niedziela, 02 czerwca 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Straż gminna w Łomży-opinie

Moglibyście się wypowiedzieć na temat straży miejskiej w Łomży?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Straż gminna w Łomży-opinie

Może i byśmy mogli...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Straż gminna w Łomży-opinie

po co sie pchaja na droge skoro tyle jest do zrobienia na chodnikach....niech ktos powie czy zna na pamiec nr tel strazy miejskiej????
albo z czym wam sie kojaży??
czy z porzadkiem i zaufaniem w miescie???
sami sobie odpowiedzcie.pozdrawiam

spokoloko@

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Straż gminna w Łomży-opinie

Może i robią coś przydatnego, ale ja widzę ich jedynie ścigających ludzi z psami, mimo że obok na ławce siedzi grupka plujących i śmiecących petami naokoło ziomali (pan z psem bez smyczy im nic nie zrobi, a do ziomale mają przewagę liczebną...), oraz dokonujących prywatnych zakupów w godzinach pracy służbowym autem. Wg mnie przydatność straży miejskiej w Łomży jest wątpliwa, zamiast ich utrzymywania należałoby znaleźć sposób i dofinansować łomżyńską policję lub zainwestować w monitoring itp.
Ups... Zapomniałem, że doradcy Pana Prezydenta tow. Cze. (czytaj Zięciunio i Ska) nie znajdą sposobu na dofinansowanie policji, nawet gdyby im położyć kartkę z nim na pustym stole...

-----------------------------------------------------------
Hańba więc klechom, wszystkim oszczercom,
co lud tumanią i z niego drwią

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Straż gminna w Łomży-opinie

petycja do strazy miejskiej, prosze o stuteczniejsze patrole na osiedlach i karanie wlascicieli psow co sraja na chodnikach , trawnikach i wszędzie gdzie to tylko mozliwe, wiem ze temat byl poruszany ,ale brak reakcji straży, jest powalajacy,zapewne boja się burków srajacych ,wolą wlepiac mandaty za parkowanie

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Straż gminna w Łomży-opinie

No i jeżdżą tym swoim kia z zepsutymi światłami "stop".... automandacik???

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Straż gminna w Łomży-opinie

jak nie da sie ich zlikwidowac to moze zamienic im przynajmniej samochód na rowery mogą być nawet tandemy khhh...

Przy okazji chciałbym pozdrowić pana Ryszarda C z Łodzi khhh.....

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Straż gminna w Łomży-opinie

Sumo/malaha
"ale ja widzę ich jedynie ścigających ludzi z psami"

fordeo
"karanie wlascicieli psow"

Jak widzę każdemu coś innego przeszkadza, lub jednemu coś przeszkadza, a innemu to się właśnie podoba. Lub jeden widzi coś, a drugi właśnie chce to widzieć. Co z tego wynika? Że nieważne co i tak każdemu zawsze źle ;).

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Straż gminna w Łomży-opinie

AFMF:

Wyrwałeś moją wypowiedź z kontekstu. Przeczytaj całe zdanie...

-----------------------------------------------------------
Hańba więc klechom, wszystkim oszczercom,
co lud tumanią i z niego drwią

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Straż gminna w Łomży-opinie

Sumo. jednakże zamysł ten sam. Tobie przeszkadza, że piją powiedzmy pod blokiem, ale osoba pijąca będzie miała pretensje, że tylko dostają mandaty za picie w miejscu gdzie nawet nikt nie przechodzi..i powinno się dawać mandaty piratom drogowym, wtedy "pirat drogowy" bo tak na siebie powie taka osoba, która 100 jedzie wieczorem po mieście, nie zważając na osoby piesze. Taka osoba powie, że lepiej dać mandat pijakowi, pijak babci za nieodśnieżony chodnik, babcia sąsiadowi.
Taki naród tworzymy.
Źle napisałem?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Straż gminna w Łomży-opinie

Darmo jeżdżą, przydają się do czegoś góra 5 razy do roku...wypisać komuś mandat że samochód stoi "niby" w miejscu nie dozwolonym co nie przeszkadza innym użytkownikom ruchu to żadne wykroczenie. Niech lepiej stoją pod szkołami i łapią gówniarzy za rzucanie petów!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Straż gminna w Łomży-opinie

No trochę źle. Ja dostałem mandat za "niemanie" smyczy i jakoś strasznie nie utyskuję. Panowie wykonywali swoje obowiązki i już. Zero pretensji. Tyle, że już ziomali na ławce żaden z nich nie zaczepi.

-----------------------------------------------------------
Hańba więc klechom, wszystkim oszczercom,
co lud tumanią i z niego drwią

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org