sobota, 27 kwietnia 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Klub Szalonych Dziewic

A więc.

TEN SERIAL ZACZYNA JUŻ MNIE WKUR*IAĆ!!! Umniejszają naszemu miastu bo co? Bo jest mniejsze? Ale ma swój urok! Większość Warszawioków to wiocha totalna z mniejszych miejscowości niż Łomża. Pomieszkali kilka lat i udają nie wiadomo kogo. Sztuczne miasto tak jak USA jest sztucznym Państwem. Żeby zostawić w Warszawie rodowitych Warszawiaków to by się pewnie niewiele większa od Łomży zrobiła. Jestem dumny z tego że jestem z Łomży i w ogóle się tego nie wstydze! Na pewno nie wolałbym być sztucznym warszawiokiem! Pie*dole ich wszytkich pie*dole ten serial i wszystkich wieśniaków z tej całej Warszawy!

Trochę z siebie wyrzuciłem. Koniec pisania. Dziękuje. Dobranoc.

Piszę poprawnie po polsku

Tylko Łomża ŁKS!!!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Klub Szalonych Dziewic

Proszę, życzę miłej nocy.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Klub Szalonych Dziewic

ostro ale konkretnie
zgadzam sie
także życze miłej nocy i miłego wtorku

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Klub Szalonych Dziewic

Chyba Klub Szalonych Prostytutek nie oglądam telewizji ale widziałem zwiastun reklame i tam się cały czas piepszo ?! co to ma być ?! dziewice chyba za czasów cara heh ,dam wam dobro rade NIE OGLADAJCIE TELEWIZJI ! TELEWIZJA KŁAMIE ,TELEWIZJA TO ZŁO ! TVN ITP. Gówno które propaganduje nie nawiść seks kłamstwa i obrzydzenie .

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Klub Szalonych Dziewic

Dokładnie. A TVN to już w ogóle dno totalne.

Dzięki za życzonka i wzajemnie:)

Piszę poprawnie po polsku

Tylko Łomża ŁKS!!!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Klub Szalonych Dziewic

w pewnym sensie sa tez jakies plusy, pomyslcie sobie tak - ktos oglada ten serial i co jakis czas slyszy Lomza, idzie do sklepu i nagle zauwaza wsrod calej gamy browarkow naszego rodzimego exporta, na ktorego wczesniej mogl nie zwrocic nawet uwagi i go kupi ;) ja bym tak zrobil. obserwujcie tez w jaki sposob wypowiadaja sie o bialymstoku w telewizji, oni maja gorzej :P a to ze ktos teoretycznie dostal lepsza oferte pracy w lomzy to dla przecietnej osoby ktora kompletnie nie zna sytuacji jest raczej pochlebna opinia, bo przeciez nie ma tam mowy ze np jako doswiadczony ktos tam jedzie do lomzy gnebic mieszkancow miasta ktorzy domagaja sie wyj******* czeczenow, to by byla raczej zla opinia :D jezeli sie myle na temat tego serialu i Lomza jest tam przedstawiana inaczej to mnie poprawcie bo wiem tylko tyle co przeczytalem w internecie a nie mialem okazji jeszcze tego obejrzec :P a tak btw, co by bylo gdyby w polsacie trafil sie taki watek? wroclaw i wroclawioki fe?

! co?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Klub Szalonych Dziewic

Zgadzam się że troche przesadzają w tym serialu szczególnie mnie zaczeło drażnić jak jedna z tych dziewczyn napisala że w Łomży to pewnie żubry chodzą po ulicach, ale to aż żal ich i tylko świadczy o nich jak mało wiedzą o naszym mieście, że żubry to raczej żyją w puszczy a nie w środku miasta. Może nam zazdroszczą czystego powietrza bo w Warszawie to co tylko brud i spaliny ;D bleeee ;P

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Klub Szalonych Dziewic

Te żubry też mi się bardzo nie podobały, ale np. Książę Karol przyjechał do Białowieży tylko po to, aby oglądać żubry (nie chciał spotykać się z politykami - co wytkneli wczoraj u Szymona Majewskiego ).

Może wystawmy pomnik żubra na starym mieście, a warszawiaki będą płacić za oglądanie? Warto wykorzystać reklamę w ogólnopolskich mediach, inaczej będziemy znani tylko z Mac Donalda. Według reżyserów w Łomży jest praca, a to może przyciągnąć dobrych specjalistów.

Gdyby nie te żubry, to serial mi się podoba i aktorki też super!
Wiele dialogów wymyślały same (może tylko ten jeden im nie wyszedł).

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Klub Szalonych Dziewic

Czy można być szaloną dziewicą w Łomży?

Stefan01 (---.elomza.pl)
Data: 22-03-10 20:41

http://film.onet.pl/zwiastuny/0,68586,1,,322,fotonews.html

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Klub Szalonych Dziewic

wczoraj na dlugiej widzialem zubra...

kot składa się z sierści oraz dwóch łap przednich do rozpędzania się i dwóch tylnych do hamowania

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Klub Szalonych Dziewic

mnie tylko traWka z zubra interesuje
przykre ale prawdziwe

A-Z - zamknij oczy i nie patrz

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Klub Szalonych Dziewic

kasuje moj poprzedni post

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Klub Szalonych Dziewic

wytlumaczcie mi bo mieszkam w tym miescie od urodzenia czyli 19lat;p czy niedaleko naszego miasta jest wies Karakuły? bo taka nazwa pada w tym serialu. Nie slyszalem o takiej nazwie...

...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Klub Szalonych Dziewic

Jest miejscowość Karakule ale blisko Białegostoku, ja szczerze nie słyszałem o takiej wski blisko Łomży

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Klub Szalonych Dziewic

ukrzyżować je na starym ryncu

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Klub Szalonych Dziewic

ukrzyżować na hali targowej

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Klub Szalonych Dziewic

moim zdaniem jak ktoś już robi film i zostaje tam poruszona jakaś miejscowość tak jak ŁOMŻA to powinien się zorientować czy koło Łomży jest taka miejscowość jak ,,karakuły'' przecież scenariusz powinien wyglądać autentycznie i reżyser powinien takie detale dopracować żeby tak było.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Klub Szalonych Dziewic

reżyser jest narkomanem

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Klub Szalonych Dziewic

Iiiii tam robicie problemy z niczego!
Dla mnie serialek jest taką swoistą satyrą na współczesne biznesłómen i tak należy go traktować. Film jest fikcją to i nazwa miejscowości fikcyjna, a jakże .
Zgadzam się, że to zarazem niezła reklama dla Łomży - patrzajta: tera Łomża nam widnieje na pierwszej stronie onetu w miejscu, gdzie Polaki często zaglądają ;).
Ja tylko czekam, kiedy jeden z bohaterów zaprosi na apéritif Bandzula :D!



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Klub Szalonych Dziewic

a może zajdzie blondyna w ciążę i Poppe ją prowadził będzie :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org