sobota, 04 maja 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Informacje o dyżurach aptek w Łomży - burdel

1 sierpnia nad ranem, okazało się, że skończył się w domu (mea culpa) pewien artykuł farmaceutyczny, który powinienem podać mojej babci rano, a którego nie mogłem kupić w NORMALNYCH godzinach działania aptek, gdyż wszystkie zaczynają pracę od 8, o której to godzinie ja również zaczynam swoją pracę. A że akurat spóźnić się dziś nie mogłem, zaś nikt oprócz mnie nie mógł tego załatwić, więc została mi tzw. apteka dyżurująca. W aptece Małachowskiego 5, gdzie najpierw zawiodły mnie moje kończyny dolne, na rozpisce obejmującej cały rok, dowiedziałem się, że dyżur ma apteka Bema 3a. Ucieszony, że w sumie nie tak daleko, powłócząc nogami, przemieściłem się pod wskazany adres. A jako że po drodze minąłem aptekę Bema 33, tam postanowiłem się upewnić co do wskazanego adresu. I przeczytałem to samo: dyżur - apteka Bema 3a. Utwierdzony w swojej wiedzy stanąłem przed rzeczoną apteką, zamkniętą na przysłowiowe 4 spusty. W oknie stało jakieś plastikowe ustrojstwo, informujące mnie, że "dyżur w dniu dzisiejszym pełni apteka Legionów 7a".

Wojewódzki Inspektorat Inspekcji Farmaceutycznej + Izba Aptekarska zajęły się ostatnio aptekami w Łomży, grożąc sankcjami Aptece na Dwornej, która wyszła przed szereg w walce o klienta (mniejsza o to, czy zgodnie z prawem, czy nie). Może jednak bardziej powinny się zająć burdelem informacyjnym, panującym na ich terenie? W moim przypadku nie chodziło o jakiś specyfik, którego niepodanie mogłoby zagrozić zdrowiu lub życiu (były to zwykłe pieluchomajtki), jednak czas podjąć kroki, by zlikwidowac tę dezinformację, panującą w naszych aptekach.

Ciekaw jestem, czy ktoś jeszcze spotkał się z podobnym przypadkiem? (Nadmieniam, że dzisiaj zadzwoniłem do łomżyńskiej delegatury WIIF i zgłosiłem ten problem pani, która obiecała zająć się tą sprawą).

-----------------------------------------------------------
Hańba więc klechom, wszystkim oszczercom,
co lud tumanią i z niego drwią

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Informacje o dyżurach aptek w Łomży - burdel

Bravo , tak trzymać , rośnie nam szeryf w miescie



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Informacje o dyżurach aptek w Łomży - burdel

Nie wiem jakoś ja tydzień temu nie miałem kłopotu wieczorem potrzebowałem leku od gorączki to zobaczyłem na TV Łomża jaka apteka dyżuruje i sie okazało że apteka na ul.Pięknej więc wsiadłem w samochód i pojechałem i jakoś apteka dyżurowała tej nocy .

Dj.Pyku.Lomz@.poland




Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Informacje o dyżurach aptek w Łomży - burdel

Wiesz, szeryf może nie, za krótki jestem, ale zawsze uważałem, że niektórych to trzeba trzymać krótko za mordę. (Mój kolega dodaje jeszcze "i do pieca", ale ja tak radykalny nie jestem).

-----------------------------------------------------------
Hańba więc klechom, wszystkim oszczercom,
co lud tumanią i z niego drwią

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Informacje o dyżurach aptek w Łomży - burdel

Wystarzy sprawdzic w necie, ktore apteki dyzuruja i nie ma problemu. MIalem tez kilka razy potzrebe kupna leku "po godzinach", spojrzalem w net i wszytko bylo zgodnie z rozkladem dyzurow aptek.
Dyzury aptek:
http://www.4lomza.pl/index.php?wiad=1276



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Informacje o dyżurach aptek w Łomży - burdel

A jak nie mam netu w domu? A może z otumaniacza zwanego powszechnie telewizurem też zrezygnowałem? (To pierwsze jest nawet prawdziwe!)

-----------------------------------------------------------
Hańba więc klechom, wszystkim oszczercom,
co lud tumanią i z niego drwią

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Informacje o dyżurach aptek w Łomży - burdel

Tak Damiano, jak i DjPyku myślicie tylko SWOIMI kategoriami. To dość powszechne w tym kraju między Bugiem a Odrą i Bałtykiem a Karpatami... I dlatego mamy kraj, jaki mamy.

-----------------------------------------------------------
Hańba więc klechom, wszystkim oszczercom,
co lud tumanią i z niego drwią

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Informacje o dyżurach aptek w Łomży - burdel

Jak zaczniemy narzekac to okarze sie ze nie tylko APTEKI, ale wiekszosc instytucji, firm, a nawet całe Państwo ma "skopany" system informacji. Dlatego zawsze szukam jakiegos potwierdzenia uzyskanych danych, jesli dwa zrodla podaja to samo to musi sie zgadzac.
Jak chcesz cos zalatwic to musisz liczyc na siebie. Kierujac sie takim haslem bedzie zawsze latwiej, ja z takiego zalozenia juz dawno wyszedlem.

Powodzenia zycze w walce z wiatrakami.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Informacje o dyżurach aptek w Łomży - burdel

No ale ja sprawdziłem w dwóch źródłach! W dwóch różnych aptekach, nawet nie z tej samej sieci aptekarskiej. Ale fakt - dezinformacja w Polsce jest podstawą istnienia państwa...

-----------------------------------------------------------
Hańba więc klechom, wszystkim oszczercom,
co lud tumanią i z niego drwią

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Informacje o dyżurach aptek w Łomży - burdel

I widzisz, przymykając oczy nawet na błahe sprawy, które jednak w jakiś sposób utrudniają nam życie, przyzwalamy na progresję burdelu, jaki mamy w tym kraju. Oczywiście nie ze wszystkim wygramy i nie zawsze mamy czas na to, by walczyć z nienormalnością. Ale jeśli możemy - to czemu nie?

-----------------------------------------------------------
Hańba więc klechom, wszystkim oszczercom,
co lud tumanią i z niego drwią

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Informacje o dyżurach aptek w Łomży - burdel

a spróbujcie tylko kupić w tej pierniczonej zadupiastej łomzy jakis konkretny lek to zobaczycie jaki to problem.

Łomzyńskie kupcy nie lubią nie tylko konkurencji czego wyraz dają w blokowaniu budowy nowych dużych sklepów ,czy utrudnianiu funkcjonowania tym którzy chca i potrafia sprzedawać taniej ale maja tez w głebokim poważaniu staranie się o klienta. Wychodzą z założenia ,że on i tak do nich przyjdzie bo przeciez na tym zadupiu nie ma gdzie. Oni już sami tego dopilnują tego aby nie mial gdzie iśc tylko do nich bo to im gwarantuje duży zysk i błogie lenistwo. Taka jest filozofia mejscowego biznesu a nie ogólnie deklarowana troska o miejsca pracy ha ha ha ha.

stanisław

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Informacje o dyżurach aptek w Łomży - burdel

Aktualne informacje o dyżurujących aptekach posiadają korporacje TAXI. Zdarzyło mi się zrobić "rajd" po mieście w poszukiwaniu apteki w środku nocy. W geście rozpaczy spytałem o to spotkanego taksówkarza i... bingo. Od tamteju pory, jesli potrzebuję apteki w godzinach nocnych, najpierw wykonuje telefon pod bezpłatny numer korporacji i otrzymuję pewną informację. Polecam.

Pozdrawiam panie telefonistki pracujące w korporacjach. Bardzo miłe i kompetentne.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Informacje o dyżurach aptek w Łomży - burdel

Przyznaję, na taxi bym nie wpadł. A panie z Taxi - owszem, miłe sympatyczne, o zmysłowym głosie... Eeee... zaraz, to chyba nie na temat.

Co do leków: naprawdę, mimo moich zastrzeżeń co do prawdziwości informacji o dyżurach wywieszonych na tej aptece, polecam aptekę przy Bema 33. Nie mają ważnego dla Ciebie leku w tej chwili? Jeśli tylko jest w hurtowni w Łomży, to na głowie staną, by ściągnąć go w pół godziny. Nie raz już tego doświadczyłem.

-----------------------------------------------------------
Hańba więc klechom, wszystkim oszczercom,
co lud tumanią i z niego drwią

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Informacje o dyżurach aptek w Łomży - burdel

Sumo/malaha musisz bardziej dbać o zdrowie, nie będziesz potrzebował tylu leków. Swoją drogą, ja dzisiaj wzbogaciłem przemysł farmaceutyczny o 76 złociszów.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Informacje o dyżurach aptek w Łomży - burdel

Niezbyt często kupuję je dla siebie. W mojej rodzinie jest osoba chora na raka oraz druga na Alzheimera, więc jestem częstym bywalcem aptek, ale rzadko w swojej sprawie.

-----------------------------------------------------------
Hańba więc klechom, wszystkim oszczercom,
co lud tumanią i z niego drwią

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org