poniedziałek, 13 maja 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
swiderki

Czy uwielbiacie tak jak ja,swiderki?



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: swiderki

Dlaczego najlepsze mozna dostac o 6 rano(..)?



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: swiderki

bo wtedy są prosto z koziej dupy :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: swiderki

po so cieple hrupkie swieze pyszne



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: swiderki

Boze one kiedys mnie zgubia
((((((((((((((((((((((
ratuj



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: swiderki

mi tesz po pete grupy



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: swiderki

co za głupie bzdurne tematy tu zakładacie!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: swiderki

Ty już masz celulit to się pilnuj alibabsko



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: swiderki

gdzie jest admin, dlaczego on z wami porzadku nie zrobi

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: swiderki

DZIADU WŁADU !

SPADAJ! SPADAJ! SPADAJ!


DZIADKU TOBIE TO JUŻ TYLKO O NIEKTÓRYCH SPRAWACH POMARZYĆ ZOSTAŁO!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: swiderki

Ciebie to ja bym nawet patykiem...



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: swiderki

Postanowilam,ze zastasuje rezim, bez flakow swiderkow itp



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: swiderki

No i bahrdzo odpowiednio. Dohre postnowienie, co nie?



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: swiderki

Dziadek Władek napisał(a):

> No i bahrdzo odpowiednio. Dohre postnowienie, co nie?
>

nio nie



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: swiderki

są wspaniałe jak Pani szszebiotka pozdrawiam

zona jasia

moje foto takie skromne



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: swiderki

zoska do domu ty no
przepraszam Panią szczebiotkę bardzao
jaś_śmietana



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: swiderki

Jasiu sam ze sobą już dyskutuje...oj nie dobrze ;) i tematów własnych nie zakłada gdyż mądrością nie świeci... i adminek go nie luuubi...szkooda....koniec twojej kariery na tym forum ha

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: swiderki

a ta zydowska gwiazda mnie drazni...skasowac!!!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: swiderki

Wal się na krzywy ryj.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: swiderki

Ale kur warunki poziom!
Widze faceta w koszulce n'a ramiaczkach ,przepity ryj
Prosikam sie



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: swiderki

Pi ja naś!



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: swiderki

Ni ujan



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: swiderki

pierdolo ne swiderki tyje od nich



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: swiderki

To przestań jeść te dziadostwo, omijaj rano ten skliep



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: swiderki

Zawsze miałaś słabość do słodkich bułek, celulitu i obleśnych facetów



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: swiderki

No może z tym celulitem przesadziłem, zgrabne nogi



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: swiderki

swiderki to syf




Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: swiderki

ja tam se wpier dolić czasem je lubie :) szczebiotka (pokaż Du pe) ...............................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................

...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: swiderki

w,ujaszek won! latwej du py to sobie poszukaj



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: swiderki

Ty ty ! Szczebiotka ! Do kogo tak rozmawiasz?! Aj noł ju



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: swiderki

takich jak ty mam n'a peczki,nie ludzmy sie,wymagasz prawdy to ja masz,nie bedziesz mnie obrazal tylko dlatego ze masz taka przyjemnosc



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: swiderki

to tylko fakty



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: swiderki

haha- gratulacje psiniusiaczku,
kajtek bez majtek



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: swiderki

fa fafafafafaaf fafafaf faaaaaakty dzien dobry bardzo



Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org