sobota, 04 maja 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
zgubiony telefon

Wczoraj około godziny 18:30-19:30 mój 13-nastoletni syn zgubił telefon LG-KP500 nie jest pewny czy podczas zakupów na parkingu Kauflandu czy też Lidla.
Uczciwego znalazcę proszę o kontakt na e-mail:
biesspieczny@gmail.com

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: zgubiony telefon

gdybym go znalazl to bym ci oddal, niestety nie znalazlem go.

kot składa się z sierści oraz dwóch łap przednich do rozpędzania się i dwóch tylnych do hamowania

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: zgubiony telefon

dostane jakas nagrode?

kot składa się z sierści oraz dwóch łap przednich do rozpędzania się i dwóch tylnych do hamowania

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: zgubiony telefon

Zadzwoń na własny telefon to się dowiesz wszystkiego.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: zgubiony telefon

obawiam sie ze znalazca jest na tyle "uczciwy" ze woli nie odbierac czyjegos pywatnego telefonu

kot składa się z sierści oraz dwóch łap przednich do rozpędzania się i dwóch tylnych do hamowania

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: zgubiony telefon

Niestety telefon jest w tej chwili wyłączony i nie pozostaje mi nic innego niż zablokować imei

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: zgubiony telefon

No to będzie po ptokach i po co zawracać ludziom głowę.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: zgubiony telefon

przepraszam, że offtopic, ale po jaką cholerę kupujesz trzynastoletniemu dzieciakowi taki telefon! chyba masz za dużo pieniędzy! ja w tym wieku się cieszyłem z plastikowego pistoletu, życie każdego zweryfikuje

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: zgubiony telefon

A ten znów z tym telefonem , to przecież podpuch jest normalna aby pisać. Teraz ważniejsze się rzeczy dzieją na forum , powstaje poezja , ambitna zobacz sam post p.t Wiersz.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: zgubiony telefon

i jeszcze kolege ktory szuka dziewczyny ptaszek osrakal, i to jest wazne.takie rzeczy sie dzieja.telefon...zawsze ktos gubi, juz nudne sie to staje.

kot składa się z sierści oraz dwóch łap przednich do rozpędzania się i dwóch tylnych do hamowania

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: zgubiony telefon

Po co blokowac ;p niech ktos ma telefon :D

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: zgubiony telefon

Autor: gother (---.elomza.pl)
Data: 27-08-10 17:51

przepraszam, że offtopic, ale po jaką cholerę kupujesz trzynastoletniemu dzieciakowi taki telefon! chyba masz za dużo pieniędzy! ja w tym wieku się cieszyłem z plastikowego pistoletu, życie każdego zweryfikuje!




To moja sprawa jaki telefon ma a raczej miało moje dziecko. Swoje opinie proszę zachować dla siebie.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: zgubiony telefon

To jest forum więc każdy wyraża swoją opinie swoje emocje tak samo jak Ty że twój biedny synek zgubił telefon ,i bardzo dobrze się nauczy czegoś lub też nie i będzie w życiu tak samo postępował i żonę pewnie też gdzieś zgubił w markecie jakimś ale tego mu nie życzę ,a telefon już pewnie poszedł w handel . Pozdrawiam



Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org