goniąc go po ulicy ale zabrakło kilka sekund. Może to i dobrze że go nie dognałem dopiero później doszło do mnie że bandzior mógł mi wsadzić kosę pod żebra załatwiając świadka na Amen.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Łomża-miastem bezpiecznym czy nie?

Oto film.
Akcja podobna do łomżyńskich akcji suczek i psów* jak w znanej książce i filmie pod tym samym tytułem " Folwark zwierzęcy "

http://www.youtube.com/watch?v=cDAfiI6hVXQ&feature=related


* Psy w opowiadaniu " Folwark zwierzęcy " były siłą trzymająca w totalitarnych ryzach społeczeństwo zarządzane przez świńskich liderów a raczej przez liderów którymi były wypasione na społecznej krwawicy zdradzieckie świnie



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Łomża-miastem bezpiecznym czy nie?

adamosxx TRZEBA BYĆ DEBILEM ABY 3 LETNIE DZIECKO SAME DO PRZEDSZKOLA PUSZCZAĆ . W POLSCE JEST TO NAWET KARALNE , A INNYCH KRAJACH JAK BYŚ TO ZROBIŁ TO BY CI NAWET ODEBRALI TE DZIECKO . O CZYM TY KU..... PISZESZ O JAKIM BEZPIECZEŃSTWIE JAK SAM NIE MASZ POJĘCIA JAK ZAPEWNIĆ JE SWOJEMU DZIECKU . ŻAL MI CIE

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Łomża-miastem bezpiecznym czy nie?

3 lata to dopiero w styczniu skonczy, odsyłam do gimnazjum na lekcje czytania ze zrozumieniem:)

Jestem Polakiem więc mam obowiązki polskie
" Wnuk gestapowca z wnukiem UBowca krzyczą faszysta na wnuka AKowca"
"Tyle, tylko tyle i aż tyle" A. Macierewicz

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Łomża-miastem bezpiecznym czy nie?

debil jak nic po hu..... ty piszesz brednie poczytaj co ty piszesz i sam zrozum bo toku twego rozumowania NIKT NIE ROZUMIE , NO CHYBA ŻE TWÓJ SYN AL TO TEŻ ZE WZGLEDU NA SZACUNEK CHYBA

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Łomża-miastem bezpiecznym czy nie?

madremu wystarcza dwa slowa a glupiemu to i poematu mało.

Jestem Polakiem więc mam obowiązki polskie
" Wnuk gestapowca z wnukiem UBowca krzyczą faszysta na wnuka AKowca"
"Tyle, tylko tyle i aż tyle" A. Macierewicz

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Łomża-miastem bezpiecznym czy nie?

Niezbyt bezpieczne!

http://londonay.com/LM4949

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org