niedziela, 05 maja 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
szycie sukienki - Krawcowa

Poszukuję dobrej krawcowej która uszyję sukienkę dla świadkowej nie drogo i dobrze.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: szycie sukienki - Krawcowa

no nie wiem czy znajdziesz? teraz to rarytas a do partaczki ? -szkoda kasy i nerwow

nawet jeśli będziemy krzyczeć, głupiec nic nie zrozumie
Katon

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: szycie sukienki - Krawcowa

ja ci moge polecic dobra krawcowa która dobrze zna sie na swojej pracy a koszt uszycia sukienki to 80zł tylko że ta krawcowa jest z kolna.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: szycie sukienki - Krawcowa

jest dobra krawcowa na małachowskiego koło domu kultury właśnie szyję u niej sukienkę na wesele

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: szycie sukienki - Krawcowa

Jak możesz to podaj namiary na krawcową z kolna:)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: szycie sukienki - Krawcowa

W łomży jest na Wojska Polskiego krawcowa

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: szycie sukienki - Krawcowa

Tak tylko mimochodem rzuce, ze nie trzeba daleko szukac, trzeba tylko umiec szukac...
Jest w Lomzy krawcowa, chociaz w tym przypadku to za malo - to jest krolowa krawcowych :D
Nie raz i nie dwa zdazalo sie ze do poprawki przynosily robote ,, krawcowe,, ktore niestety nie podolaly wyzwaniu.
Uszyje wszystko, ma sprzet i umiejetnosci. Widzialem kreacje, ktore powstaly ,, ze zdjecia,, bo gdzies zobaczone i sie podobalo.
Z pod jej reki wychodzily i wychodza suknie slubne, kreacje dla swiadkowej, obszywa rozmaite bale, studniowki, wesela.
Nawet markowe jeansy mi przerobila w pasie, ze sladu ingerencji nie widac - nowe nity na kieszeniach wstawione. Mojej zonie uszyla kreacje na wesele biorac jedynie wymiary, bez zadnych przymiarek w miedzyczasie :D w dniu odbioru lezala jak ulal.
Od dalszych komentarzy sie powstrzymam, gdyz nie korzystalem z uslug innych zakladow wiec porownania nie mam. Nie korzystalem, gdyz nigdy sie nie zawiodlem ...
Gdzie ja znajdziecie ... szukajcie, nie bede jej uprzykrzal zycia i tak ma grafik napiety, ze zeby cos uszyc trzeba czekac w kolejeczce... zeby nie bylo zaklad jest zarejstrowany

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: szycie sukienki - Krawcowa

radeusz- bez przymiarki to możesz uszyć tylko worek na kartofle

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: szycie sukienki - Krawcowa

Też znam dobra krawcowa ale do niej są kolejki i tania nie jest.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: szycie sukienki - Krawcowa

tak jak mówiłam ona bierze 80zł i naprawdę zna się na swojej pracy. Zaraz jak znajde jej do niej telefon to ci podam.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: szycie sukienki - Krawcowa

507395856

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: szycie sukienki - Krawcowa

Konstytucji 2A dobra krawcowa

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: szycie sukienki - Krawcowa

W Piątnicy za starym mostem po lewej stronie super krawcowa

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org