niedziela, 19 maja 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Wojewódzki i Figurski.............

Co sądzicie o tym??
http://www.youtube.com/watch?v=3Sdi681wT4o



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Wojewódzki i Figurski.............

pajace

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Wojewódzki i Figurski.............

szkoda słów

koziol0

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Wojewódzki i Figurski.............

pojebanii ,powini odsunąć kubusia z mediów i by porshe poszło w komis ;]



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Wojewódzki i Figurski.............


Jak sie nie robi idijoty z siebie ,blazna i nie ubliza sie innym to trudno zaistniec wsrod wielu naprawde fajnych ludzi.

Takie mamy media i tyle jest warta ESKA.

Dziad

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Wojewódzki i Figurski.............

dla mnie spoko

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Wojewódzki i Figurski.............

żałosne zachowanie adekwatne do całego ugrupowania

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Wojewódzki i Figurski.............

przyjemna muzyczka w sam raz do kiełbaski i piwka



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Wojewódzki i Figurski.............

Prawda w oczy kole...fakt, że powiedziana w nieco ekscentryczny sposób. Zaśpiewałbym z nimi gdybym był w pobliżu. Kim trzeba być, żeby w ten sposób wykorzystywać śmierć swoich bliskich do gier politycznych? Odpowiedzcie sobie sami. Brawo Wojewódzki i Figurski!

_____________________________________________________________

Prawda nie ma żadnych bogów ponad sobą. Wiara w prawdę zaczyna się od zwątpienia we wszystkie prawdy, w które się uprzednio wierzyło.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Wojewódzki i Figurski.............

Wojewódzki i Figurski: Urodzeni w Izraelu, w rządzie macie ziomków wielu i jak dziwki skończycie w burdelu!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Wojewódzki i Figurski.............

Mi się podobało

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Wojewódzki i Figurski.............

Wiecie co? jesteście ******* PiSiorowcami... W polityce nie trzymam żadnej strony, Wojewódzkiego i Figurskiego też nie lubię, ale w tym wypadku muszę przyznać mu całkowitą rację. Może powiecie, że Jaruś nic nie korzysta ze śmierci "najukochańszego braciszka"(jak ostatnio go tak nazwał)??? Bierze ludzi na litość... Zakała jedna.... Piosenka jest zaj**ista i w 100% szczera, czemu media nie mówią, że Jareczek idzie po trupach do celu, tylko przedstawiają go jako poszkodowane dziecię???

___________________________________________________________
-->>SMSy<<--

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Wojewódzki i Figurski.............

jestem za , ta nuta to 100% prawdy , a jak powszechnie wiadomo prawda w oczy kole !!!! zwłaszcza pis-maków

szpenio - człenio!!!!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Wojewódzki i Figurski.............

Przynajmniej ktoś w tym kraju jest szczery i to mi się podoba.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Wojewódzki i Figurski.............

jestem jak najbardziej ZA :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Wojewódzki i Figurski.............

za podgwizdywaniem???

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Wojewódzki i Figurski.............

też :P

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Wojewódzki i Figurski.............

Niezła jazda , prawda boli hehe.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Wojewódzki i Figurski.............

Cześć ludzi uwaza ze to ludzie PiS komentują negatywnie, jednak to zwyczajne poczucie współczucia a nie podziały polityczne, zastanowcie sie gdyby to spotkało wasze rodziny,wasze otoczenie jak byście sie czuli?? takie po czesci szydzenie??
Pozdraiwam

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Wojewódzki i Figurski.............

spokojny napisał(a):

> Cześć ludzi uwaza ze to ludzie PiS komentują negatywnie,
> jednak to zwyczajne poczucie współczucia a nie podziały
> polityczne, zastanowcie sie gdyby to spotkało wasze
> rodziny,wasze otoczenie jak byście sie czuli?? takie po czesci
> szydzenie??
> Pozdraiwam


ale oni nie spiewaja o katastrofie, czy utracie bliskich. oni spiewaja o tych malych politykach z dolnej polki, ktorym sie nagle drzwi na salony otworzyly.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Wojewódzki i Figurski.............

o jakich salonach pierdzielisz bo nie jestem w temacie

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Wojewódzki i Figurski.............

A potem dziwią się, że Polaków uważają za idiotów, którzy nie potrafią uszanować sami siebie.

Na przykład w USA, by nigdy nie dopuszczono w sytuacji tragedii, w której ginie para prezydencka, kilkadziesiąt osób, by robić z tego kpiny. U nas ludzie, którzy teraz wprost nie mogą atakować Kaczyńskiego i PiS, bo oni "nie walczą hakami", urządzają prowokacje i przy użyciu pajaców, chamsko atakują przeciwników politycznych.
Czy ktoś wyobraża sobie sytuację, że po śmierci John F. Kennedego, w mediach w USA powstaje klip, w którym szydzi się ze zmarłego, jednocześnie insynuując jego braciom Robertowi i Edwardowi (obaj byli senatorami), że idą "po trupach do celu..." Byłaby to śmierć publiczna prowokatorów i koniec stacji, w której to zrobili. U nas prostactwo zachwyca się tak rynsztokową prowokacją.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Wojewódzki i Figurski.............

To fakt!!!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Wojewódzki i Figurski.............

nie ma co porownywac, historia nie ta sama, okolicznosci tez nie
i lokomocja inna

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Wojewódzki i Figurski.............

Autor: szpenio (---.elomza.pl)
Data: 01-05-10 12:53

jestem za , ta nuta to 100% prawdy , a jak powszechnie wiadomo prawda w oczy kole !!!! zwłaszcza pis-maków

szpenio - człenio!!!!



wow szkoda że ciebie nie boli fakt że jesteś idiotą

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Wojewódzki i Figurski.............

jeśli masz trochę inteligencji to daruj sobie słuchanie czy oglądanie tych dwóch osobników

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Wojewódzki i Figurski.............

..."O unikanie języka patosu, teorii spiskowych, tropienia winnych i formułowania bezpodstawnych oskarżeń w związku z katastrofą prezydenckiego samolotu pod Smoleńskiem zaapelował w liście do wiernych metropolita lubelski abp Józef Życiński.
List ma być odczytany w kościołach archidiecezji lubelskiej w niedzielę.
Metropolita podkreśla w nim, że w "doświadczeniu wyjątkowej dawki bólu", jakie przyniosła katastrofa pod Smoleńskiem, ważne staje się każde słowo, które ten ból wyraża.
- Należy unikać słów stwarzających wrażenie przesady. Tymczasem niektórzy z naszych bliskich używają języka patosu, nazywając bliskich nam zmarłych "męczennikami". W tradycji chrześcijańskiej nazywamy męczennikiem kogoś, kto oddał życie za wiarę, np. o. Maksymiliana Kolbego lub ks. Jerzego Popiełuszkę. Nie odnosimy jednak tego terminu do osób, które zginęły w katastrofach - napisał abp Życiński."....

Zbych

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Wojewódzki i Figurski.............

Tak jak przepuszczałem, dla niektórych przykład który podałem jest za trudny lub w ogóle to nie to samo...

Uśmiałem się z wyznawcy niejakiego abp Józefa Życińskiego, bardziej znanego jako TW "Filozof". W PRL by mieć swobodę wyjazdu na zachód ochoczo konwersował z SB donosząc na kolegów w sutannach.
Na temat tej osoby w jego diecezji jest ustalone zdanie, a jedynie marazmowi Kościelnej Komisji Weryfikacyjnej zawdzięcza on to, że nadal toleruje się go na stanowisku metropolity.

Swoim postępowaniem dawno utracił moralne prawo do ocen, co jest godne, a co nieetyczne. Jedynie GW, media liberalne nagłaśniają tego osobnika, mimo, że doskonale znają jego paskudną postawę z przeszłości. Za ten rozgłos jest dyspozycyjny wobec nich, stąd popiera Woodstock, mimo, że większość Episkopatu ma krytyczne zdanie na ten temat.

http://www.isakowicz.pl/index.php?page=news&kid=8&nid=1214

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Wojewódzki i Figurski.............

aaaaaaaahhhhhhh

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org