poniedziałek, 20 maja 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Prośba o udział w sondach internetowych

Mam zamiar napisać pracę na Wiedzę o społeczeństwie właśnie na ten ciekawy temat. Chodzi o stosunek społeczeństwa to obiektu badań. Jeśłi macie chwilę czasu to zagłosujcie:


http://a9736e.mojasonda.pl

http://d4bc3a.mojasonda.pl

http://ab5681.mojasonda.pl

http://79ee1e.mojasonda.pl

http://c4b819.mojasonda.pl

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Prośba o udział w sondach internetowych

kamilszam ksenofobie szerzysz wypisz sobie na czole WHITE POWER a na tyłku krzyż celtycki:)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Prośba o udział w sondach internetowych

A ty wymaluj sobie na czole kozojebczą flagę.
Gdzie tu imbecylu masz ksenofobię? Po prostu są to pytania o stusunek do obiektu badań. Wyraź swoją pozytywną opinię i jak takich idiotów jak ty będzie więcej to będzie to widoczne w wynikach sondy.

Chcę dostac dobrą ocenę dlatego chcę zrobić rzetelny wywiad. Jak napiszę to ci dam poczytać (o ile umiesz).

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Prośba o udział w sondach internetowych

Dostaniesz prędzej strzała w mordę od Czeczena:)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Prośba o udział w sondach internetowych

http://www.youtube.com/watch?v=O6VeNad5uZ8




Jeśli obrabiasz mi dupę , to nie zapomnij mnie w nią i pocałować :)




Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Prośba o udział w sondach internetowych

Kolega wybielony ACE woli to

http://www.youtube.com/watch?v=oB19d2Q-hiw&feature=related


http://www.youtube.com/watch?v=Dmszxm_QlKA

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Prośba o udział w sondach internetowych

http://www.youtube.com/watch?v=Sln0GQqOw2E

TEGO GÓWNA ACE NIE WYBIELI :)




Jeśli obrabiasz mi dupę , to nie zapomnij mnie w nią i pocałować :)




Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Prośba o udział w sondach internetowych

No ciekawe w jednej celi z obojętnie jakiej z obcokrajowcem czy by krzyczał swoje hasełka wątpię. Jak on mówi "obiektu" by był obiektem pżadania kolegów z celi:)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Prośba o udział w sondach internetowych

Wybory zbliżają się wielkimi krokami :)

Wszelkiego rodzaju motłoch, odsunięty od władzy przez świadomy swojej Polskości mądry Naród , znowu zaczyna wykrzykiwać te swoje chore z nienawiści hasełka :):)




Jeśli obrabiasz mi dupę , to nie zapomnij mnie w nią i pocałować :)




Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Prośba o udział w sondach internetowych

No tak trzeba znaleźć kozła ofiarnego. My nie to oni winni sytuacji w kraju :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Prośba o udział w sondach internetowych

Ale wy zioniecie nienawiścią do Polaków. Skoro piszecie o białych "wybieleni ACE" to chyba jesteście świadomi, że o was można powiedzieć "poczernieni gównem". Szkoda, że na 4lomża nie można liczyć na merytoryczną dyskusję.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Prośba o udział w sondach internetowych

Z hołotą się nie dyskutuje !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!




Jeśli obrabiasz mi dupę , to nie zapomnij mnie w nią i pocałować :)




Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Prośba o udział w sondach internetowych

Wybory zbliżają się wielkimi krokami :)

Wszelkiego rodzaju motłoch, odsunięty od władzy przez świadomy swojej Polskości mądry Naród , znowu zaczyna wykrzykiwać te swoje chore z nienawiści hasełka :):)




Jeśli obrabiasz mi dupę , to nie zapomnij mnie w nią i pocałować :)




Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Prośba o udział w sondach internetowych

ktoś-coś - masz rację - hołotę tolerastów trzeba tępić a nie z nią dyskutować.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Prośba o udział w sondach internetowych

Protagoras no nie masz co dyskutować. Jak mam rozmawiać z tumanem co nie zna pojęć nienawiść na tle rasowym. Jesteś tuman skąd wiesz że wśród przodków nie masz Żyda czy Ukraińca. A może czystej krwi jesteś Aryjczyk;)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Prośba o udział w sondach internetowych

Pozostałość po dziadku z Wermachtu :):)
A może bojownik gen. Własowa też ich sporo było w Polsce:):)
I nie żałowali sobie przyjemności :):)




Jeśli obrabiasz mi dupę , to nie zapomnij mnie w nią i pocałować :)




Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Prośba o udział w sondach internetowych

7angelfree - masz coś do Żydów lub Ukraińców? Jak widzisz sam masz jakieś uprzedzenia. A tumanem jesteś dlatego, że nie jesteś tego świadom. Ja jeste świadom tego, że każda rasa ma swoje cechy - jedni są pracowici, inni leniwi, jedni spokojni, inni agresywni.
Poza tym - co mi tu wyskakujesz z jakąś nienawiścią jak jakiś tuman? Pisałem o tolerastach a nie o Żydach czy Ukraińcach. Wszędzie widzisz wrogów, wszędzie doszukujesz się potwierdzenia swojej lewackiej myśli postępowej.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Prośba o udział w sondach internetowych

Wybory zbliżają się wielkimi krokami :)

Wszelkiego rodzaju motłoch, odsunięty od władzy przez świadomy swojej Polskości mądry Naród , znowu zaczyna wykrzykiwać te swoje chore z nienawiści hasełka :):)




Jeśli obrabiasz mi dupę , to nie zapomnij mnie w nią i pocałować :)




Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Prośba o udział w sondach internetowych

Protagoras gównem to sobie mordę wymaluj . A najlepiej swastykę na czole nałóż biały kaptur w wawie postaw kolejny krzyż . Wykuj na pamięć 10 przekazań

1. Miłość do ludzi dobrych i złych z wyjątkiem wrogów wiary.
2. Miłować Boga nad życie / Bóg jest moją siłą.
3. Nie szczycić się zwycięstwem.
4. Nie przyjmować znaków bestii na ciało i dusze.
5. Żyć dla Boga i tylko dla Boga.
6. Przestrzegać przykazań Bożych.
7. Jeden dobry uczynek dziennie dla zbawienia duszy.
8. Odwaga, Honor, jeden z ważnych celów.
9. Nie brać rad ze świata duchów (spirytyzm).
10. Nie należy postępować wbrew woli Boga.

zostaniesz członkiem KKK

biała rasa czarna rasa jedna jest taka druga taka typowe dla tumanów.

"Ja jeste świadom tego, że każda rasa ma swoje cechy - jedni są pracowici, inni leniwi, jedni spokojni, inni agresywni."

Jedni gorsi drudzy lepsi Goebbels jest z ciebie zadowolony .



Tumanie kogo nazywasz lewakiem.

Wbij do łba że przed Bogiem wszyscy jesteśmy równi.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Prośba o udział w sondach internetowych

Imbecylu (chyba lubisz być obrażany skoro wyzywasz innych) - ty jesteś lewusem. Ludzie nie są równi. Jak mi nie wierzysz jedź do Malmo i spróbuj tam głosić swoje tezy - Muzułmańce w 30 sekund ci wytłumaczą, że się mylisz.

Nie znoszę takich tępaków - potrafisz tylko wyzywać ludzi przez net. Sam zaczynasz gówniarską wyzywankę bulwersujesz się , że ktoś ciebie od gówna wyzwie.

Badania nad ilorazem inteligencji mówią jasno - czarni mają niższe IQ od białych o ok 10 pkt a biali mają niższe od żółtych. Niestety to politpoprawność sprawiła, że o tym się nie mówi. Nie ma też tu miejsca kulturowa głupota - badano też czarnych żyjących w białych rodzinach.
Lewusy na ten argument potrafią tylko wybełkotać "daj linka, daj linka" - sam se znajdź, chyba aż tak tępy nie jesteś.

Jeszcze dodaj sobie do tych twoich przykazań jedenaste: "Nie ma boga prócz allaha a mahomet jest jego prorokiem".

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Prośba o udział w sondach internetowych

Protagoras prawa rączkę unieś do góry . szczekasz jak Goebbels ekranu nie opluj :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Prośba o udział w sondach internetowych

Protagoras :)

Pozdrów kolesi polaczków :)

http://www.youtube.com/watch?v=ftjPQNzvl1c&feature=related




Jeśli obrabiasz mi dupę , to nie zapomnij mnie w nią i pocałować :)




Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Prośba o udział w sondach internetowych

Żenujący jesteś 7angelfree - bardziej niz ktoś-coś.
Z takimi debilami nie da się rozmawiać. Potraficie tylko obrażać ludzi. Co za młotki. A ten debil jeszcze od polaczków wyzywa swoich rodaków - a sam żeś kim? Murzynem? Takie ścierwa właśnie robią opinię porządnym Polakom za granicą. Jakim cudem żeście na zmywak nie pojechali? Pewnie z zasiłków żyjecie. Nie zaglądam więcej do tego tematu, bo smutno się robi, że w Łomży tacy popaprańcy mieszkają.
Jesteście największymi wrogami Polski. Nie Agresywne Pasożyty, nie Ruscy, nie Niemcy - właśnie tacy drobni cwaniaczkowie, złodziejaszki, tzw pożyteczni idioci którzy srają we własne gniazdo, stawiający sobie za cel wbić nóż w plecy rodakowi, cieszący się najbardziej z tego, że sąsiadowi zdechła krowa są największym problemem Polski.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Prośba o udział w sondach internetowych

Protagoras tumanie więcej polskiej krwi mam niż ty. Żal mam do dziadka że nie został w UK z armią Andersa . Bo tacy jak ty robili wywózki na sybir.

Won do Deutschlandu szparagi zbierać.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Prośba o udział w sondach internetowych

,,Jesteście największymi wrogami Polski." A jest jakikolwiek powód,aby być jej sprzymierzeńcem?

,,Może przesadzam,ale stwierdzenie MIAŁ RĘCE,JAK DUŻE BUŁKI brzmi zbyt głupio"

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Prośba o udział w sondach internetowych

Jest wykopać faszystowskie świnie świnie z Polski.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Prośba o udział w sondach internetowych

Bez faszystów Polska by zginęła.Ten chory kraj żyje faszyzmem.

,,Może przesadzam,ale stwierdzenie MIAŁ RĘCE,JAK DUŻE BUŁKI brzmi zbyt głupio"

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Prośba o udział w sondach internetowych

W której części Polski jest najwięcej mniejszości narodowych? Na pewno nie u kaczora na Kaszubach tam tylko można się pochwalić dziadkiem z WEHRMACHTU .

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Prośba o udział w sondach internetowych

W dobrej wierze kliknąłem w Twoje sondy, ale już na trzeciej odpuściłem. Są debilne, podejrzewam, niestety, że podobnie jak ich autor.
Sonda pierwsza sugeruje, że Czeczeni otrzymują SPECJALNE zasiłki i inną pomoc od Państwa, więc odpowiadającym narzuca się odpowiedź, że nie powinni ich otrzymywać, powinni wziąć się do pracy. Tymczasem pomoc socjalna, jaką otrzymują, jest taka sama, jaka przysługuje Polakom. Zabrakło trzeciej odpowiedzi, że powinni podlegać TAKIM SAMYM prawom jak Polacy.
Sonda druga... No widzisz, ja dobrze poznałem jedną rodzinę czeczeńską. Ona pracuje, on pracuje, dzieci uczą się w polskiej szkole, z tego co wiem, nie przysparzają nikomu kłopotów. Czy mogę jednak powiedzieć, że POZNAŁEM CZECZEŃCÓW? Tzn. wszystkich? Nie! Podobnie jak Ty, może i poznałeś kilku obiboków, nie przeczę przecież, że tacy są. Ale czy poznałeś CZECZEŃCÓW? Nie! Poznałeś KILKU Czeczenców...
W trzeciej sondzie w zakamuflowany sposób obrażasz tych ludzi. Sądzisz, że jesteś taki cwany, a tymczasem jedynie udowodniłeś, że brak Tobie elementarnej kultury, bo nawet jeśli przeciw komuś walczysz, występujesz, to poziom, w jaki to czynisz, świadczy o Tobie. Udowodniłeś jedynie, że Twoi rodzice Cię nie wychowali.

Proponuję więc inną sondę:

a) Czy warto zajmować się sondami kamilszam?
b) Nie warto, bo to manipulacja?
c) Ich autor jest chamem?

-----------------------------------------------------------
Hańba więc klechom, wszystkim oszczercom,
co lud tumanią i z niego drwią

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Prośba o udział w sondach internetowych

Zależy,które mniejszości narodowe masz na myśli.

,,Może przesadzam,ale stwierdzenie MIAŁ RĘCE,JAK DUŻE BUŁKI brzmi zbyt głupio"

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Prośba o udział w sondach internetowych

Sumo/malaha: ot co!
Nie rozumiem nienawiści do całych narodów,skoro poznało się tylko kilku ich przedstawicieli.

,,Może przesadzam,ale stwierdzenie MIAŁ RĘCE,JAK DUŻE BUŁKI brzmi zbyt głupio"

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Prośba o udział w sondach internetowych

Sumo/malaha - mylisz się - Czeczeni dostaja o wiele więcej niż Polacy. Dostają od 600 do 1200 zł na osobę!!!! Podczas gdy ogromna większośc Polaków nie dostaje ani grosza.
Prawie wszyscy Czeczeni żyją z zasiłków - prawie wszyscy Polacy żyją z własnej pracy. - Widzisz różnicę? A jeśli Polak jest na zasiłku dostaje tylko 340 zł max. Mało kto dostaje 340 zl. Zauważ, że dodatkowo Czeczeni maja ogromne ilości dzieci - zgarniaja po kilka tys zł miesięcznie. Nie pisz zatem,. że dostaja tyle co Polacy, bo to kłamstwo.

Piszesz, ze poznałeś rodzinę i że znasz Czeczenów. Żeby ich poznać musisz poznac co najmniej kilkunastu FACETÓW (bo to z facetami sa problemy) i to w ICH środowisku.
Pojedynczy Czeczen jest grzeczny - Muzułmanie umieja manipulować głupimi ludźmi (zobacz jak bajerują kobiety). Dopiero jak czja się pewnie to pokazuja swoją twarz. Wiesz co to jest TAQIJA?
Poznałes rodzinę - pewnie jeden facet, jedna lub dwie żony i mnóstwo dzieci - dzieci zazwyczaj są sodkie (nawet Hitler był słodkim bobaskiem). Kobiety czeczeńskie są leniwe, roszczeniowe, ale niezwykle uległe wobec mężczyzn. Poza tym Czeczen jest niezwykle miły jak robisz coś dla niego - i niezwykle agresywny jak to on ma zrobić coś dla ciebie - stąd miałeś wrażenie, że wszyscy Czeczeni są przesympatyczni.

Jazda do roboty je..ne nieroby


Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org